ساده ترین راه برای مدیریت پول


همین اواخر ، با یکی از شگفت انگیزترین منابع مالی روبرو شدم.

کاش زودتر می شناختم

فقط چهار ماه و نیم گذشته است ، اما من هیچ وقت احساس نمی کردم که اینقدر از کنترل خارج شده ام ، اما در عین حال آنقدر آزاد هستم ، وقتی صحبت از مقدار پول من و میزان هزینه من برای هر چیزی که نیاز دارم یا می خواهم می شود. می توان.

حالا منظورم این نیست که این پول به من کمک کرد تا بفهمم که ثروتمند هستم.

این مرا از بسیاری چیزها رها کرد.

برای شروع ، در حالی که من در پس انداز خوب بودم ، هنوز تصور روشنی از این که آیا من هوشمندانه پس انداز می کنم ، چقدر دارم و چگونه می توانم با آن کنار بیایم ، نداشتم. این برای تقویت و تضمین آینده شما بود.

من می خواهم در اسرع وقت بازنشسته شوم ، زیرا می دانم که درآمد منفعل و کافی برای پرداخت قبض ها دارم ، تا بتوانم کاری را که دوست دارم در روزهایم انجام دهم. اگر چیزی که من دوست داشتم درآمد بیشتری داشت ، عالی است. اگر نه ، محصول جدید فقط برای شما است!

من می خواستم تا آنجا که لازم بود پر باشم تا بتوانم سفر کنم ، دنیا را ببینم ، تا آنجا که ممکن است با خانواده ام وقت بگذرانم ، عزیزانم را درگیر تجربیات شگفت انگیز کنم و در هر زمان که نیاز بود از هر کسی دیدن کنم. به

اما من نمی دانستم چگونه این کار را انجام دهم یا چقدر به آن نیاز دارم.

تا اینکه واقعاً نگاهی به آنچه که داشتم انداختم و t. روش های هارو اکر را اعمال نکرد.

اگر نام Harv را نشنیده اید ، پیشنهاد می کنم همین حالا شروع کنید. به خصوص اگر می خواهید نحوه مدیریت بهتر پول خود را بیاموزید.

و من فکر می کنم همه باید. پول ، از جهات مختلف ، می تواند ریشه همه استرس ما باشد ، هنگامی که سرکوب می شود ، ناخودآگاه می جوشد و منجر به اقدامات بسیاری می شود که ما را از زندگی خود خوشحال نمی کند.

مدیریت بهتر پول ما می تواند این استرس را از بین ببرد و به ما اجازه می دهد از فضای ذهنی جدید خود استفاده کنیم تا بتوانیم قدم بعدی را در جستجوی خوشبختی آغاز کنیم ، سفری برای یافتن آنچه که واقعاً هستیم.

بنابراین بیایید فقط این کار را انجام دهیم – مشکلات پولی خود را برطرف کنیم.

اول ، دشوار خواهد بود. می تواند آسیب زا باشد. زمانی را به یاد می آورم که به سختی برای تهیه گوشت غلات کامل تهیه می کردم و همچنین در بدهی کارت اعتباری غرق شده بودم. آخرین کاری که می خواستم انجام دهم این بود که صورت حساب بانکی خود را بررسی کنم.

حتی وقتی این کار را شروع کردم ، دوبار به موجودی بانکی خود فکر نکردم ، اما هنوز به نوعی از نگاه دقیق و دقیق به اعداد و ارقام اجتناب می کردم تا ببینم در داخل و خارج چه خبر است.

همه چیز آشفته بود.

تا زمانی که من از سیستم مدیریت پول هارو مطلع شوم.

این بسیار ساده است اما بسیار هوشمندانه است. و در اینجا می رویم. بگذارید آن را با شما به اشتراک بگذارم!

هارو در واقع می گوید که همه باید شش حساب بانکی جداگانه داشته باشند یا به قول او “شش قوطی”.

آره ششبه

هر کس با پول خود محتاط باشد ، تمام تخم مرغ های خود را در یک سبد نخواهد گذاشت.

با داشتن شش حساب (یا به معنای واقعی کلمه ، اگر می خواهید) ، می توانید به وضوح مشخص کنید که چه پولی را نمی توانید لمس کنید و چه چیزی را می توانید سرمایه گذاری کنید ، هزینه کنید و بدهید. می توانید همه این حساب ها را در یک بانک داشته باشید ، یا می توانید آنها را در بانک های مختلف باز کنید.

و اگر می خواهید ثروتمند شوید ، با این سیستم ، وقتی صحبت از پول به میان می آید ، باید به سه نکته ساده پایبند باشید:

شما باید آن را بدست آورید ، باید آن را ذخیره کنید ، باید آن را افزایش دهید.

هنگامی که می توانید پول خود را ببینید و به وضوح می دانید چه چیزی می توانید و چه چیزی نمی توانید بدهید ، احساس می کنید بسیار مستقل هستید زیرا می دانید که تصمیم شما بر اساس اعداد واقعی است.

بنابراین فرض کنید شما راهی برای درآمدزایی پیدا کرده اید ، مهم نیست که چقدر باشد (می تواند 100 دلار باشد ، ممکن است 100000 دلار باشد. این به میزان درآمد شما مربوط نمی شود ، بلکه به نحوه کسب درآمد شما مربوط می شود. مدیریت کردن ، کنترل کردن پول تو.). پس از همه کسورات مانند مالیات و غیره ، مبلغ خالص شما باقی می ماند. این واقعاً “دریافت دستمزد خانه” شما است.

این مقدار به شش کوزه مختلف تقسیم می شود.

شش کوزه / حساب وجود دارد:

1. حساب استقلال مالی یا FFA (10 of از کل حقوق)

پول این بطری را هرگز نمی توان لمس کرد. هرگز پس از بازنشستگی شما مجاز به برداشت پول از این بطری هستید. هیچ استثنایی برای این قانون وجود ندارد. به یاد داشته باشید که در جوانی سالهای بیشتری برای پس انداز دارید ، اما با افزایش سن ، زمان کمتری نیز خواهید داشت. بنابراین در مورد آن سختگیر باشید. خود بزرگ شما به خاطر آن شما را دوست خواهد داشت.

خوب من دروغ گفتم در این قاعده یک استثنا وجود دارد. و این زمانی است که شما مجاز به انجام کاری با پول در این ویال هستید ، اگر قصد دارید آن را در چیزی سرمایه گذاری کنید که بازده ثابتی را تضمین می کند ، مانند سپرده ثابت یا اوراق قرضه.

از آنجا که پول به هر حال در آنجا باقی می ماند ، می تواند در چنین برنامه سررسیدی به سرعت رشد کند.

2. پس انداز طولانی مدت برای هزینه ها یا LTSFS (10 of از کل حقوق)

این بطری است که هنگام خرید خانه ، ماشین ، یخچال یا هر چیز دیگری که نیاز دارید در آن غرق می شوید که بسیار گران است. همچنین می توانید از این پول برای سرمایه گذاری استفاده کنید و برای این سرمایه گذاری ها می توانید از مناطق بازگشت تضمین شده فراتر بروید. یعنی چیزی که با ریسک همراه است.

تا حدی ، LTSFS پولی است که می توانید از دست بدهید. برخلاف FFA شما.

اما البته ، مراقب LTSFS خود باشید و اگر می خواهید روی چیزی سرمایه گذاری کنید که نیاز به یک جهش ایمانی دارد ، حتی با یک تجربه خوب ، بر اساس عملی و واقعیات ، فراموش نکنید.

در صورتی که مجبور باشید بیش از LTSFS خود هزینه کنید و به طور قابل توجهی حذف شود ، از ابتدا و دوباره ، هرگز پولی از FFA ما دریافت نکنید.

هرگز

3. شرایط مورد نیاز (55 of از کل حقوق)

این حسابی است که همه هزینه های مورد نیاز شما را به صورت ماهانه میزبانی می کند. اجاره ، وام مسکن ، صورت حساب ، کارت اعتباری و وام ، مواد غذایی ، هزینه های روزانه … این همه. فوق العاده ساده

اگر پس انداز اضافی دارید ، یعنی کمتر از 55 درصد آن را خرج می کنید ، از به اشتراک گذاشتن آن با هیچ یک از پنج حساب دیگر دریغ نکنید. شخصاً ، من دوست دارم هرگونه تعادلی که دارم بین FFA و LTSFS خود تقسیم کنم.

از دیدن رشد آنها لذت می برم.

4. تحصیلات (10 of از کل حقوق)

هرگز قدرت آموزش را دست کم نگیرید.

شخصی حدود هشت سال پیش به من گفت که افرادی که کتابهای غیر داستانی می خوانند ، هفت برابر افرادی موفق هستند که فقط داستان می خوانند.

اکنون مطمئن نیستم که “هفت برابر بیشتر” در اینجا درست است یا نه ، اما مطمئنم که در آن جمله حقیقتی وجود دارد.

پس از همه ، اگر شما یک کتاب غیر داستانی می خوانید ، به این معنی است که بر اساس واقعیت است ، و این بدان معناست که چیزی برای یادگیری و استفاده وجود دارد.

و هنگام درخواست ، نتایج را مشاهده می کنید. گاهی اوقات شکست می خورید ، اما سپس یاد می گیرید و دوباره درخواست می دهید و اگر تسلیم نشوید ، نتایج را خواهید دید.

آن زمان بود که من این داستان غیر داستانی را آموختم در مقابل. من متوجه شدم که نظریه داستانی ، فقط کتابهای داستانی می خواندم. من غیرداستانی نخوانده ام. آنها خسته کننده بودند.

اما من برای موفقیت خارش داشتم ، بنابراین آن را امتحان کردم.

و از آن زمان کتاب غیر داستانی نخوانده ام. در بزرگسالی همیشه بینی خود را در یک کتاب نگه داشتم ، و بنابراین زمان تغییر داستان بود.

درست است که زندگی من تغییر کرد. احساس می کردم باهوش تر هستم ، اعتماد به نفس بیشتری دارم ، در حال یادگیری و استفاده بودم و از آن سود می بردم. در حالی که در آن بودم ، درباره پیشرفت شخصی نیز خواندم ، تا مهارتهای مقابله ای بهتری را توسعه دهم که برای داشتن یک زندگی شاد و بدون استرس به آنها نیاز دارم.

بنابراین بله ، نکته ای که من به آن می رسم این است که آموزش مهم است. اگر می خواهید رشد کنید و موفق شوید ، آموزش خود را شروع کنید.

کتاب بخرید ، دوره های آموزشی در خانه بگذرانید ، در سمینارها شرکت کنید ، هر آنچه که احساس می کنید چیزی است که می خواهید یاد بگیرید و چگونه می خواهید آن را یاد بگیرید.

اگر تمام بودجه تحصیل خود را در یک ماه معین خرج نکنید ، خوب است. این بدان معناست که افزایش می یابد ، و سپس می توانید برای اقلام گران قیمت که شامل یادگیری است ، هزینه کنید ، مانند گروه متبحر نخبه با عضویت سالانه بالا.

اگر احساس می کنید می توانید هر چیزی را که نیاز دارید به صورت رایگان در اینترنت بیاموزید ، این 10٪ را بردارید و آن را در حساب دیگری که فکر می کنید مناسب است قرار دهید.

5. بازی (10 of از کل حقوق)

افسوس! بهترین صندوق تا کنون. این برای اغوا و خراب کردن خود است.

برای شام یک بطری شامپاین می خواهید؟ آیا آنها درمان آبگرم می خواهند؟ آن کیف های دستی و / یا کفش … من عاشق بازی هستم.

بدون سرزنش. شما می دانید که برای چه چیزی می توانید هزینه کنید و بر اساس آن هزینه می کنید. و بله ، اگر آن را خرج نکنید ، جمع می شود ، بنابراین وقتی بزرگ شدید می توانید درگیر آن شوید.

هتل پنج ستاره در تعطیلات بعدی خود؟ مشکلی نیست

6. پرداخت (5 درصد از کل حقوق)

نکته آخر اما همه چیز مهم است. بنابراین ، اگر می خواهید چیزی بسازید ، باید چیزی را از دست بدهید یا چیزی بدهید. و می توانید چیزی را به روش دشواری از دست بدهید ، یا می توانید آن را به طور مستقل و از قلب خود هدیه کنید.

این حساب را هر ماه خالی می کنید. چیزی برای نجات وجود ندارد. این انرژی است که خارج می شود بنابراین مطمئن شوید که جریان دارد.

اگر در موقعیتی هستید که به کمک یکی از اعضای خانواده یا نزدیکان نیاز دارید ، همیشه این حساب را بررسی کنید. به این ترتیب اگر مجبور شوید پولی را که “نمی توانید پرداخت کنید” به آنها بپردازید ، از کینه جلوگیری کنید.

در اینجا چیزی نباید داده شود ، بنابراین آن را ارائه دهید و عملاً بگویید ، “این تنها چیزی است که باید بدهم.”

و هست! شش حساب. امیدوارم بتواند به همان اندازه که به من کمک کرده است بتواند به شما کمک کند. اکنون درآمد کسب کنید ، پس انداز کنید و رشد کنید!

این مقاله را دوست دارید؟ سپس آموزش رایگان Harv را برای اشتیاق ، هدف و سود بررسی کنید.
نظرات

نظراتدیدگاهتان را بنویسید