IBM Digital Health Pass با شیوه‌های بازگشت سلامت برای رهبران فناوری اطلاعات مراقبت‌های بهداشتی ادغام می‌شود تا اعتبار دیجیتالی برای COVID-19 ارائه کند.


امروز، رهبران فناوری اطلاعات Watson Health and Healthcare از ادغام مجوز سلامت دیجیتال IBM با بازده سلامت برای رهبران فناوری اطلاعات مراقبت های بهداشتی، مجموعه ای جامع از خدمات COVID-19 برای شرکت ها خبر دادند.

IBM Digital Health Pass برای این طراحی شده است که سازمان‌ها را قادر می‌سازد نتایج آزمایش COVID-19 یا وضعیت واکسیناسیون را برای کارکنان، مشتریان و بازدیدکنندگانی که وارد مکان‌هایشان می‌شوند، مانند استادیوم ورزشی، هواپیما، دانشگاه، ساختمان دولتی یا محل کار بررسی کنند. IBM Digital Health Pass با استفاده از ترکیبی از رمزنگاری، کدهای QR و فناوری بلاک چین، جایگزین دیجیتالی ایمن و داوطلبانه برای نتایج آزمایش کاغذی یا کارت‌های واکسیناسیون است. در صورت نیاز، گزینه دیگری را برای افراد فراهم می کند تا به آنها اطلاع دهند که آزمایش آنها منفی است یا واکسینه شده علیه COVID-19.

علاوه بر IBM Digital Health Pass، خدمات ارائه شده از طریق Health Returns Practice برای رهبران فناوری اطلاعات در مراقبت‌های بهداشتی شامل تست مدیریت شده COVID-19 است که در محل یا در خانه با گزارش‌دهی در سطح شرکت ارائه می‌شود، و مجموعه‌ای از خدمات پشتیبانی ایمن‌سازی. .

باب بیلی، رئیس و موسس، رهبران فناوری اطلاعات در مراقبت‌های بهداشتی، گفت: «مقررات جدید بسیاری از سازمان‌ها را برای اجرای الزامات آزمایش و واکسیناسیون COVID-19 در محل کار یا مشاغل به چالش می‌کشد. ما با سازمان‌هایی مانند انجمن لجستیک آمریکا (ALA) و بسیاری دیگر کار می‌کنیم تا فرآیند تأیید وضعیت COVID-19 را با IBM Digital Health Pass ساده‌تر و آسان‌تر کنیم.»

استیو روزتی، رئیس ALA افزود: ارائه یک شناسه دیجیتالی که برای هک رویه‌های پیچیده و تولید اعتبارنامه‌های ایمن COVID-19 طراحی شده است که به راحتی توسط مشتریان ما تولید، شناسایی و تأیید می‌شوند، مهم است.

اریک بیسکوینی، معاون جهانی شبکه‌های تجاری نوظهور در IBM Watson Health گفت: «ما متعهد به همکاری با سازمان‌ها و گروه‌های صنعتی برای حمایت از استفاده از اعتبارنامه‌های سلامت دیجیتال برای COVID-19 هستیم. ما خوشحالیم که با رهبران فناوری اطلاعات مراقبت های بهداشتی برای ادغام IBM Digital Health Pass در برنامه های کاربردی موجود و شبکه های سازمانی آنها برای ارائه راه حل های منحصر به فرد به مشتریان خود کار می کنیم.

درباره IBM Watson Health
IBM Watson Health یک شریک داده، تجزیه و تحلیل و فناوری برای صنعت سلامت است. با استفاده از نوآوری IBM و هوش Watson، ما متعهد به کمک به ساخت اکوسیستم‌های سالم نوآورانه‌تر هستیم. Watson Health با گرد هم آوردن تخصص عمیق صنعت ما در سلامت، داده ها، تجزیه و تحلیل، بینش های عملی، و شهرت امنیت و اعتماد، با مشتریان و شرکای خود همکاری می کند تا به آنها کمک کند تا به فرآیندهای ساده تر، بینش مراقبتی بهتر، دستاوردهای سریعتر و تجارب بهبود یافته دست یابند. برای مردم در سراسر جهان در https://www.ibm.com/watson-health بیشتر بیاموزید.

درباره رهبران فناوری اطلاعات بهداشت و درمان
Healthcare IT Leaders یک رهبر ملی در مشاوره فناوری اطلاعات مرتبط با سلامت و راه‌حل‌های نیروی کار است که سازمان‌هایی را با استعدادهای فنی مجرب برای خدمات پیاده‌سازی، مدیریت پروژه، مشاوره و استخدام تمام وقت به هم متصل می‌کند. خدمات COVID-19 ما، Health Returns، خدمات آزمایش کووید-۱۹، ردیابی قرارداد، و واکسیناسیون را به مشاغل و مدارس پیشرو ارائه می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر، www.healthcareitleaders.com و www.healthyreturns.info.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر