رژیم لاغری 7 روزه.


رژیم لاغری 7 روزه.
رژیم لاغری 7 روزه.

دولت لاغری 7 روزه

امروزه با مکانیزه شدن مشاغل ، تحرک افراد روز به روز کاهش یافته و این مشکل به یک مشکل چاقی تبدیل شده است. این مشکل یک ضعف عمده در ظاهر و سلامت است و برای سلامتی مضر است. حال فرض کنید شرایطی برای این فرد وجود دارد که باید سریع وزن خود را کاهش دهد. به عنوان مثال ، او به یک مهمانی بزرگ یا یک جلسه مهم دعوت می شود و زمان زیادی برای لباس مناسب پوشیدن ندارد و لباسی را که دوست دارد بپوشد به خاطر می آورد. در چنین مواردی ، اولین سالی که به ذهن خطور می کند این است که آیا راه حلی کاربردی وجود دارد که به او اجازه دهد سریع وزن کم کند و لباس های مورد علاقه اش را بپوشد و ظاهر خوبی داشته باشد.

در این مقاله رژیم 7 روزه ای را به شما معرفی می کنیم که می توانید برای کاهش وزن تا 7 کیلوگرم از آن استفاده کنید.

اهمیت انتخاب غذای مناسب

نکته مهم در انتخاب روش مناسب برای کاهش وزن این است که همیشه بدنبال غذاهای طبیعی برای این کار باشید و هرگز از قرص های رژیمی و مکمل های مختلف که به مردم ترفندهای تبلیغاتی مانند معجزه لاغری و سعی کنید با او تقلب کنید. استفاده نکن. با برنامه ریزی صحیح و رژیم غذایی سالم ، می توانید بدن خود را به وزن دلخواه برسانید. ایده حذف یک یا دو غذای مهم یا غذاهای فوری ممکن است به کاهش وزن شما کمک نکند و سلامتی شما را به خطر بیندازد. همچنین ، همیشه به خاطر داشته باشید که نباید اهداف دست نیافتنی را برای خود تعیین کنید ، زیرا بدن شما می تواند مقدار مشخصی ورزش و رژیم سنگین را تحمل کند.

رژیم GM چیست؟

رژیم 7 روزه که رژیم GM نامیده می شود ، یکی از آن برنامه های رژیم است که می تواند به شما در کاهش 6 تا 7 کیلوگرم در هفته کمک کند. با انجام این رژیم بدن کالری دریافت می کند و در نتیجه فرد سریعتر وزن کم می کند. با این حال ، این روش ، مانند همه روش های لاغری ، مزایا و معایب خاص خود را دارد و باید از هر نظر مورد بررسی قرار گیرد تا به سلامتی هیچ شخصی آسیب نرساند ، که در این مقاله مورد بحث قرار می گیرد.

اطلاعات دقیقی در مورد تاریخ و روش این رژیم وجود ندارد. در ابتدا تصور عمومی بر این بود که دولت طراحی شده و به کارکنان جنرال موتورز ارائه شده است ، که تا حد زیادی رد شد. مدت زمان این رژیم 7 روز است و شما باید هر روز غذاهای خاصی مصرف کنید که اکثر آنها مجاز به خوردن سبزیجات هستند و فقط در روزهای آخر مجاز به خوردن گوشت هستید. یک عامل مهم در افزایش وزن ، دریافت کالری بیشتر از نیاز بدن است. دلیل کاهش سریع وزن با این روش استفاده از غذاهای کم کالری مانند میوه ها و سبزیجات است. بنابراین میزان کالری مصرفی در طول روز بیشتر از میزان دریافتی خواهد بود. متخصصان تغذیه معتقدند که این سریع ترین و طبیعی ترین راه برای کاهش وزن بدون استفاده از هیچ گونه مواد شیمیایی است. در این رژیم هیچ محدودیت شغلی یا سنی وجود ندارد و هرکسی می تواند به راحتی با این رژیم لاغر شود.

برای شروع رژیم غذایی GM ، مهمترین چیز این است که ذهن خود را آماده کرده و هدف خود را مشخص کنید. زیرا اگر هدفی را با ذهن آماده در ذهن خود تعریف کرده و دنبال کنید ، هر چه جلوتر بروید ، مطمئن تر خواهید بود که به آن خواهید رسید و بنابراین باید برای رسیدن به آن هدف سخت تلاش کنید. ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد و بهره وری شما افزایش می یابد. در طول این رژیم ، شما فقط باید از این رژیم استفاده کنید. مهم این است که توجه داشته باشید که این رژیم نیازی به گرسنگی در طول روز ندارد زیرا نتیجه عکس آن است و به جای کاهش وزن ، وزن خود را افزایش می دهید. هدر خواهد رفت ممکن است برای شما عجیب به نظر برسد که می توانید در این زمان و بدون گرسنگی وزن خود را به طور م loseثر کاهش دهید ، اما این غذا با در نظر گرفتن کالری موجود در غذا ساخته شده است ، می توانید آن را در تمام ساعات روز پر کنید. تنها چیزی که بر آن تاکید می شود این است که دستورات این دولت باید به شدت دنبال شود.

اهداف رژیم غذایی جنرال موتورز

  • تنها در 7 روز تا 7 کیلوگرم وزن کم کنید.
  • سم زدایی کامل بدن.
  • عملکرد دستگاه گوارش را بهبود می بخشد.
  • افزایش قدرت چربی سوزی بدن.

رژیم لاغری 7 روزه برای کاهش وزن 7 کیلوگرمی

اول از همه ، مهم است که توجه داشته باشید که قبل از گرفتن این رژیم باید با یک متخصص تغذیه مشورت کنید. همانطور که گفته شد ، این رژیم 7 روز طول می کشد و شما فقط باید از رژیم غذایی ذکر شده در دستورالعمل برای کاهش 7 کیلوگرم وزن استفاده کنید:

1 روز اول تغذیه: میوه تازه بخورید.

اولین روز برای شما بسیار مهم خواهد بود زیرا شما اولین قدم را برای رسیدن به هدف و ایجاد تغییر اساسی در زندگی خود بر می دارید. بنابراین طبیعی است که این روز برای شما کمی سخت باشد. در این مرحله باید از میوه های مختلف استفاده کنید. سبزیجاتی مانند هندوانه و طالبی می توانند انتخاب خوبی باشند. لازم به ذکر است که استفاده از موز در میوه ها مجاز نیست. شما حق استفاده از سبزیجات ، چه خام و چه پخته را نخواهید داشت. نوشیدن بین 8 تا 12 لیوان آب را فراموش نکنید. بنابراین در روز اول ، هر زمان که احساس گرسنگی کردید ، فقط میوه بخورید.

2 روز دوم غذا: سبزیجات بخورید.

برخلاف روز اول ، شما مجاز به خوردن سبزیجات نبودید. روز بعد ، می توانید از سبزیجات مختلف به انتخاب خود استفاده کنید. شما حتی مجاز به طبخ سبزیجات هستید ، اما در پخت سبزیجات نباید از روغن استفاده کنید. در این روز استفاده از حبوبات پخته ، هویج خام یا بخارپز ، کلم بروکلی ، خیار ، کاهو و … بسیار توصیه می شود. جالب است بدانید که سیب زمینی نیز جزو سبزیجات محسوب می شود و به دلیل داشتن کربوهیدرات زیاد می توانید آن را برای صبحانه بپزید تا در طول روز بسوزد و انرژی مورد نیاز برای انجام فعالیت های مختلف را تأمین کند. در این روز ، متوجه تغییراتی در نحوه عملکرد سیستم گوارشی خود می شوید و ممکن است تعداد دفعات مراجعه به خدمات بهداشتی افزایش یابد. نوشیدن بین 8 تا 12 لیوان آب را فراموش نکنید.

3 روز سوم رژیم لاغری: پوست سالم را با استفاده از میوه ها و سبزیجات تجربه کنید.

در حقیقت ، سومین روز برنامه غذایی GM ، مجموع دو روز گذشته است. به این ترتیب شما مجاز به خوردن سبزیجات و میوه ها در طول روز هستید. تناقضات در این مرحله موز و سیب زمینی است. می توانید بقیه میوه ها و سبزیجات را به دلخواه خود استفاده کنید ، به عنوان مثال ، رژیم غذایی گیاهخواری صبح و رژیم میوه بعد از ظهر ، یا بالعکس یا ترکیبی. مانند مراحل قبلی ، باید 8 تا 12 لیوان آب بنوشید.

4 روز چهارم رژیم لاغری: از موز و شیر استفاده کنید.

روز چهارم یکی از هیجان انگیزترین روزهای این رژیم است. شما مجاز به خوردن 8 تا 12 موز و نوشیدن حداکثر 3 لیوان شیر در طول روز هستید. ممکن است نگران باشید که برنامه روز چهارم طوری طراحی شده است که احساس گرسنگی کنید ، اما در پایان روز احساس سیری می کنید. البته باید مقدار شیر و موز را طوری توزیع کنید که در طول روز به هیچ وجه احساس گرسنگی نکنید.

5 روز پنجم رژیم لاغری: گوجه فرنگی بخورید.

پنجمین روز ، روز خوردن گوجه فرنگی است. این روز نیز برای شما جالب خواهد بود زیرا می توانید روزانه یک فنجان برنج با 6 تا 7 گوجه فرنگی بخورید. همانطور که می دانید خوردن گوجه فرنگی میزان اسید اوره را در بدن افزایش می دهد ، بنابراین برای کاهش آن مقدار آب را افزایش دهید. این مقدار می تواند تا 15 لیوان آب در روز برسد.

6 رژیم لاغری روز ششم: یک فنجان برنج!

همچنین اجازه دارید در این روز از یک فنجان برنج استفاده کنید. در طول روز می توانید با خوردن انواع سبزیجات خود را سیر نگه دارید. نوشیدن 8 تا 12 لیوان آب را فراموش نکنید. در این مرحله ، شما احساس سبکی در بدن خود می کنید و سیستم گوارشی شما قوی تر می شود.

7 هفتمین روز رژیم لاغری: آب میوه و سبزیجات.

آخرین روز برنامه غذایی GM بهترین و هیجان انگیزترین روز اوست. می توانید با یک فنجان برنج و هر مقدار سبزیجات و آب میوه ای که دوست دارید مهمانی بگیرید.

در پایان این مرحله و در واقع برنامه رژیم غذایی 7 روزه ، کاهش چشمگیری در وزن خود مشاهده خواهید کرد. علاوه بر کاهش وزن با حذف غذاهای پرکالری و استفاده از مقدار زیادی میوه ، سبزیجات و آب ، سلامتی و طراوت را برای خود به ارمغان آورده اید. اگر به پوست خود در آینه نگاه کنید ، خواهید دید که آن تازه و تمیز است. علاوه بر این ، شما دستگاه گوارش خود را تقویت کرده اید.

مزایای دولت GM

  1. مهمترین و مهمترین مزیت رژیم جنرال موتورز این است که به شما در کاهش وزن در کوتاه ترین زمان ممکن کمک کند. این کار با کاهش میزان غذاهای پرکالری انجام می شود.
  2. سم زدایی بدن باعث کاهش میزان کالری در بدن ، آزاد شدن مقدار زیادی سموم و مواد زائد می شود. البته به خاطر داشته باشید که رژیم های سم زدایی برای استفاده طولانی مدت مناسب نیستند زیرا می توانند به بدن آسیب برسانند.

معایب GM

  1. این رژیم شامل مهمترین مواد مغذی مورد نیاز بدن نمی شود: در روزهای اولیه این رژیم هیچ اطلاعی از چربی ، ویتامین B12 ، آهن و سایر مواد مغذی وجود ندارد. علاوه بر این ، هیچ اثری از پروتئین در این رژیم وجود ندارد ، در حالی که پروتئین اشتها را کاهش می دهد و رژیم غذایی سرشار از پروتئین به کاهش وزن کمک می کند. کمبود مواد مغذی بیشتر از رژیم غذایی با کربوهیدرات بالا و در نتیجه دریافت نکردن همه ریزمغذی ها برای بدن مضر است و فرد در چند روز گرسنه و دست و پا چلفتی می شود.
  2. این دولت معتبر نیست. زیرا تا به امروز هیچ تحقیقی این موضوع را تایید نکرده است.
  3. کاهش وزن با خستگی و خستگی مداوم همراه خواهد بود. در واقع ، با کاهش میزان کالری دریافتی ، بدن شما آب خود را از دست می دهد که می تواند منجر به کاهش ناگهانی وزن شود. بنابراین ، شما باید رژیم غذایی داشته باشید که تمام نیازهای بدن برای مواد مغذی را در نظر بگیرد و فعالیت بدنی را با آن ترکیب کند. این نوع رژیم غذایی چربی سوزی می کند و نه تنها وزن کم می کند بلکه سلامت شما را نیز حفظ می کند.

آیا دولت GM ارزش تلاش را دارد؟

بسیاری از افراد ، در برخی موارد ، راههای سریع برای کاهش وزن پیدا می کنند. متأسفانه ، کاهش وزن دائمی برای یک هفته غیرممکن است زیرا برای از بین بردن چربی بدن به زمان زیادی نیاز است. اگرچه این رژیم شما را به خوردن میوه و سبزیجات بیشتر ترغیب می کند و میزان قند و نوشیدنی های شیرین را محدود می کند ، اما این کاهش وزن موقتی است و بدن با همان سرعت به وزن قبلی خود برمی گردد. توصیه کلی این است که درگیر چنین رژیم هایی نشوید و با استفاده نکردن از مواد مغذی لازم به بدن خود آسیب نرسانید. مگر اینکه بنا به دلایلی مجبور به کاهش موقت وزن شوید. بنابراین رژیم غذایی سالم و متعادل را با مشورت متخصص تغذیه انتخاب کنید و سلامت خود را در کنار ورزش روزانه تضمین کنید.

دیدگاهتان را بنویسید