لاغری سریع مخاط در طب سنتی و اسلامی بسیار ساده و آسان است.


در این مقاله شما را با حالات مختلف در طب سنتی آشنا می کنم. علاوه بر این ، ما روش هایی را برای لاغری افراد مبتلا به مخاط بیان کردیم که می تواند بسیار مفید باشد. به عنوان مثال ، چای مانند چای سیاه یا چای توت فرنگی می تواند به شما در کاهش وزن زیادی کمک کند. برای کاهش سریع وزن ، مخاط باید در غذاهای گرم مصرف شود. (زیرا آنها باید رطوبت بدن را از دست بدهند). اگر ماهیت بلغمی دارید ، این مقاله را تا انتها بخوانید.

 لاغری سریع مخاط در طب سنتی و اسلامی بسیار ساده و آسان است.

لاغری سریع مخاط در طب سنتی و اسلامی بسیار ساده و آسان است.

در این مقاله ، من قصد دارم در مورد روشهای لاغری با سرعت بالا برای بلغم صحبت کنم:

1. ورزش کنید
2. استفاده از روغن سیاه دانه ، شوید و بابونه را توصیه می کنم. این روغن را روی بدن خود بمالید و قبل از ورزش ماساژ دهید. برای کاهش وزن بسیار مفید است.
3. ادویه هایی بخورید که طبیعت آنها گرم است (آویشن ، رازیانه ، زیره) شما می توانید این ادویه ها را به رژیم غذایی خود اضافه کنید.
4. چایی که ذکر کردم کمک زیادی به کاهش وزن می کند.
5. باید رژیم غذایی مناسبی وجود داشته باشد تا مخاط از رطوبت محروم شود.
6 مصرف قرص های مخاطی رطوبت بدن را کاهش می دهد.

کاهش وزن بیش از 7 کیلوگرم در یک دوره (21 روز)

م theثرترین رژیم لاغری در ایران در سالهای 1997 و 1998 را انتخاب کرد.

بیش از 10000 نتیجه مثبت و فوق العاده نشانه قدرت و منحصر به فرد بودن رژیم کتوژنیک Z217 است.

انواع افراد مزاج و طب سنتی.

در این بخش ، درباره حالات مردم در طب سنتی صحبت کردم. طب سنتی افراد را از نظر مزاج و مزاج به چهار گروه تقسیم می کند.

 • گروه 1: مخاط.
 • گروه 2: نسخه ی نمایشی.
 • گروه سوم: صفرا.
 • گروه 4: سوداویس

در طب سنتی ، افراد بر اساس این چهار حالت روحی درمان می شوند. اولین قدم برای اطمینان از سلامت ، آگاهی از خلق و خوی خود (از دیدگاه طب سنتی) است. زیرا اگر اطلاعات مفیدی در مورد روحیه خود داشته باشید ، بهترین راه برای داشتن یک زندگی سالم را پیدا خواهید کرد.

به طور کلی ، می توانم حال و هوای افراد را در 9 دسته زیر بیان کنم.
1. معتدل
2. گرم
3. سرد.
4. مرطوب (مرطوب)
5. خشک کنید
6. گرم و خشک.
7. گرم و مرطوب.
8. سرد و خشک کنید.
9. سرد و مرطوب.

برخی ویژگی های بدنی خلق و خو را تعیین می کند.

هر حالت دارای ویژگی های خاصی است که می توانیم به آنها اشاره کنیم:
افرادی که روحیه مرطوب شده است.: آنها لبهای بزرگ ، صورت و قسمتهای بدن بزرگ دارند و زیاد می خوابند.
افرادی که روحیه آنها گرم و مرطوب است.: صورتش قرمز شده است.
افرادی که روحیه آنها گرم و خشک است.: صورتش زرد است.
افرادی که روحیه آنها خشک است.موهای ضخیم و چربی دارند.
افرادی که مزاجش گرم است.: حجم موهای آنها زیاد است.
افرادی که مزاجش سرد است.: موهای آنها کمتر رشد می کند و معمولاً انرژی زیادی ندارند.

چطور وزن را کم کنیم؟

چطور وزن را کم کنیم.

همانطور که توضیح داده شد ، در این مقاله می خواهیم در مورد افرادی که از بلغم رنج می برند صحبت کنیم. در واقع ، مخاط باید این رطوبت را کاهش دهد زیرا رطوبت بدن آنها بسیار زیاد است. بنابراین باید از غذاهایی استفاده کنند که طبیعت آنها گرم است. در مرحله بعد ، رژیم غذایی موثر برای افزایش سرعت مخاط را مرور کردم و آن را به شما دادم.

لازم به ذکر است که افراد مبتلا به بلغم باید ورزش منظم را در برنامه روزانه خود قرار دهند.

در متن زیر ، 4 مورد را ذکر کرده ام که می توانند به مخاط نازک کمک کنند.

1. قرص های مخاطی برای کاهش وزن.

قرص های مخاطی ترکیبی از گیاهان مختلف (آویشن ، سیاه دانه ، آلوئه ورا و …) است و معده را تقویت می کند. توجه داشته باشید که اگر به هر یک از اجزای دارو حساسیت دارید ، قرص را مصرف نکنید. و قرص های مخاطی در دوران بارداری و شیردهی توصیه نمی شود.
قرص های مخاطی معده را تقویت می کنند ، بنابراین می تواند به کاهش وزن نیز کمک کند.

آیا قرص های مخاطی واقعا وزن کم می کنند؟

در پاراگراف بالا ، من توضیح دادم که این قرص از چه چیزی ساخته شده است و به دلیل ترکیبات آن ، معده را تقویت می کند و به کاهش وزن کمک می کند.حقیقت این است که وقتی معده قوی باشد ، هضم بهتر است.

این قرص همچنین به فعالیت های گوارشی کمک می کند. افراد مبتلا به مخاط ، چون رطوبت بدن آنها بسیار زیاد است ، چاق هستند ، بنابراین باید این رطوبت را کنترل کنند.

قرص های مخاطی گزینه مناسبی برای کاهش رطوبت بدن هستند و همچنین برای کاهش وزن مثر و مفید هستند.

2 چای لاغری برای خلط خلط.

2 چای لاغری برای خلط خلط.

در این قسمت ، من چای هایی را معرفی می کنم که برای خلط خلط مفید هستند و می توانند در روند کاهش سریع بلغم استفاده شوند.

 • قهوهمطالعات نشان می دهد که چای سیاه برای کاهش وزن بسیار مفید است.

شیوه آماده سازی: آب سرد را در یک کتری بریزید و منتظر بمانید تا گرم شود. می توانید یک قاشق چای خوری برگ چای سیاه را در قوری و یک لیوان آب گرم قرار دهید و حدود پنج دقیقه صبر کنید تا پخته شود.

 • چای نعنا
 • چای گیاهی میوه ایمی توانید چای و چای میوه ای از میوه هایی که می گویم تهیه کنید: انبه ، توت یا گیلاس.

طرز تهیه چای توت فرنگی: 20 گرم برگ توت فرنگی را در نیم لیتر آب بریزید و صبر کنید تا بجوشد. و سپس آن را صاف کرده و لذت ببرید.

3. برای بلغم پکن بخورید.

پیکان به دلیل طبیعت گرم برای افراد مبتلا به مخاط مفید است. و ویژگی های زیادی دارد. Pecans همچنین می تواند مخاط را دور نگه دارد. البته ، شما باید از pecans در اعتدال استفاده کنید. لازم به ذکر است که میزان مصرف پیکان برای افراد مختلف متفاوت است.

فست فود برای مخاط در طب سنتی.

4. رژیم غذایی سریع مخاط در طب سنتی.

در این بخش ، من یک رژیم غذایی برای موکوس به شما می گویم: برای کاهش سریع وزن ، کافی است ادویه هایی مانند دارچین ، زنجبیل ، نعناع (معمولاً ادویه های داغ) را به فنجان چای یا قهوه خود اضافه کنید.۔

زیرا هضم را تقویت می کند. غذای خود را با ادویه جات ترشی جات کنید. سعی کنید غذا را به آرامی بجوید ، زیرا به افزایش هضم غذا کمک می کند. سبزیجات گرم را در رژیم غذایی خود قرار دهید.

سبزیجاتی مانند: ریحان ، کرفس ، ترخون. زردچوبه می تواند به شما در سوزاندن چربی کمک کند. و متابولیسم بدن را افزایش می دهد. دارچین همچنین اشتها را کاهش می دهد. می توانید دارچین را با چای میل کنید یا به عنوان ادویه به غذای خود اضافه کنید. من دو وعده غذا در روز برای مخاط توصیه می کنم.

 • زنجبیل همچنین دارای خاصیت چربی سوزی است و می توانید آن را همراه چای یا غذا و سالاد میل کنید.
 • تسبیح سوخت و ساز بدن را افزایش داده و به هضم غذا کمک می کند ، بنابراین منجر به کاهش وزن نیز می شود.
 • چی برای کاهش وزن بسیار مفید است و می توانید آن را در رژیم غذایی خود قرار دهید.
 • زیره سیاه برای سوزاندن چربی بسیار مفید است و مخاط را به سرعت کاهش می دهد. می توانید زیره را به رژیم غذایی خود اضافه کنید.

برای کاهش سریع مخاط ، باید از غذاها استفاده شود ، به ویژه میوه ها و سبزیجات که طبیعت گرم دارند. اینها میوه هایی هستند که برای مخاط توصیه می شوند: خرما ، انبه ، سیب ، توت ، انجیر ، کشمش ، کشمش. باید از مخاط استفاده کرد. برای کاهش وزن و کاهش وزن باید از ترشی و حبوبات خودداری شود.

توصیه های مهم.

نکات مهم برای رفع مخاط در زندگی روزمره.

افرادی که حالت خلط دارند در واقع سرد و مرطوب هستند و سرما و رطوبت زیادی در بدن خود دارند و افرادی هستند که چاق هستند. این افراد معمولاً سردتر و سردتر از دیگران احساس می کنند.

افراد مبتلا به مخاط معمولاً چاق هستند و اندام های بزرگی دارند. این افراد باید در رژیم لاغری سریع خود غذاهای مرطوب کمتری بخورند. به عنوان مثال ، آنها باید مصرف ماست خود را کاهش دهند. مخاط به محصولات لبنی و غذاهای ترش و تند حساس است و نباید استفاده شود.

لازم به ذکر است که مخاط معمولاً با فشار خون پایین همراه است. این افراد معمولاً ضعف عضلانی دارند و می توانند به آلزایمر مبتلا شوند. این افراد معمولاً زیاد می خوابند و می خواهند شیرینی های حاوی مخاط بخورند.

کاهش وزن بیش از 7 کیلوگرم در یک دوره (21 روز)

م theثرترین رژیم لاغری در ایران در سالهای 1997 و 1998 را انتخاب کرد.

بیش از 10000 نتیجه مثبت و فوق العاده نشانه قدرت و منحصر به فرد بودن رژیم کتوژنیک Z217 است.

اگر مخاط دارید ، نکات من را با دقت بخوانید:

غذاهای سرد نخورید ، این بدان معناست که مصرف گوشت گاو و گوساله را کاهش دهید زیرا سرد مزاج هستید.
از گوشت گوسفند یا بوقلمون داغ استفاده کنید. استفاده از عدس ، قارچ و سیب زمینی را به حداقل برسانید.

از ادویه جات گرم استفاده کنید. ادویه جات ترشی جات شامل ادویه جات زیر است: زعفران ، دارچین ، هل ، نعناع ، ریحان ، کرفس ، ترخون.

نوشیدن آب سرد برای افراد مبتلا به مخاط بد است.

نوشیدنی های گرم و شربت برای مخاط بسیار مفید است. به افراد مبتلا به مخاط توصیه می کنم این نکات را رعایت کرده و از غذاهای گرم استفاده کنند.

خلاصه مهمترین نکات.

خلاصه مهمترین نکات.

نکاتی که در این مقاله بیان کردم شامل پنج نکته زیر است.

1. رعایت این نکات به کاهش وزن در مخاط کمک می کند: قبل از ورزش از روغن (لوبیا سیاه ، شوید و بابونه) ​​استفاده کنید. ادویه جات گرم (آویشن ، رازیانه ، زیره) و مخاط باید غذای مناسبی برای از دست دادن رطوبت باشد.

2. به طور کلی روحیه و مزاج افراد را می توان در 9 دسته زیر بیان کرد: متوسط ​​، گرم ، سرد ، مرطوب (مرطوب) ، خشک ، گرم و خشک ، گرم و مرطوب ، سرد و خشک ، سرد و مرطوب و هر از آنها ویژگی های خاص خود را دارد.

3. قرص های مخاطی ترکیبی از گیاهان مختلف (آویشن ، سیاه دانه ، آلوئه ورا و …) هستند و معده را تقویت می کنند. حقیقت این است که وقتی معده قوی باشد ، هضم بهتر است.

این قرص همچنین به فعالیت های گوارشی کمک می کند. افراد مبتلا به مخاط ، چون رطوبت بدن آنها بسیار زیاد است ، چاق هستند ، بنابراین باید این رطوبت را کنترل کنند. قرص های مخاطی گزینه مناسبی برای کاهش رطوبت بدن هستند و همچنین برای کاهش وزن مثر و مفید هستند.

4. من چای را در این متن معرفی کردم که به کاهش وزن کمک می کند. پیکان به دلیل طبیعت گرم برای افراد مبتلا به مخاط مفید است. Pecans همچنین می تواند به کاهش مخاط کمک کند.

5- برای کاهش سریع وزن ، کافی است ادویه جات ترشی جات مانند دارچین ، زنجبیل ، نعناع (و معمولاً ادویه های داغ) را به یک فنجان چای یا قهوه اضافه کنید. زیرا هضم را تقویت می کند. سبزیجات گرم را در رژیم غذایی خود قرار دهید.

دیدگاهتان را بنویسید