Pumpkin Masala Sweet Cream Cold Brew


ماسالا کدو سرد شد

ممکن است سقوط کند اما اینجا هنوز خیلی گرم است. اگر می خواهید تمام فضای پاییز را بدست آورید ، اما بیشتر از تابستان و کاهو ادویه کدو تنبل … من به شما رسیدم.

با اصول اولیه خداحافظی کنید – و شکر زیاد! این دستور العمل دستور العمل توت سرد خامه شیرین ماسالا مغز شما را در پاییز امسال تکان می دهد. این بهتر از هر چیزی است که سفارش دهید ، و برخلاف 50 گرم قند موجود در PSL ، فقط 3G قند دارد!

با این حال ، من شما را با کالری کم و قند کم کنار نمی گذارم. همچنین به افزایش خلق و خو ، کاهش استرس و حتی مبارزه با روزهای اضافی اضافی با Miss Reason کمک می کند.

کدو تنبل ماسالا دم کرده قهوه ای با قند کم و مزایای تقویت روحیه دارد

خانم مادرزادی ترکیبی از تناسب اندام است که من را تقویت می کند و حاوی ویتامین ها ، مواد معدنی و آداپتوژن است که با بدن شما برای بهبود روحیه شما کار می کند. در زیر برخی از عناصر مورد علاقه من آمده است. بررسی کنید که او چه کاری می تواند انجام دهد!

یال شیر برای وضوح و تمرکز.

گیلاس زمستانی – پنیر باد برای کمک به کاهش اضطراب و استرس

Mucana Prurines Y “Dopa Bean” – استرس را کاهش می دهد ، تمرکز را بهبود می بخشد ، میل را افزایش می دهد و روحیه را افزایش می دهد

بره خالص وایتکس یا شاه بلوط ، می تواند باروری را افزایش داده و علائم PMS و یائسگی را کاهش دهد

کدو ماسالا دم کرده قهوه سرد با قند کم و مزایای تقویت روحیه

کرم سرد شیرینی کدو تنبل:

1/2 فنجان توت سرد شده
1 قاشق غذاخوری پری کدو تنبل 1 پیمانه شیر جو دوسر
1 قاشق چنگ زدن برای هارمونی
1/2 قاشق غذاخوری ادویه کدو تنبل

* مواد را مخلوط کرده و روی یخ بریزید

من نمی توانم منتظر بمانم تا شما این دستور غذا را امتحان کنید. من هرگز قهوه سرد را دوست ندارم (مانند این که در هوای 90 درجه به معنای واقعی کلمه قهوه داغ می نوشم) اما متفاوت است! نمی توانستم نوشیدن آن را متوقف کنم! با یک ضربه PSL Vibes ، این مقدار مناسب از لایه شیرین و خامه ای است تا بتوانید همه راحتی را تجربه کنید.

به من نشان دهید که چگونه این کار را در روال عادی خود در IG قرار می دهید و مطمئن شوید که taglovesweatfitness و SLSFnutrition را تگ کنید تا فرصتی برای اشتراک گذاری مجدد در صفحات ما ایجاد شود!دیدگاهتان را بنویسید