SNL Recap: کیم کارداشیان وست وظیفه را درک می کند


وقتی اتفاقات بدی می افتد شنبه شب زنده کمدین ها / بازیگران / موسیقیدانان / ستارگان ورزش از الگوی میزبان دور می شوند و اجازه می دهند شخص دیگری فرمانروایی سیاستمداران ، کارآفرینان ، میلیاردرهای بی حوصله و غیره را به عهده بگیرد به این دلیل که مخاطبان جدیدی را به خود جلب کند یا برخی از عناوین خبری را به خود اختصاص دهد. فصل گذشته که آلن ماسک میزبانی می کرد ، و این آخر هفته ، من از چشم انداز کیم کارداشیان وست ، یک ستاره تلویزیونی واقع بینانه که هرگز در زمینه میزبانی فیلم های کمدی نشان نداده بود ، شگفت زده شدم.

بنابراین خوشحالم که واقعاً بد نبود! در مقایسه با قسمت فصل گذشته ماسک ، این موفقیت چشمگیر بود و یادآوری این بود که هرگز کارداشیان وست را دست کم نگیرید. اما نگاه کنید ، این کامل نبود: کارداشیان وست در خواندن کارت های ue در برخی از طرح های زنده مهارت چندانی نداشت ، طرح های زیادی وجود داشت که فقط به نظر می رسید محصولاتی برای نام تجاری کارداشیان باشد و مانند اولین هفته هفته گذشته ، اینجا هیچ طرح بزرگی نبود که در میان جمعیت متمایز شود.

اما این یک داستان محکم با لحظات واقعاً خنده دار بود ، احتمالاً بهتر از کارداشیان وست انحصارهمانطور که انتظار می رود این خودآگاهی دلپذیر بود. خطوط پانچ واقعی وجود داشت و هیچ ترفندی برای تماشاگران وجود نداشت ، که مزیت دیگری بود. و جوک های OJ Simpson زیادی وجود داشت ، تقریباً مثل این بود که نورم مک دونالد در اتاق نویسنده بود.

https://www.youtube.com/watch؟v=LQCQym6hVMo

به عنوان یک طرح ، مورد علاقه من در شب غم انگیزترین و شدیدترین بود: کارداشیان وست و سیسیلیا استرانگ هر دو درخشان بودند. طراحی لوتو، که در واقع برای انجام کار طراحی به خالی کامل دو زن متکی بود.

https://www.youtube.com/watch؟v=ds5iswtdIME

کلیدکه در آن کارداشیان وست و ادی برایانت خود را A.D. جمعه عجیب موقعیت ها هر دو کریس جنر و خلوئه کارداشیان بودند ، اما دیدن توپ برایانت مهم است. آیا از اینکه کانر اومالی نقش شوهر برایانت را ایفا نکرده بود ، ناامید شده بودم؟ بله ، اما در نهایت این شوخی هنوز مانند یک گانگستر کار می کند.

https://www.youtube.com/watch؟v=gd1XV9oohLY

برایانت ، به عنوان تد کروز ، یک ویژگی بارز بود شنودهای فیس بوک سرد باز شد، سرماخوردگی بسیار فراموش نشدنی دیگری که به شوخی های زیادی بستگی دارد که چگونه سیاستمداران نمی دانند اینترنت چگونه کار می کند یا چگونه کلمه “میم” تلفظ می شود.

https://www.youtube.com/watch؟v=KwUkFly-xQU

من از آن لذت بردم آهنگ شب خانم ها، یک قصیده موسیقی برای افراد مسن (و مادران) برای مقابله با تنها یک مشکل معده ، تماشای ترافیک آمدن به خانه و ضربه زدن به باشگاه برای بیرون آمدن.

https://www.youtube.com/watch؟v=94D4DzLS93E

یکی دیگر از شگفتی های دلپذیر شب ، تماشای راه اندازی سه گانه جدید نوشتن SNL گروه کمدی طرح لطفاً خشک نشوید ، مارتین هرلی ، جان هیگینز و بن مارشال بود که در ماه های اخیر محبوبیت زیادی در اینترنت پیدا کرده است. کوتاه دیجیتال هارد سلتزر ، که البته این ویدئو را یک شبه حس کرد. این یک معرفی عالی برای احساسات کمدی گروه بود در حالی که لزوماً بهترین کار آنها نبود – اما دیدن آنچه گروه ارائه می دهد جالب تر می شود.

https://www.youtube.com/watch؟v=iBpgqRbEFVg

چهار تصویر دیگر شب را بررسی کنید ، همه آنها در سطوح مختلف درست یا غلط بودند: بهترین گروه بازرگانی کفگیر، زیرا سگهای احمقانه لباس همیشه پایگاه شایسته ای هستند. دادگاه مردم تبلیغات کارداشیان برای من زیاد بود ، اما به لطف او ، کارداشیان وست نقش خوبی را در نقش خواهرش کورتنی بازی کرد (هالسی ، کریس و خلوئه کارداشیان نیز بازیگران خوبی بودند). پسر رویایی بسیار محکم بود لیسانس طنز پر از شخصیت های انتخاباتی (جان سینا ، تایلر کامرون ، چیس کرافورد ، بلیک گریفین ، کریس راک ، امی شومر و جسی ویلیامز – و با این حال کایل مونی بهترین قسمت بود!) اما این یکی از طرح هایی بود که کارداشیان وست مشکلات کارت واقعاً طرح ها را برای من غرق کرد. و یاسمین و علاءالدین این بوی بدی بود که اصلاً کار نمی کرد (اگرچه دیدن بوون یانگ خوب بود).

https://www.youtube.com/watch؟v=Wz9mPb9x8Pw

https://www.youtube.com/watch؟v=ZEII5so6XpY

https://www.youtube.com/watch؟v=A8rrr_w8rfk

https://www.youtube.com/watch؟v=40sJn4fEpMQ

به روز رسانی آخر هفته وسط گروهی از جوک های فیس بوک و دو مهمان خوشحال بود: الکس موفات آن را کشت نقد و بررسی فیلم Terry Fink’s Fall 2021اگر یکی از آن منتقدان فیلم تلویزیونی تاکسی از LSD استفاده کند ، چه اتفاقی می افتد؟ و آپدیت آخر هفته All-Star Heidi Gardner طبق معمول عالی بود مهمانی زندگی مربی کلی در تفکر مثبت، یک شخصیت جدید با نگرش عالی ، کلاه گیس حتی بهتر و عشق بی قید و شرط به “I Love It” از Icona Pop.

https://www.youtube.com/watch؟v=-KYM6YRYV8A

https://www.youtube.com/watch؟v=uu0kHO80vQw

https://www.youtube.com/watch؟v=QgURXrvIJnI

https://www.youtube.com/watch؟v=zi4l1ZYHrwY

جلسه کاستکو در حال حاضر تنها یک طرح وجود داشت: به سارا شرمن ، کارآموز جدید Costco که نقش کارآموز Costco را بازی می کرد که انقلاب Gaster را بازی کرد (کیم کارداشیان وست ، ادی برایانت ، بوئن یانگ) ، انجام داد کاستکو غذا ارائه دهید.

https://www.youtube.com/watch؟v=3BBQd63vGqw

دانه کتان “من یک عمان نیستم ، من یک خدا هستم” ، سپس خدای گیتار لیندسی باکینگهام را به “عزیز” آورد.

https://www.youtube.com/watch؟v=bwiasA-IGCs

https://www.youtube.com/watch؟v=H099BjA6FKk

رامی ملک میزبانی خود را هفته آینده با مهمان موسیقی Young Thug آغاز خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید