[ رژیم کانادایی ] بهتر است بدانید که او اصلاً کانادایی نیست.


طبق معمول ، دست به غذا زدم و منتظر ماندم تا غذا بیاید و مورد حمله قرار گیرد. من در مقابل او یک بطری آب سیب هویج با یک کاسه ماست دیدم. او نیز نشست و به آنها خیره شد. به پسر عمویم زنگ می زنم. انگار منتظر اجازه بود تا افطار کند. اما در واقع او منتظر بود تا ناهار که رازیانه چرب و فلفل عمه بود با برنج سرو شود.

فکر کردم چرا می خواهد هویج را با آب سیب بخورد؟ این سه وجه مشترک چیست؟ بعد با خودم گفتم چی داری؟ خیر

خلاصه اینکه خیلی گرسنه بودم. وقتی بشقابم را با پلو پر کردم و داخل یک کاسه رازیانه فرو رفتم ، دیدم که خودش آب سیب و هویج را در یک لیوان دو فنجانی ریخت و گذاشت. دو فنجان می خورد و می گذارد.

نمی توانستم تحمل کنم. در حالی که غذا می خوردم ، از او پرسیدم چرا غذا نمی خورد.

او گفت: “نمی توانم ،” انگار صدایش از زیر چاه آمده است. در چهارمین روز رژیم غذایی ، باید فقط آب میوه و ماست بخورم.

من که چربی گردو را در دهانم مالیده بودم ، پرسیدم: “ناها؟” بعد گفتم انشاءالله صبحانه خوبی خوردی؟

اره گفت. یک فنجان قهوه ، یک حبه قند و یک ورقه نان تست.

کم کم من نگران این موضوع شدم. الان گفتم باشه؟

او گفت بله.

من همچنین در ذهنم گفتم که از رنگ زرد صورت شما که با رنگ سال مشخص می شود مشخص است که خوب است.

به طور خلاصه ، متوجه شدم پسر عموی ما توسط دولت دستگیر شده است. او همچنین کانادایی تبار بود. جالب اینجاست که او خودش می داند رژیم کانادایی رژیم بسیار سختی است که بسیاری از کارشناسان آن را تایید نمی کنند ، اما می گوید من چاره ای ندارم و باید تا عید وزن کم کنم. در اینجا پاسخ هایی به ضرب المثل “مرا بکش و زیبا کن” آورده شده است.

کسی نیست که به او بگوید ، ای مرد چاق من ، شما 30 سال با این همه عظمت و چربی کار کردید ، اکنون 15 روز است که دولت کانادا همه چیز را می سوزاند ، ها؟ !!!

دولت کانادا از ما چه می خواهد؟

او می گوید با رژیم 15 روزه کانادایی به وزن ایده آل خود می رسد. و برای برخی با بزرگتر شدن نوزاد ، این میزان را از دست می دهد.

وقتی برنامه رژیم غذایی روزانه او را دیدم ، احساس ضعف کردم با وجود اینکه زیاد غذا خورده بودم. او برنامه را بسیار تند و بی رحمانه نوشت. وصیت نامه واقعاً می خواهد شما به آن پایبند باشید.

صبحانه صرفاً قهوه یا چای با حبه های قند است. یک روز او را درمان کردند و یک ورقه نان تست در آن گذاشتند. من شخصاً با یک بسته کامل احساس کامل نمی کنم.

برای ناهار ، نیمی از سینه مرغ را با کاهو و آب لیمو جوشانده یا کبابی می کنند. بیشتر شبیه صبحانه است. بعضی روزها باید یک یا دو تخم مرغ آب پز یا چند ورقه ماهی کبابی یا سوسیس بخورید.

300 گرم گوشت یا مرغ آب پز برای شام ، یا فقط سالاد کرفس و کلم و سس آب لیمو ، پنیر رژیمی ، هویج و تخم مرغ آب پز.

نکته ای که توجه من را به خود جلب کرد این بود که اگر امشب به شما اجازه خوردن گوشت آب پز داده شد ، خوردن سالاد کرفس در شب بعد را محکوم خواهید کرد. انگار یک شب می خواهد یک خواب راحت به شما بدهد. فقط با آب لیمو اصرار کنید. به این فشار می گویند.

برای من یک کابوس به نظر می رسد ، اما دختر عمه جان پذیرفت و مجبور شد دستورات دولت کانادا را به مدت 12 روز اجرا کند و 3 روز ، همانطور که می گویند ، دولت ثبات است.

مخالفان این دولت بسیار کمتر از حامیان آن هستند. این بدان معناست که موارد بیشتری وجود دارد. که البته این ویدئو را یک شبه حس کرد.

قوانین دولت دیکتاتوری کانادا (رفتار خود را ببینید)

قوانین زیادی در این رژیم وجود دارد که اگر آنها را رعایت نکنید عصبانی می شوید.

اگر در یک لحظه شیطان به طور تصادفی به شما برخورد کرد یا فراموش کردید که رژیم دارید ، یک شکلات خورده اید که در رژیم غذایی شما وجود ندارد ، از دولت کانادا اخراج شده اید و از آن به بعد او به دلیل تخلف اخراج شد. شما دو ماه حق ندارید وارد شوید زمین ندارید (نمی دانم چرا رهبر کره شمالی جلوی چشم من آمد).

میان وعده چای ، ممنوع (من با تنقلات زندگی می کنم).

الکل ، شیرینی ، روغن ، سس ، قند ، کربوهیدرات ، چربی ، غلات ، موارد منع مصرف.

عمدا یا ناخواسته در رژیم غذایی روزانه دخالت نکنید.

یک قاعده خوب این است که شما مجاز هستید هر چقدر که می خواهید آب بنوشید. (خود مردم می دانند که مردم در مصرف آب آشامیدنی ارزان هستند. نه ، خدا نکند ، شیر آب را ببندیم).

یک قانون خوب دیگر این است که افراد مبتلا به فشار خون بالا ، بیماری قلبی ، زخم معده و سایر بیماری ها اجازه ورود به دولت کانادا را ندارند. (خسته نباشید)

حیوانات خانگی کانادایی که روی آبهای اقیانوس اطلس شناور هستند.

داشتن رژیم غذایی منظم و دقیق خوب است و این مشکل در این رژیم مشاهده می شود (البته بسیار سختگیرانه است ، حتی انعطاف پذیری کمی هم بد نیست). اما به طور منظم و دقیق به شما می گوید که غذا چیست. اما محتوای این مواد مغذی اصلاً اصولی و منطقی نیست. وقتی جزئیات را می خوانید ، قلب شما به پرس غذای مناسب می افتد.

  • اول از همه ، خوردن کربوهیدرات ها و چربی ها به طور کامل حذف می شود. دو منبع اصلی انرژی بدن نادیده گرفته می شود و هیچ منطقی در پشت آن وجود ندارد. خبری از میوه نیست البته ، به جز در روز چهارم آب سیب هویج در وسط فسیل های ما.
  • صبح ، وعده این پادشاه مهم و امیدوار در این دولت به راحتی نادیده گرفته می شود. وعده ای که متابولیسم بدن را آغاز می کند ، آیا می توان با یک حبه قند و یک فنجان قهوه آن را برآورده کرد؟!
  • این رژیم غذایی بسیاری از ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن را تأمین نمی کند. به عنوان مثال ، بدن دچار کمبود شدید ویتامین B است که هیچ تاثیری جز ریزش مو ندارد. نه وزن کم می کنید ، نه به زودی لاغر می شوید.
  • شما چند سال دارید؟ این نیازهای کالری روزانه شما را در نظر نمی گیرد. دولت سختگیرانه توسط مردم نوشته شده است. صرف نظر از جنسیت آنها؟ آیا آنها جوان هستند یا نه؟ آنها به چند کالری در روز نیاز دارند؟ وزن آنها در حال حاضر چقدر است و می خواهند به چه وزنی برسند؟ برای هر کدام نسخه بنویسید.

حداکثر کالری دریافتی این غذا به بدن 600 تا 800 کالری است. در حالی که میزان کالری مورد نیاز افراد بستگی به سن آنها و وضعیت جسمانی آنها دارد. اگر با همان 600 تا 800 کالری مصرف کنید ، خیلی سریع آن را از دست می دهید.

  • و یکی دیگر از اشکالات مهم ، تفاوت در کالری دریافتی روزانه این غذا است. یک روز غذای پرکالری ، روز دیگر غذای کم کالری. این نوسانات شوک بدی به بدن وارد می کند.
  • یکی از عوارض جانبی این رژیم غذایی در طول روز شدت احساس گرسنگی است که به طرز عجیبی بر روحیه ، تمرکز و عملکرد تأثیر می گذارد. پسر عموی پرشور و بازیگوش من تبدیل به یک عروسک زرد رنگ شده است که به نظر می رسد به طور تصادفی آن را با لباس های رنگارنگ به داخل ماشین لباسشویی انداخته است. ضعیف و زرد و خرد شده. اعصاب بسته شده با 3 اونس عسل نمی توانند غذا بخورند.
  • از دست دادن ماهیچه ها یکی دیگر از موارد ناپسندی است که در این رژیم اتفاق می افتد. وقتی بدن می بیند که در حال کاهش وزن است ، چربی را برای یک روز ذخیره می کند و عضلات ضعیف را برای انرژی می سوزاند. و وقتی غذا جواب نمی دهد ، وزن اضافی با ماهیچه ها بر نمی گردد. زیرا چربی بی صبرانه شما را در آغوش می گیرد. چربی سرسخت ، به ویژه در اطراف شکم.
  • کاهش سریع وزن نیز به این دلیل است که بدن مقدار متوسط ​​آب خود را از دست می دهد. او شخصاً دسته های دیگری مانند سردرد ، سرگیجه و سرگیجه را مشاهده کرد و بنابراین تأثیرات نامطلوبی روی آب گذاشت.
  • به گفته پسر عموی من ، تمرینات و بازی هایی برای آن دوره وجود داشت. اما او آنقدر بی روح بود که فعالیت های روزانه خود را با درد انجام می داد ، چه برسد به ورزش.
  • هر کجا به این دولت نگاه می کنم ، هیچ پایه علمی برای آن نمی بینم. افرادی که این رژیم کانادایی را طراحی و اجرا کردند ، که من معتقدم والدین آنها کانادایی نبوده اند ، فکر نمی کردند که کاهش وزن غیرطبیعی در 15 روز بعد از 15 روز دوباره برمی گردد.

در نهایت ، ما آخرین کلمه را می گوییم:

اگرچه صحبت های زیادی در مورد معایب و معایب این دولت انجام شد ، بسیاری از مردم فکر کردند که این دولت باید این کار را انجام دهد و موفق شود. عوامل زیادی می توانند بر این موفقیت تأثیر بگذارند ، و این دلیل محکمی برای اثبات خوب این رژیم نیست. این افراد ممکن است شرایط جسمانی خاصی برای تحمل این 15 روز داشته باشند و فقط خود را به این 15 روز محدود کرده و سپس رژیم معمولی خود را ادامه دادند.

اما در اصل ، افراد این دولت زمان زیادی را صرف رسیدگی به ضررهای آن نمی کنند. بنابراین خوب است که به علم معیوب کودک اعتماد کنیم و از روشها و روشهایی که علم اتخاذ کرده است پیروی کنیم. متخصصانی که سالها مشغول مطالعه و خوردن چراغ هستند می توانند روزی به شما کمک کنند. برای هرگونه تغییر در شیوه زندگی خود ، به آنها اعتماد کنید تا با توجه به شرایط جسمانی شما نکات لازم را برای کاهش وزن یا افزایش وزن به شما ارائه دهند.

هرچه کاهش وزن آهسته تر و بیشتر باشد ، پایدارتر است. و برای کاهش وزن در اصل ، آزار دادن به مرکز فرماندهی گرسنگی در مغز شما دیگر جواب نمی دهد. علاوه بر ارائه رژیم غذایی سالم و منطقی برای بدن خود با میان وعده های خوب ، باید تمرینات لازم و اساسی را زیر نظر مربی انجام دهید تا به نتیجه دلخواه برسید. اجازه دهید ذهن شما را ساده کنم: ورزش بدون ورزش باعث تناسب اندام شما نمی شود.

حالا ، می توانید از خودتان برایمان بگویید؟ آیا حاضرید بدن خود را به خطر بیندازید تا در خانواده خوب به نظر برسد؟ دولت کانادا چطور؟ آیا این را تجربه کرده اید؟ اگر فکر می کنید من اشتباه می کنم ، خوشحالم که این کار را کردم. منتظر پیام شما هستم

دیدگاهتان را بنویسید