احساس می کنید در Kito گیر کرده اید؟ سریع چربی را امتحان کنید!


اکثر ما نام روزه را شنیده ایم اما آیا نام چربی روزه را شنیده اید؟ اگر به دنبال راهی هستید که رژیم کتو را کمی افزایش دهید ، ممکن است بخواهید سریع چربی را امتحان کنید. حدس می زنید مصرف چربی شامل مصرف است ، عمدتا چربی! بسیاری از مردم از این روش برای موفقیت در کاهش وزن یا وارد شدن به کتوز بعد از یک روز استفاده می کنند.

این روش روزه داری فقط باید به عنوان مکمل کوتاه مدت برای تسریع کاهش وزن مورد استفاده قرار گیرد و برخی قوانین ساده نیز باید رعایت شوند. در حالی که روزه داری چربی می تواند یک ابزار قدرتمند باشد ، درک نحوه پیروی صحیح از دستورالعمل ها برای اطمینان از حداکثر استفاده از آن بسیار مهم است. بیایید حفاری کنیم!

روزه چربی چیست؟

روزه سنتی به این معنی است که شما معمولاً برای مدتی چیزی نمی خورید و فقط غذاهای خاصی را در طول پنجره می خورید. روزه چربی در این زمینه واقعاً سریع نیست. درواقع خلاف این موضوع صحت دارد. در طول روزه چربی ، شما از غذا اجتناب نمی کنید و در عوض ، غذاهایی را می خورید که به بدن شما کمک می کند وارد کتوز شود. بنابراین ، از نظر فنی یک روزه معمولی نیست ، بلکه به افزایش سطح مولکولهای کتون در خون شما کمک می کند ، که شما را به کتوز سریع می رساند. سپس واکنش بدن شما را نسبت به روزه داری تقلید می کند. به عبارت دیگر ، شما را به یک دستگاه چربی سوز تبدیل می کند!

روزه چربی معمولاً حدود 2-5 روز طول می کشد و حاوی غذاهای کم کالری و پرچرب است. شما بین 1000 تا 1200 کالری در روز می خورید و 80-90 درصد از این کالری ها از چربی های سالم تامین می شود. در اینجا چند نمونه از چربی های سالم آورده شده است.

 • ماهی سالمون
 • ساردین
 • تخم مرغ
 • روغن زیتون
 • روغن نارگیل
 • آووکادو
 • روغن MCT
 • پنیر پرچرب
 • کره گردو و آجیل های پرچرب
 • شیر نارگیل
 • کره و خامه سنگین

رژیم غذایی روزه داری چربی و کتو یکسان عمل می کنند اما تفاوت هایی نیز وجود دارد. به طور کلی ، هنگام پیروی از رژیم کتو ، نسبت درشت مغذی های توصیه شده 75٪ چربی ، 20٪ پروتئین و 5٪ کربوهیدرات است. همانطور که در بالا اشاره کردیم ، 80 تا 90 درصد کالری شما از چربی در طول روزه چربی تأمین می شود.

فواید چربی ناشتا

وجود دارد فواید زیادی دارد از جمله روزه چربی:

لیپولیز

یکی از بزرگترین مزایای شرکت در Fat Fast این است که بدن شما را به لیپولیز می فرستد. در طول لیپولیز ، بدن شما از چربی برای سوزاندن چربی استفاده می کند ، نه برای چربی سوزی از گلوکز ناشی از غذاهای پر قند و دارای کربوهیدرات بالا.

از فلات کاهش وزن عبور کنید

سیستم های کاهش وزن نه تنها ساده هستند بلکه باید در هر سفر کاهش وزن مورد انتظار باشند. به هر حال ، اکثر افرادی که در مسیر کاهش وزن هستند ، صرف نظر از رژیم غذایی آنها ، به نوعی از فلات برخورد می کنند که دیگر نمی توانید وزن خود را کاهش دهید. ما فلات کاهش وزن را غرفه کاهش وزن به مدت 4 هفته یا بیشتر می دانیم. شرکت در چربی سریع می تواند به شما در شکستن فلات ، شروع دوباره کاهش وزن و بازگشت به مسیر اصلی کمک کند.

به طور مشابه ، اگر رژیم کتو دارید و از یک روز خوب لذت می برید ، می توانید از مقدار کمی چربی برای ورود مجدد به کتوز و کنترل هوس استفاده کنید.

اولین پیشنهادات ویا شروع کنید روزه داری

در اینجا نکاتی وجود دارد که به شما در شروع کار کمک می کند: خیلی چیزها شما باید به خاطر داشته باشید که از خود محافظت کنید و از روزه خود بیشترین بهره را ببرید.

اثرات جانبی

وقتی چربی خود را سریع مصرف می کنید ، مهم است که از آنفلوآنزای کتو آگاه باشید. هنگامی که با کتوز سازگار شویم ممکن است علائم آنفولانزا را تجربه کنیم. اکثر رژیم های کتو از این موضوع آگاه هستند و خوشبختانه راه هایی برای جلوگیری از آن وجود دارد. هیدراته مناسب ، افزایش الکترولیت ها و افزودن روغن MCT همه نکات مهمی برای جلوگیری از بیماری است. اگر در حال حاضر مکمل مصرف نمی کنید ، باید مولتی ویتامین های با کیفیت بالا را نیز در نظر بگیرید.

بدون ورزش گسترده

وقتی چربی خود را سریع بسازید ، ممکن است بخواهید به راحتی به یک تمرین جامع بروید. این بدان معناست که شما نباید برای انجام تمرینات گسترده در روزهای روزه داری برنامه ریزی کنید. این بدان معنا نیست که شما نمی توانید فعال باشید. شما فقط باید با کمک هایی که نسبت به دیگران انجام می دهید تمایز بیشتری قائل شوید.

برای مثال ، می توانید در روزه داری ، مانند پیاده روی ، کاردیوی سبک انجام دهید. شما همچنین می توانید تمرینات قدرتی را در خانه از طریق حرکت وزنه و اسکات انجام دهید. با این حال ، کار را آسان کنید و جلسات تمرین خود را کوتاه نگه دارید. بدن خود را بهتر می شناسید ، پس به آن گوش دهید و بیش از حد ورزش نکنید.

ردیابی کالری

اگرچه نیازی به پیگیری کالری شما نیست ، اما ما درک می کنیم که برخی از بیماران این روش را ترجیح می دهند. یک راه آسان برای اطمینان از اینکه سریع چربی را دنبال می کنید این است که 4-5 وعده غذا در روز با حدود 200-250 کالری در هر وعده غذا بخورید. اگر در نظارت بر کالری مشکل دارید ، دریافت برنامه ای برای پیگیری مصرف غذا می تواند مفید باشد. البته ، می توانید این کار را روی کاغذ انجام دهید ، اما استفاده از یک برنامه به این معنی است که اطلاعات را به راحتی از دست نخواهید داد. صرف نظر از نوع دستگاهی که دارید ، برنامه های زیادی وجود دارد که می توانید از آنها برای ردیابی کل و کالری دریافتی خود استفاده کنید. همچنین می توانید مواردی را پیدا کنید که به طور خاص برای این نوع رژیم ها طراحی شده اند.

غذاهایی که باید در روزه داری بخورید و از خوردن آنها خودداری کنید

وقتی صحبت از روزه داری می شود ، غذاهای خاصی برای شما مناسب است باید بخورد و نبایدبه این لیستی از غذاهایی است که وجود دارد خوب خوردن چربی در روزه داری:

محصولات چربی سالم

 • گوشت / غذاهای دریایی پرچرب مانند بیکن ، ساردین و ماهی آزاد
 • روغن هایی مانند روغن زیتون ، روغن نارگیل ، روغن آووکادو و روغن MCT
 • چربی هایی مانند کره و گوشت خوک
 • تخم مرغ (کامل) ، شامل تخم مرغ ولگرد و زرده تخم مرغ
 • میوه های پرچرب مانند آووکادو و زیتون
 • گردو و آجیل سرشار از چربی هستند ، مانند ماکادمیا یا پیکان.
 • سبزیجات کم کربوهیدرات اما فقط با مقدار کمی کره و روغن سرو می شود
 • لبنیات پرچرب که شامل خامه سنگین و پنیر خامه ای است
 • بمب های ضخیم

در اینجا چند نمونه از غذاهای مورد نظر شما آورده شده است اجتناب کردن در حین انجام سریع چربی.

 • همه لوبیا
 • همه میوه ها به جز آووکادو و زیتون
 • همه غلات
 • گوشت بدون چربی یا ماهی بدون چربی
 • سبزیجات (به استثنای مقدار بسیار کم و فقط با کره یا روغن مصرف می شود). کدو سبز ، سیاه و اسفناج گزینه های قابل قبولی هستند
 • محصولات لبنی که چربی بالایی ندارند مانند شیر بدون چربی ، پنیر کم چرب و ماست کم چرب

آیا باید سعی کنم چربی را سریع نگه دارم؟

بستگی دارد اگر در حال حاضر رژیم کتو را دنبال می کنید و کاهش وزن مداوم خود را تجربه می کنید ، به کتوز رسیده اید و احساس خوبی دارید ، ممکن است نیازی به روزه نداشته باشید. پس از همه ، روزه چربی معمولاً فقط در شرایط خاصی استفاده می شود. تجزیه فلات یا ایستادن کاهش وزن طولانی مدت پس از ورود سریع به سطوح عمیق کتوز.

این رژیم بین دو تا پنج روز طول می کشد و بر خوردن غذاهای پرچرب تاکید می کند. به یاد داشته باشید ، هدف از چربی ناشتا فقط برای مدت زمان بسیار کوتاهی است و بیشتر از 5 روز نیست. روزه گرفتن بیش از حد توصیه شده می تواند شما را در معرض کمبود مواد مغذی ضروری قرار دهد. با این حال ، روزه گرفتن می تواند بسیار دلگرم کننده باشد اگر به درستی انجام شود.

اگر هنوز مطمئن نیستید که روزه چربی دارید ، لطفاً قبل از روزه داری با پزشک خود مشورت کنید. سلامتی شما بسیار مهم است. همه افراد منحصر به فرد هستند و برخی ممکن است به راهنمایی خاصی برای کاهش وزن ایمن نیاز داشته باشند. ارائه دهندگان مجرب کاهش وزن ما برای راهنمایی شما در سفر شخصی کاهش وزن در دسترس هستند. در صورت داشتن هرگونه سوال یا تمایل به تعیین وقت با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید