تاریخچه مختصر ZUMBA® – تناسب اندام کندی


برای بسیاری از افراد ، یافتن روال مناسب تناسب اندام به معنای یافتن فعالیت هایی است که از انجام آنها لذت می برند. این باعث می شود افراد بیشتر در ارتباط با برنامه تمرینی باشند. کلاسهای رقص کاردیو ، هم به دلایل اجتماعی و هم به دلیل اینکه به نظر می رسد رقص سرگرم کننده تر از راه رفتن روی تردمیل است ، بسیار محبوب است.

مزایای تناسب اندام زومبا کندی

ZUMBA® یکی از محبوب ترین کلاس های رقص و تناسب اندام است و در سراسر کشور محبوب است. این ورزش دارای تمام مزایای کاردیو سنتی ، همراه با تفریح ​​و هیجان است که آن را به یک فرصت تناسب اندام منحصر به فرد تبدیل می کند. برای کمک به علاقه مندان به ZUMBA® در South Jersey ، بدانند که سابقه برنامه برای آنها چیست!

ZUMBA® یک برنامه ورزشی با الهام از رقص کلمبیا است که بر خلاف برنامه های دیگر ، حرکات هنرهای رزمی را با انواع تأثیرات رقص بین المللی ترکیب می کند. این یک برنامه سریع ، سرگرم کننده و چاق کننده است که سالانه بیش از 12 میلیون شرکت کننده دارد. از همه مهمتر ، حرکتهای ZUMBA® را می توان به راحتی تغییر داد ، از سطح مبتدی تا پیشرفته ، و برای همه افراد در هر سطح آمادگی جسمانی قابل دسترسی است.

با همه این مزایا ، مردم هنوز در شگفت هستند که چگونه ZUMBA® شروع به کار کرد و چرا اینقدر محبوب است.

به گفته وب سایت ZUMBA® ، ایجاد این برنامه توسط آلبرتو “بتو” پرز یک “تصادف شاد” بود و در اواسط دهه 1990 اتفاق افتاد. بتو در راه تدریس کلاس های ایروبیک متوجه شد که موسیقی خود را فراموش کرده است و باید با استفاده از نوارهای اتومبیل خود به سرعت تغییر کند. بنابراین ، بتو به جای نوع هوازی معمولی و تکراری ، کلاس را هدایت کرد که بیشتر روی رقص متمرکز بود ، تکان می خورد و منفجر می شد تا دانش آموزان خود را شگفت زده کند.

این موسیقی ریشه در موسیقی و رقص الهام گرفته از لاتین دارد ، اگرچه تأثیرات دیگری مانند موسیقی و حرکات سبک بالیوود اضافه شده است و جذابیت جهانی تری به آن بخشیده است.

بتو با الهام از موفقیت خود ، برنامه رقص / ایروبیک خود را بهبود بخشید و گسترش داد و سرانجام آموزش آن را به عنوان یک کلاس متفاوت تناسب اندام آغاز کرد. یکی دیگر از “تصادفات خوشحال” دیگر زمانی رخ داد که بتو با آلبرتو ملاقات کرد – آلبرتو پرلمن و دو دوستدار تناسب اندام دیگر به نام آلبرتو اژه. این سه نفر کلاس هوازی با الهام از رقص را اصلاح کردند و آن را “زومبا” نامیدند ، که واقعاً معنی چندانی نداشت ، اما یک برنامه سرگرم کننده و جالب به نظر می رسید. این ترکیب به سرعت پرواز کرد و در ورزشگاه ها و مراکز تناسب اندام در سراسر جهان تبدیل به یک جزء اصلی شد!

بر خلاف سایر انواع کلاس های ورزشی ، ZUMBA® در حالی که هنوز در کالری سوزی کارآمدتر و شدیدتر هستند ، م effectiveثر نیست. این می تواند برای همه سطوح آمادگی جسمانی ، حتی در یک کلاس مناسب باشد ، که برای ورزشگاه هایی که منابع محدودی دارند بسیار مناسب است. در تناسب اندام کندی ، ما مشتاقانه به همه اعضای خود کمک می کنیم تا به اهداف تناسب اندام خود برسند ، چه کاهش وزن ، افزایش فعالیت روزانه ، یا افزایش استقامت و ظرفیت قلبی عروقی. ما از سرگرمی و فلسفه ZUMBA® استقبال می کنیم! همین امروز با ما تماس بگیرید تا در مورد کلاسهای ما بیشتر بدانید!دیدگاهتان را بنویسید