“Squid Game” بهترین بریجتون “با 111 میلیون بیننده به بزرگترین سریال Netflix تبدیل می شودبازی ماهی مرکب برنده خود و Netflix نیز برنده شده است. امروز ، استریمر اعلام کرد که نمایش درام کره ای به عنوان انفجار محبوب ، بزرگترین مجموعه ای است که تا به حال برای Netflix راه اندازی شده است و 111 میلیون طرفدار در اولین ماه نمایش به این حماسه پیوستند. تبریک می گویم، بازی ماهی مرکب!

این خبر تعجب آور نیست زیرا این سریال از زمان انتشار در 17 سپتامبر سر و صدای زیادی در سرتاسر جهان ایجاد کرده است. Netflix در حال حاضر توسط یک ارائه دهنده اینترنت کره ای به دلیل مسدود کردن ترافیک آنلاین تحت شکایت است زیرا بسیاری از خانه ها این برنامه را پخش کرده اند. حداقل این مشکل خوبی است! این بازی ها باعث شد یک مرد کره ای تصادفی روزانه هزاران تماس تلفنی دریافت کند پس از اینکه شماره وی در برنامه ظاهر شد ، بحثی در مورد ترجمه انگلیسی در سریال های خارجی ایجاد کرد و چندین الگوی رفتاری ویروسی در شبکه های اجتماعی ایجاد کرد.

تبدیل شدن به بزرگترین سریال Netflix ، بازی ماهی مرکب صلح دوره بخار را حذف کرده است بریجتونکه مدتها پیش در دسامبر 2020 منتشر نشده بود. شامل مجموعه های محبوب دیگر غارت پول، لوپین، رابطه جنسی / زندگی، چیزهای عجیب، و شمابه

تد ساراندوس ، مدیر عامل Netflix می گوید: “ما آن را یک پدیده جهانی نمی بینیم.” بازی ماهی مرکبافزایش چشمگیر استقبال جهانی

تا حدودی شبیه افراد مشهور است بازی های گرسنگی سلسله، بازی ماهی مرکب گروه 456 غریبه را دنبال می کند که آخرین مردی هستند که با مرگ مبارزه می کنند. کره ای ها به شانس خود و در جستجوی پول ، در یک سری بازی های مرگبار کودکان برای شانس برنده شدن یک جایزه نقدی بزرگ مبارزه می کنند.

در حال حاضر مشخص نیست که آیا می توانیم انتظار ورود فصل 2 را داشته باشیم یا خیر بازی ماهی مرکببه خالق Hwang Dong-hyuk در مورد این احتمال صحبت کرد و اگرچه Netflix برای قسمت های بیشتر تلاش می کند ، اما چندان مطمئن نیست.

“من برنامه های توسعه یافته ای ندارم بازی ماهی مرکب 2او می گوید: “فکر کردن در مورد آن بسیار خسته کننده است. اما اگر مجبور به انجام این کار باشم ، قطعاً این کار را به تنهایی انجام نمی دهم. استفاده از اتاق نویسندگان را در نظر می گیرم و از کارگردانان مجرب زیادی درخواست می کنم.”

در همین حال ، هر 9 قسمت اصلی در Netflix در حال پخش است. اگر هنوز آن را ندیده اید ، وقت آن است که به آن 111 میلیون (!) طرفدار بپیوندید.

جریان بازی ماهی مرکب در نتفلیکس

دیدگاهتان را بنویسید