3 نماینده مجلس در مورد سقط جنین خود شهادت شخصی دادند


در تابستان 1994 ، کوری بوش پس از تجاوز در جریان بازدید از کلیسا در می سی سی پی متوجه شد که در هفته نهم بارداری است. روز پنجشنبه ، بوش ، که اکنون عضو کنگره است ، از تصمیم خود برای انجام سقط جنین و سقط جنین در جلسه استماع کمیته نظارت مجلس برای بررسی تهدید حقوق باروری در سراسر کشور صحبت کرد.

به ندرت پیش می آید که اعضای کنگره چنین داستانهای شخصی در مورد سقط جنین را به اشتراک بگذارند.

“من عصبی بودم ، می دانستم که پدرم در این کار شرکت نمی کند. بوش پنجشنبه به همکارانش گفت: می ترسیدم که والدینم مرا از خانه بیرون کنند. “انتخاب سقط جنین بهترین تصمیم برای من بود ، اما در سن 18 سالگی می دانستم که این تصمیم مناسب برای من است. رایگان بود ، زیرا می دانستم که حق انتخاب دارم. ”

بوش یکی از سه نماینده رنگین کنگره بود که بر تجربه خود در مورد سقط جنین شهادت داد. به ندرت پیش می آید که اعضای کنگره چنین داستانهای شخصی در مورد سقط جنین را به اشتراک بگذارند. رئیس جمهور جکی اسپیر طی یک مناظره در سال 2011 به طور خاص در مورد سقط جنین در سه ماهه دوم در دهه 1990 صحبت کرد. روز چهارشنبه ، قانونگذاران – بوش ، پرمیلا پرایملا جیپال و باربارا لی – می خواستند ضرورت دسترسی به سقط جنین را برجسته کنند و بر اعتقاد خود مبنی بر اینکه تحریم ها در تگزاس به یک قاعده عادی تبدیل می شود ، تاکید کردند.

جیپال گفت: “من در حضور شما شهادت می دهم زیرا می خواهم بدانید که افراد برای انجام این انتخاب باید با موقعیت های مختلفی روبرو شوند.” “آیا انتخاب سقط جنین آسان است یا سخت ، آیا آسیب زا است یا نه ، نباید یک موضوع باشد. این فقط به این معنا نیست که هنگام بارداری در مورد بدن خود چه انتخاب هایی می کنیم. ”

دیدگاهتان را بنویسید