چگونه می توان یک اتصال دهنده نسخه ای تهیه کرد که استفاده از آن لذت بخش است.


شما می توانید (در نهایت) دستور العمل های خود را پیکربندی کنید! در اینجا نحوه ایجاد یک دستور چسب تمیز ، منظم و آسان برای استفاده ارائه شده است.به

برخی از افراد از تمام فناوری های موجود در آشپزخانه استفاده می کنند ، از برنامه ها برای مدیریت دستور العمل های خود استفاده می کنند و با خوشحالی از صفحه تلفن یا رایانه لوحی خود آشپزی می کنند.

سپس افرادی مانند من هستند که نمی توانند بدون سس سویا بر روی صفحه کلید لپ تاپ یا کشیدن گوشی با انگشتان خود در بافتن ، چیزی درست کنند.

من از استفاده از صفحه نمایش هنگام پخت و پخت و پز خسته شده بودم. اما کتاب راهنمای مدرسه قدیمی من آشفته بود. بنابراین تصمیم گرفتم سیستمی را ایجاد کنم که برای من بهتر کار کند.

دو محدودیت ساده همه چیز را تغییر داد.

مرتب کردن دستور العمل های من در چسب های تمیز و آسان برای استفاده ، در بازی آشپزخانه یک تغییر مطلق بوده است.

دستور العمل های مورد علاقه ما در نوک انگشتان من است. سریع تلنگر بزنید ، و من به راحتی می توانم آنچه را که نیاز دارم پیدا کنم. و دیگر سس سویا روی صفحه کلید من نیست. آیا سیستم شما نیز به نظر می رسد؟ در اینجا نحوه انجام آن آمده است.

پاداش: یک هفته شام ​​+ لیست خرید خود را برنامه ریزی کنید. برگه برنامه رایگان وعده غذایی من را دریافت کنید.

چگونه می توان یک اتصال دهنده نسخه ای تهیه کرد.

  • دستور العمل های مخفی فعلی خود را مشاهده کنید.به با خود بی رحم و صادق باشید. در قلب خود می دانید که هرگز دستور کیک نارگیلی چهار طبقه ای را که از مجله بیرون آورده اید ، درست نمی کنید؟ گذشت خاله را با دستور تهیه سالاد ماکارونی قدر بدانید ، اما آن را دوست ندارید؟ آنها را بیرون بیاورید (دستور العمل های دست نویس احساسی را در جاهای دیگر مصرف کنید).
  • دستور العمل های آنلاین مورد علاقه خود را چاپ کنید. مکرراً برای تجویز از همان وب سایت بازدید می کنید؟ آن را چاپ کنید. (چاپ می کنم. دستور العمل های مورد علاقه من از وبلاگ من!)
  • نسخه دلخواه خود را از کتاب آشپزی تهیه کنید. آیا می خواهید مجموعه کتاب آشپزی خود را کاهش دهید؟ موارد دلخواه خود را کپی کرده و کتاب را به شخص دیگری منتقل کنید.
  • دستور العمل ها را در آستین های محافظی که به راحتی پاک می شوند قرار دهید. آستین پلاستیکی از پاره شدن و سوختن دستور العمل ها جلوگیری می کند. شما می توانید استفاده کنید آستین هایی با اندازه کامل مانند اینها برای دستور العمل های چاپ شده ، و به این ترتیب توزیع شده است برای کارتهای آموزشی
  • انواع مناسب برای خانواده خود را مطرح کنید. این می تواند به معنی “بدون گوشت” ، “ماهی” و “ماکارونی” باشد. یا می توانند “پیش غذا” ، “سوپ” و “غذاهای مهم” باشند. دسته “نکات نکته” را به مواردی که می خواهید ایجاد کنید اضافه کنید. برای پخت ، برگه های من شامل “پای” ، “کیک” و “کوکی ها” بود.
  • محدودیت بگیرید. من یک بسته بندی 2 اینچی برای پخت و دیگری برای پخت دارم (من از این اتصال دهنده استفاده می کنم)به ممکن است به یک فرد بالغ نیاز داشته باشید. یک گزینه دیگر: بیش از یک چسب کوچک و دسته های خود را محدود کنید ، مانند “دستور العمل های گوشت گاو” و چسب های جداگانه برای “دستور العمل های ماکارونی”.
  • از تقسیم کننده هایی با برگه استفاده کنید.به توزیع کنندگان اندازه استاندارد بسیار باریک بودند و من نمی توانستم برگه ها را به راحتی ببینم. بالاخره پیدا کردم این توزیع کننده گسترده، و آنها کار بسیار بهتری انجام می دهند.

چگونه می توان اتصال دهنده سنتز خود را منظم نگه داشت.

هر از گاهی ویرایش کنید. هر از گاهی ، دستورالعمل های اتصال خود را بررسی کنید ، دستورالعمل هایی را که دیگر استفاده نمی کنید استخراج کنید تا تمیز و منظم بماند. یاد آوردن: فقط دستورالعمل هایی را که واقعاً درست می کنید و دوست دارید اضافه کنید.

دستور العمل های جدید اضافه کنید.به با پیدا کردن موارد دلخواه جدید ، آنها را به ترکیب اضافه کنید. قانون کلی من: اگر من حداقل دوبار نسخه ای تهیه کرده ام و تصمیم گرفته ام که نگهدارنده باشد ، یک محل (دلخواه!) در محفظه اتصال دهنده می گیرد.

راهنمای تامین کننده اتصال.




یک همراه عالی برای اتصال دهنده سنتز شما.

پیشرفت کردم برنامه ریز شام تغذیه بدون استرس مادر واقعی. به رفع خستگی و ترس از شام یکبار برای همیشه کمک کنید.

در اینجا تفاوت آن با سایر سیستم های برنامه ریزی شام است:

  • این بر اساس غذاهایی ساخته شده است که خانواده شما قبلاً دوست دارند.
  • این غذاها را در جای خود نگه می دارد تا مجبور نباشید هر شب قبل از شروع به ایده پردازی بپردازید.
  • این برنامه بر آنچه برای شما در آن آخر هفته خاص کار می کند تمرکز می کند و شبهای دیوانه شنبه ، غذاهای روز یکشنبه و همه چیز بین آنها را محاسبه می کند.

این فایل به صورت PDF قابل بارگیری سریع در دسترس است ، بنابراین می توانید آن را خودتان چاپ کنید یا به عنوان یک کتاب کار چاپ شده با مارپیچ ، چاپ کنید. در اینجا یک برنامه ریز شام بدون استرس تهیه کنید!



دیدگاهتان را بنویسید