چالش یک روزه به شما کمک می کند تا بطور کامل بکشید


ما وقتی کارها آسان است رشد نمی کنیم ، وقتی با چالش هایی روبرو می شویم رشد می کنیم. – اسد میا

اکتبر مبارک! بالاخره داریم به احساس پاییز می رسیم جایی که هوا سرد می شود و ادویه کدو جاری می شود. همچنین زمانی از سال است که کمی بیش از حد مشغول می شویم و تمرکز خود را بر روی اهدافمان از دست می دهیم. این یک فرصت عالی برای گنجاندن چالش های تناسب اندام در زندگی شما برای حفظ سلامت بدن و حفظ عادات خوب است.

تناسب اندام خود را به چالش بکشید

چالش های ورزش آنلاین فراتر از یک روند گذرا است. با ایجاد قوانین و شروع به کار در مسیر درست ، آنها برای هر روال عادی مفید هستند. اگر می خواهید همه چیز را با هم ترکیب کنید ، کار جدیدی شروع کنید یا به اهداف خود بازگردید ، چالش های تناسب اندام بهترین مکان برای شروع است.

مزایای چالش های تناسب اندام:

  1. به شما کمک می کند تا پاسخگو باشید
  2. الهام بخش با آغاز و پایان روشن
  3. هنگام تکمیل اعتماد به نفس ایجاد می کند (شما فقط یک هدف را خرد کرده اید!)
  4. دروازه ای مناسب برای فعالیت بیشتر
  5. ساختار را فراهم می کند تا همیشه بدانید چه کار می کنید
  6. عادات خوبی مانند پیگیری پیشرفت ، فداکاری و موارد دیگر ایجاد می کند!

با ما در چالش ها همراه باشید

در این ماه ما چالش های تناسب اندام خود را برای کمک به آماده شدن برای موفقیت آماده کرده ایم. این مجموعه ها را هر روز به مدت یک ماه به عنوان بخشی از تور خود امتحان کنید و تغییرات مثبتی را که در روال عادی شما ایجاد می کنند ، ببینید!

چالش اسکوات

نکته: اجازه ندهید زانوها از انگشتان پا عبور کنند!

اسکوات گسترده –

روی پاشنه های خود بنشینید و آن غنیمت را انجام دهید! موسیقی را با حفظ اسکوات غول پیکر شروع کنید و در هر جهت یک قدم بردارید. این کار را یک بار در هر طرف انجام دهید.

چمباتمه زدن معمولی

در وسط قرار بگیرید و پاهایتان را از هم دور کنید. پشت پاشنه پا بنشینید و کشش را احساس کنید.

2 معمولی

اسکوات پرش کنید

از حالت اسکوات معمولی ، برای افزایش سرعت از بازوهای خود استفاده کنید و از زمین بپرید. سعی کنید به آرامی روی انگشتان پای خود فرود بیایید. 4 بار پرش کنید.

3 پرش

چالش پلانک

پلاک

در موقعیت پلاک شروع کنید. مچ ، آرنج و آرنج خود را روی هم قرار داده و کمر را به سمت پایین و پشت خود نگه دارید.

4 پلاک

اسکوات آبجو

به آرامی دستان خود را به پاهای خود فشار دهید. زانوها را تا آنجا که ممکن است بدون لمس کردن به زمین نزدیک کنید.

5 اسکوات آبجو

تخته زانو تا آرنج

دستان خود را در مقابل اسکوات آبجو به جلو فشار دهید و زانوی چپ خود را به آرنج چپ خود بیاورید. این کار را با عقب راندن به گله خرس و تغییر پاها با آوردن زانوی دیگر به آرنج دیگر ، تکرار کنید. این کار را 2 بار با لمس آرنج های هر طرف یکبار با هر پا انجام دهید.

6 آرنج

شیرهای مورن پلانک

به موقعیت هیئت مدیره خود بازگردید. یک دست خود را از زمین بلند کرده و به طرف مقابل ضربه بزنید. این کار را 4 بار ، دو بار در هر طرف انجام دهید.

7 روی planksholder ضربه بزنید

چالش تمام شد

اکنون که مزایای چالش های تناسب اندام را می دانید و چیزی در جیب پشت خود دارید تا با آن کار کنید ، به آنجا برسید و به برخی از اهداف برسید. اگر مجبور شدید س aالی بپرسید یا به شریکی نیاز دارید که خود را به چالش بکشد ، با خیال راحت به ما اطلاع دهید. خوشحال می شویم به شما کمک کنیم و موفقیت شما را ببینیم. چالش از اینجا شروع می شود.

دیدگاهتان را بنویسید