EMS چیست؟ همه چیز از شایعه تا واقعیت در مورد EMS


معایب EMS

از آنجا که کاربر باید در روش EMS فعال باشد ، روش EMS برای افراد مسن ، مشکلات حرکتی یا افرادی که آسیب های جدی دارند مناسب نیست. این یکی از اولین معایب دستگاه های EMS است که به روش های دیگر در نظر خواهیم گرفت.

EMS به کلیه ها آسیب می رساند

مشکل EMS این است که می تواند به ماهیچه ها آسیب برساند. هنگامی که این اتفاق می افتد ، ذرات ماهیچه ای کوچک آزاد شده و وارد گردش خون می شوند و به کلیه ها آسیب می رسانند.

آسیب عضلانی زمانی رخ می دهد که اثرات الکتریکی با شدت بالا باعث افزایش سطح کراتین کیناز یا CK (آنزیمی که انرژی ماهیچه ها را آزاد می کند) می شود. افرادی که پس از استفاده از EMS دچار درد ، تپش قلب یا ضعف می شوند باید فوراً به پزشک مراجعه کنند.

استفاده از EMS نیاز به نظارت پزشکی دارد

پزشکان و فیزیوتراپیست ها برای نظارت بر جلسات آموزشی EMS آموزش های تخصصی را دیده اند ، اما مربیان باشگاه ممکن است این آموزش را ندیده باشند و از آنجا که روش EMS اخیراً به طور گسترده در باشگاه ها استفاده شده است ، برای کاربران هیچ آموزش مناسب نمی تواند مشکلی ایجاد کند.

عدم ارزیابی صحیح حداکثر شوک الکتریکی استفاده شده می تواند منجر به آسیب شدید عضلات و کلیه ها شود. همچنین باید عملکرد خود را قبل از شروع جلسه EMS بررسی کنید و مطمئن شوید که از اختلال عضلانی رنج نمی برید. از EMS با شدت بالا باید بدون نظارت پزشک اجتناب شود.

تفاوت بین EMS و باریک تناسب اندام

همانطور که قبلاً ذکر شد ، در روش EMS ، انقباضات شدید و مداوم عضلات وجود دارد که با سوزاندن کالری و از دست دادن بافت چربی همراه است. روی دستگاه دقت نازک این دستگاه علاوه بر انقباض ماهیچه ای ، دارای اثر حرارتی است که گردش خون را افزایش می دهد ، این امر باعث افزایش گردش خون ، جلوگیری از رشد اسید لاکتیک می شود و میزان اسید لاکتیک طبیعی خواهد بود. با توجه به اثر گرمایش روش باریک تناسب اندام ، فرد تحت درمان نیازی به حرکت ندارد زیرا گرمای تولید شده در حرکت ماهیچه ها نقش دارد و به افزایش گردش خون کمک می کند.

مزایای Slim Fit از EMS

تناسب اندام یک استراتژی چند بعدی است که شامل اندازه گیری های مختلف پوست ، ماهیچه ها و تاندون ها است. در زمینه تناسب اندام ، مدلهای زیادی از تجهیزات وجود دارد که به بافت پوست و چربی تمام تجهیزات تناسب اندام دسترسی دارد ، اما بسیاری از آنها بر روی ماهیچه ها کار نمی کند ، در حالی که بخش قابل توجهی از تناسب اندام به عضله متصل است. تنها وسیله ای که بر ماهیچه ها تأثیر می گذارد ، علاوه بر رسیدن به بافت و چربی پوست ، دستگاه باریک تناسب اندام است.

دستگاه های EMS همچنین به ماهیچه ها دسترسی کامل دارند اما به پوست یا چربی دسترسی ندارند. مشکل دستگاه های EMS این است که آنها فقط روی ماهیچه ها کار می کنند و فرد کالری زیادی می سوزاند ، بنابراین وزن خود را کاهش می دهد ، که در پایان دوره درمان باعث شل شدن پوست و شل شدن ماهیچه ها می شود.

در تناسب باریک ، این دستگاه علاوه بر تاثیر بر ماهیچه ها ، روی پوست و چربی نیز تأثیر می گذارد ، که در نتیجه آسیب پوستی پس از درمان دیده نمی شود.

نکته مهم دیگر ترشح اسید لاکتیک در حین فعالیت ماهیچه ها است ، به عبارت دیگر ، ماهیچه ها به طور طبیعی اسید لاکتیک را در حین فعالیت ترشح می کنند که باعث رشد ماهیچه ها می شود و در عین حال ترشح اسید لاکتیک نیز باعث می شود بعد از ورزش احساس خستگی کنید. مدتی در باشگاه

هنگام کار با تجهیزات EMS ، انقباض ماهیچه ها باعث افزایش اسید لاکتیک می شود که منجر به خستگی می شود. این دستگاهها کراتین کیناز را افزایش می دهند. کراتین کیناز یا CK آنزیمی است که در داخل ماهیچه ها یافت می شود و رشد آن منجر به تخریب عضلات می شود ، بنابراین ما آسیب ماهیچه ای ناشی از استفاده از تجهیزات EMS را بررسی می کنیم.

اما هنگام کار با تناسب اندام ، هیچ یک از این مشکلات رخ نمی دهد ، زیرا در این روش ، اثر افزایش گردش خون است که باعث افزایش گردش خون و جلوگیری از رشد اسید لاکتیک می شود.

همانطور که قبلاً ذکر شد ، در روش Slim Fit امکان دسترسی همزمان به پوست ، چربی و ماهیچه وجود دارد ، بنابراین پس از اتمام درمان Slim Fit ، نه تنها فرد را کاهش می دهیم ، بلکه پوست را نیز می بینیم. همچنین تناسب اندام را مشاهده کنید. به ما خواهیم دید که آیا می توانید بدون از دست دادن ماهیچه بلند کنید. علاوه بر این ، Slim Fit یک راه موثر برای لاغری موضعی است.

برای مشاهده ویژگی های دستگاه Slim Fit روی تصویر زیر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید