Nurish by Nature Made چگونه کار می کند؟


Nurish by Nature Made چیست؟

Nature Made by Pharmavite یک شرکت معتبر مکمل های غذایی است که در سال ۱۹۷۱ تاسیس شد.

آنها طیف گسترده ای از مکمل های غذایی را دارند و به دلیل کیفیت و اثبات علمی محصولات خود مشهور هستند.

طبیعت تولید شده توسط Pharmavite به دلیل تمرکز دائمی آن بر تحقیقات و مطالعات علمی، آزمایش‌های بالینی، و همچنین قوانین رفتاری بسیار سخت‌گیرانه تامین‌کننده، متمایز است. به همین دلیل است که این محصولات در فروشگاه های مختلف در سراسر کشور فروخته می شوند. (۱)

Nature Made اولین شرکت مکمل‌سازی بود که محصولات خود را توسط سازمان داروسازی ایالات متحده (USP) یک سازمان مستقل و غیرانتفاعی که خلوص، کیفیت و اثربخشی مکمل‌های غذایی را بررسی می‌کند، تایید کرد.

Nurish نسخه اختصاصی Nature Made از یک اشتراک ویتامین فردی است. این یک راه عالی برای آزمایش محصولات Nature Made بدون تعهد به خرید چندین محصول است تا آزمایش کنید که چه چیزی برای شما بهتر است.

Nurish چگونه کار می کند

هنگامی که برای برنامه ویتامین ماهانه خود ثبت نام می کنید، با انجام یک آزمایش شروع می کنید. این آزمون از شما سوالاتی در مورد اهداف رژیم غذایی، جنسیت، سن و بیشتر سوالات مرتبط با سبک زندگی می پرسد.

پس از اینکه آزمایش را کامل کردید، الگوریتم سایت ویتامین های مناسب را در یک منبع سفارشی ماهانه برای شما پیشنهاد می کند تا به شما در رسیدن به اهداف سلامتی خود کمک کند.

وقف Nature Made به علم خالص، قدرت و کیفیت احتمالاً دلیل آن است که آنها یک شرکت پر رونق برای مکمل های غذایی بوده اند و همچنین چرا Nurish یک انتخاب عالی برای دریافت یک برنامه ویتامین سفارشی است.

تغذیه توسط طبیعت ساخته شده است

متمایزترین ویژگی Nurish by Nature Made این است که علاوه بر اینترنت از طریق Walgreens برای خرید در دسترس است.

در حالی که برخی از محصولات ویتامین شخصی سازی شده با خرده فروشان در سراسر کشور همکاری کرده اند، Nurish اولین کسی بود که این کار را انجام داد.

مروری بر خط تولید نوریش

Nature Made یک برند معتبر است که مدت زیادی است که وجود داشته است. محصولات آنها توسط شخص ثالث آزمایش می شود تا از خلوص و اثربخشی اطمینان حاصل شود.

Nurish بیش از ۳۰ محصول دارد. این شامل:

  • امگا ۳
  • مولتی ویتامین
  • مواد معدنی و ویتامین هایی که تک ویتامین هستند
  • مکمل های گیاهی

پروبیوتیک ها

همه آنها دقیقاً همان چیزی هستند که از خرید یک محصول جداگانه خریداری شده از Nature Made بدست می آورید و احتمالاً محصولات یکسانی هستند، اما بسته بندی های متفاوتی در بسته های Nurish Daily بسته بندی می شوند.

آزمایش من با Nurish

من در آزمون شرکت کردم و ۵ محصول مختلف به من توصیه شد. مشکلات اصلی من خواب، استرس و سلامت کلی است.

این نظرسنجی مولتی ویتامین، منیزیم، امگا ۳ ویتامین D و ویتامین C را پیشنهاد کرد.

فکر می‌کنم این پیشنهادات با توجه به نحوه پاسخگویی من به آزمون، شروع خوبی برای من باشد.

نگرانی اصلی من در مورد پیشنهاداتی که دکترم به من داده این واقعیت است که مولتی ویتامین من دارای ویتامین C و D است، در نتیجه، مطمئن نیستم که دلیل مصرف بیشتر این ویتامین ها چه بوده است.

اطلاعات زیادی در مورد دلیل پیشنهاد این محصولات خاص وجود ندارد.

اگر بخواهم مولتی ویتامین و همچنین ویتامین D توصیه شده را مصرف کنم، روزانه ۶۰۰۰ واحد بین المللی دریافت می کنم.

این مقدار بسیار بالایی از ویتامین D روزانه است. من نمی‌خواهم به مردم پیشنهاد کنم که این دوز را بدون آزمایش خون یا هر نوع ارزیابی بالینی دیگری مصرف کنند.

اگر در مورد پیشنهادات خود سؤالی دارید، یک جعبه چت وجود دارد که در صفحه فروش قرار دارد که می‌گوید «با یکی از متخصصان ما صحبت کنید».

مدرکی دال بر تخصص کارشناسانی که به سوالات پاسخ داده اند وجود ندارد.

وقتی روی آن کادر کلیک کردم، به نظر نمی رسید که یک چت زنده است، بلکه صرفاً روشی برای ارسال یک پیام ایمیل به سازمان بود.

عوارض جانبی و ایمنی

بر اساس پاسخ های شما به آزمون، هر فرد پیشنهاد متفاوتی دریافت خواهد کرد. بنابراین، ارزیابی خطرات یا خطرات هر محصول دشوار است.

بزرگترین نگرانی من این است که هیچ بررسی برای تعامل بین داروها و مواد مغذی در آزمایش وجود ندارد. همچنین کارشناسان نامشخص هستند که آیا سلامت یا تغذیه واقعی در پاسخ به سوالات مشتریان نقش دارند یا خیر.

همچنین باعث نگرانی من این است که این دوز بالای ویتامین D را به عنوان یک ویتامین محلول در چربی دریافت کردم که پتانسیل سمیت دارد. اگر می دانستم کمبود ویتامین D دارم، چنین دوزی را توصیه نمی کردم. (۲)

قبل از مصرف هر مکملی باید با پزشک خود صحبت کنید تا مطمئن شوید که مکمل ها برای شما مناسب هستند.

هزینه

قیمت ماهانه Nurish بسته به محصولاتی که شما توصیه می کنید متفاوت است. محدوده هر محصول از ۴ دلار و ۱۵ دلار در ماه است. این برای مکمل های رژیم غذایی شما کاملا مقرون به صرفه است.

قیمتی که می پردازید به محصولی که انتخاب می کنید بستگی دارد. برای پنج موردی که من پیشنهاد دادم هزینه حدود ۲۵ دلار در ماه با ارسال رایگان خواهد بود.

این قیمت زمانی عالی است که آن را با مارک های دیگر مقایسه کنید که مکمل های سفارشی مشابهی را ارائه می دهند.

همچنین ممکن است تصمیم بگیرید مواردی را که در پیشنهادات شما نیستند حذف یا اضافه کنید، که قیمت ماهانه را تغییر می‌دهد.

ساختن “بسته های” ویتامین خود می تواند در دراز مدت باعث صرفه جویی در هزینه شما شود. با این بسته های از قبل آماده شده، لازم نیست برای محصولاتی که دوست ندارید یا نیاز ندارید، پول خرج کنید.

بسیاری از برندها پس از ثبت نام، قیمت محصولات خود را ۱۰ تا ۱۵ درصد یا حتی بیشتر کاهش می دهند که می تواند هزینه های شما را نیز کاهش دهد.

چگونه Nurish با جایگزین ها مقایسه می شود

مکمل های ویتامین شخصی بسیار شناخته شده هستند. این خدمات به مصرف کنندگان اطمینان می دهد تا بهترین مکمل های مناسب را برای آنها انتخاب کنند.

در حالی که Nurish در شناسایی مسائل بهداشتی که عمومی هستند کار بسیار خوبی انجام می دهد، اما من معتقدم که فاقد ویژگی های ضروری خاصی است.

برای مثال پرسونا یک تست تداخل دارو و مواد مغذی قبل از ارائه توصیه هایی برای مکمل ها است. این یک عنصر حیاتی است که در آزمون نوریش گنجانده نشده است.

شرکت‌های دیگر، مانند Hum Nutrition و Persona، به مشتریان اجازه می‌دهند پیام ارسال کنند یا با یک متخصص تغذیه یا سایر متخصصان سلامت تماس بگیرند تا در مورد پیشنهادات شما جویا شوند.

Nurish یک سرویس چت است که یک گزینه آنلاین دارد، اما مشخص نیست چه کسی در طرف دیگر جعبه گفتگو است.

علاوه بر این، شرکت‌های دیگری مانند Baze یا Ombre آزمایش‌های خون یا آزمایش‌های میکروبیوم را قبل از ارائه توصیه‌هایی برای محصولات ارائه می‌دهند. این بدان معنی است که محصولات مطابق با نتایجی که به دست آورده اید سفارشی تر می شوند.

خط پایین

Nurish by Nature ساخته شده یک انتخاب عالی برای کسانی است که به دنبال یک شرکت معتبر هستند که خدمات سفارشی ویتامین و مکمل را ارائه دهد.

توصیه‌ای که پس از انجام آزمایش دریافت کردم بسیار ساده بود و می‌توانست پیشنهادهای محکمی برای هر کسی که به دنبال شروع مصرف روزانه ویتامین برای کاهش مشکلات سلامت عمومی است ارائه دهد. با این حال، توصیه می شود قبل از مصرف هر گونه مکمل غذایی با پزشک خود مشورت کنید.

از آنجایی که Nature Made بسیار متمرکز بر علم است، تعجب می‌کنم که Nurish با توجه به کمک‌های حرفه‌ای از یک متخصص تغذیه یا ارائه‌دهنده دیگر برای کمک به مشتریان در مورد سؤالات مربوط به محصولاتشان، چیزهای بیشتری به مشتریان ارائه نمی‌دهد.

در پایان، Nurish یک گزینه مقرون به صرفه و قابل اعتماد برای افرادی است که می خواهند در مسیر درست مکمل های غذایی شروع کنند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر