OLC شصتمین سالگرد تاسیس خود را جشن می گیرد! – آمادگی جسمانی


توسط استوارت اولسون و هاروی لاووی ، بنیانگذار OLC

در 15 ژوئن 1961 ، چند سال پس از بزرگ شدن و بازی در جاده ای خاکی به نام بلوار کلرادو ، استوارت اولسون زونا را آویخت و استوارت اولسون و همکاران را راه اندازی کرد. او و کارکنانش در دفتری که درست روبروی دبیرستان شرقی طراحی کرده بود ، به زودی درگیر کمیسیون های تجاری و مسکونی شدند.

استوارت اولسون ، یادآور آن روزهای اولیه ، می گوید: “ناگهان ، در تجارت هستید ، چه بدانید و چه ندانید!”

امروزه ، آن شرکت به چیزی تبدیل شده است که امروزه OLC Olson Lavoi Corporation نامیده می شود. شرکت OLC امسال که شصتمین سالگرد تاسیس خود را جشن می گیرد ، چهار دفتر اداری ، داخلی و هیدرولوژی است که در دنور مستقر است و دارای دفترهایی در اورلاندو ، قاهره و توکیو است. OLC اکنون در پروژه های تفریحی ، سلامتی و تندرستی ، مهمان نوازی و آب تخصص دارد. در طول این 60 سال ، OLC به تغییر چشم انداز دنور ، تأثیر ورزش ما ، و تغییر زندگی کارکنان ، همکاران تجاری ، مشتریان و افرادی که در ساختمانهای آن زندگی می کنند ، کمک کرده است. زندگی ، کار و بازی.

در سال 1974 ، هاروی به لاووی استوارت پیوست و در نهایت نام شرکت اولسون لاوی را تغییر داد و مالک مشترک این شرکت شد. هاروی ، فارغ التحصیل اخیر مدرسه معماری ، اکنون در عنصر خود بود. هاروی دلیل معمار شدن خود را به یاد می آورد: “من کلیسای جدیدم را در 15 سالگی دیدم که ساخته شد و فکر کردم می توانم این کار را انجام دهم و از انجام آن لذت ببرم.”

تمرکز بر سرگرمی

به زودی ، استوارت و هاروی گروه کوچکی از کارکنان را که بر طراحی ساختمان ها مطابق با نیازهای مشتریان متمرکز بودند ، مدیریت کردند. این کمیسیون ها با ایجاد روابط موجود ، مانند روابطی که در مسابقات تنیس دائمی استوارت در روز پنجشنبه ساعت 3 بعد از ظهر ایجاد شد ، ایجاد شد. به طرز شگفت انگیزی ، با وجود بحران نفتی که در دهه 1970 و اوایل دهه 1980 به دنور ضربه بزرگی وارد کرد ، این شرکت کوچک در حال توسعه پروژه های بزرگ و برجسته بود. اینها شامل برجهای Park Place و Country Club در نزدیکی بلوار اسپیر ، چندین برج مسکونی در نزدیکی پارک Chaseman و ساختمانهای بلند برای خانواده نویسنده در تقاطع I-25 و بلوار کلرادو است که پنج تای آنها هنوز پابرجا هستند. OLC یک شرکت کوچک با قابلیت اطمینان پروژه بزرگ بود. یکی از آن جلسات تنیس دیرهنگام ، OLC را مجبور کرد تا اولین باشگاه بهداشتی چند منظوره خود را طراحی کند ، که اکنون به عنوان باشگاه ورزشی اینورنس کلرادو شناخته می شود.

از موفقیت و رابطه ایجاد شده با آن پروژه ، OLC وارد صنعت تناسب اندام و سرگرمی شد. با در دست گرفتن مسئولیت هاروی ، این شرکت به یک متخصص و متخصص در زمینه تناسب اندام و تفریح ​​تبدیل شده است. او و دیگران مقاله هایی نوشته اند که مخصوص سازمانهایی مانند IHRSA ، NIRSA طراحی شده است. انجمن تناسب اندام پزشکی و گروه پارکها و تفریحات. کارکنان OLC به طور منظم به عنوان کارشناس صنعت در کنفرانس ها و سمینارهای صنعتی شرکت می کنند و صحبت می کنند.

تغییر بزرگی در تمرکز آن صنعت ایجاد شد. تا قبل از سال 1984 ، OLC هرگز هیچگونه طراحی طراحی خارج از ایالت کلرادو نداشت. خوشبختانه ، در این مدت ، کار در خارج از ایالت به OLC کمک کرد تا بر رکود اقتصادی دوره ای که در دهه های 70 و 80 دنور را درگیر کرده بود ، غلبه کند (شعار AIA برای 1975 “زنده بمان در دهه پنجاه”) بود.! “). به نظر می رسید که همیشه در برخی از مناطق یک منطقه توسعه داغ وجود داشته است … و در جایی که اقتصاد داغ بود ، باشگاه هایی در حال شکل گیری بودند: دالاس در اوایل دهه 80 ؛ واشنگتن دی سی در اواسط دهه 80 ؛ آتلانتا در اواخر دهه 80. OLC سفر و کار خود را در ژاپن در سال 1988 آغاز کرد ، که در برخی از اوقات ضعف در طراحی منحصر به فرد OLC ایالات متحده به منبع اصلی کار تبدیل شد ، به این معنی که منبع ثابتی برای تجارت است ، اما مسافرت و بسیاری از آن.

