با جسیکا هیوز آشنا شوید – Fitnessbank


مامان راه می رود

پایگاه خانگی: روزول ، GA

زندگی سیاره ای: مادر هادسون و هانلی

زندگی کاری: مربی شخصی ، Blogger

سن: 32

جسیکا یک زن زشت است. مربی شخصی دارای مجوز ACE. اینفلوئنسر دیجیتال و مهمتر از همه ، مامان مشغول به هادسون 6 ساله و هانلی 3 ساله. او از سال 2015 به آموزش مشتریان مشغول بوده و علاقه زیادی به کمک به زنان برای تبدیل زندگی خود به یک فرد سالم دارد.

این به دنیا آمدن پسرش بود که چشم خود را بر اهمیت سالم ماندن باز کرد ، که نه تنها جسیکا را برای بالا بردن خود ترغیب کرد ، بلکه به دیگران نیز در انجام این کار کمک کرد.

جسیکا ، مادر مجرد در روزول ، GA می گوید: “من همیشه ورزشکار بودم ، اما تولد هادسون مرا به سطح کاملاً جدیدی از آمادگی جسمانی رساند.” “برای من مهم بود که به فرزندم – و بعداً دخترم – شیوه زندگی سالم را بیاموزم.”

مادر شدن همچنین آغاز مرحله جدیدی در زندگی حرفه ای جسیکا بود. او نیروی محرکه مارک “خوشبختانه هیوز” است که شامل آموزش های شخصی ، حمایت های متعدد درجه یک و قبیله رسانه های اجتماعی با بیش از 100000 نفر است. “

تمرین شما چیست

“من عاشق وزنه برداری و تمرینات دایره ای هستم. بعد از به دنیا آمدن پسرم ، من می خواستم قوی باشم – آنقدر قوی که بتوانم او را انتخاب کنم ، با او بازی کنم و برای او قوی باشم. من با گرم کردن 10 دقیقه ای HIIT و سپس وزنه برداری 50 دقیقه ای که مناطق خاصی از بدن را هدف قرار می دهد شروع می کنم. من همچنین عاشق انجام یوگا و رقص با دخترم هستم. او یک بازیگر جوان است و در حال حاضر یکی از چهره های مشهور اینستاگرام است.

دیدگاهتان را بنویسید