با فناوری جدید سازگار شده است

یکی دیگر از تغییرات عمده در آن 60 سال ، فناوری مورد استفاده معماران است. اگرچه انتظار می رفت که هر معمار اصول خط را در اوایل دهه 80 بداند ، اما به نظر می رسید که تکنیک ها و روش ها برای معماران به شدت و یک شبه تغییر کرده است.

“من اولین ماشین حساب دستی ما را در سال 1974 به یاد دارم. اولین دستگاه کپی داخلی ما کمی بعد وارد شد. سپس یک دستگاه فکس ، یک تلفن چند خطی ، یک سیستم پیام رسانی صوتی ، یک دستگاه croy و یک حروف به دست آمد.

Juggernaut به زودی به چیپست ، اینترنت ، ایمیل و سیستم های ابری تغییر می کند. امروزه ما از نرم افزارهای گرافیکی و BIM مانند Revit ، Enscape ، Bluebeam ، SketchUp ، AutoCAD و دیگران برای ارتباط ، طراحی ، مستندسازی و ارائه استفاده می کنیم. اغلب لپ تاپ تمام ابزارهای طراحی ما است. رول های تهیه پیش نویس جداول ، چاپ لبه مستقیم و پرنعمت از یک خاطره قدیمی.

پروژه های قابل توجه

از پروژه های متمرکز محلی و کارکنان کوچک خود در دهه 1980 ، OLC سرانجام خدمات خود را گسترش داد و برای ارائه خدمات به مشتریان محلی به دفاتر در اورلاندو ، توکیو و قاهره رسید. با توجه به اینکه مشتریان ما برای نیازهای منحصر به فرد و خاص خود به خدمات خاصی نیاز دارند ، ما همچنین یک بخش طراحی آب و یک بخش طراحی داخلی را در طول مسیر قرار دادیم.

در طول سالها ، OLC طیف گسترده ای از امکانات بهداشتی ، سلامتی ، مهمان نوازی ، تفریح ​​و آب را توسعه داده است. پروژه های قابل توجه عبارتند از:

  • مرکز اجتماعی جامعه دره استس ، پارک استس ، کلرادو
  • چندین ساختمان برای مرکز پزشکی سنت فرانسیس در کیپ ژیراردو ، میسوری
  • موارد اضافی و تمدید در باشگاه ورزشی Nittawan در نیوتاون ، پنسیلوانیا
  • باشگاه تنیس و ترشی بال جدید Haas for Palm Beach Gardens ، فلوریدا
  • باشگاه اجرایی New Lake Nona در اورلاندو ، فلوریدا
  • بازسازی لابی و اتاق در Doubletree by the Hilton Hotel در دنور
  • مرکز سلامتی مرکز پزشکی منطقه ای هنکاک در گرینفیلد ، ایندیانا
  • یک پروژه تناسب اندام Deepak Chopra
  • بسیاری از پروژه های مهمان نوازی برای توسعه دهنده اصلی پارک موضوعی در فلوریدا

تا به امروز ، شرکت ما بر نیازهای مشتریان ما و به طور خاص بر پروژه هایی تمرکز کرده است که جوامع ما را سالم نگه می دارند – از مراکز تناسب اندام کامل تا نزدیکترین استخر شما. مدیران و کارکنان ما از این امتیاز برخوردار بوده اند که در این 60 سال بر روی بسیاری از پروژه های هیجان انگیز و تغییر دهنده زندگی کار کنند. به همین دلیل از مشتریان ، مشاوران ، کارشناسان صنعت ، پیمانکارانی که طرح های ما را ایجاد کرده اند و افراد زیادی که در این راه می شناسیم تشکر می کنیم.

با نگاهی به گذشته خود ، می توان با اطمینان گفت ، همانطور که در تبلیغات آمده است ، “ما یک یا دو چیز یاد گرفته ایم.” اما این تمرکز ما را بر آنچه در دنیای تغییر مداوم اهمیت دارد ، افزایش می دهد: روابط ، مسئولیت ، طراحی خوب و ذهن باز.

استوارت اولسون و هاروی لاووی بنیانگذاران اصلی شرکت معماری FMFA 60 ساله ، Olson Lavoi Corporation یا OLC هستند که امروزه شناخته شده است.

برای آشنایی بیشتر با OLC اینجا را کلیک کنید. توجه: هاروی لاووی در هیئت مدیره وزارت امور خارجه فعالیت می کند.

دیدگاهتان را بنویسید