BER – گواهی برای طبیعت دوستی شما!

BER مخفف عبارت Building Energy Rating است. امروزه کارایی کلیدواژه همه زمینه های شغلی و زندگی خصوصی است. با گرم شدن کره زمین و کمبود انرژی در سرفصل اخبار، بهره وری انرژی برای بسیاری از کشورها اولویت دارد.

گواهی رتبه بندی BER یک ابتکار ایرلندی است که نشان می دهد ساختمان شما تا چه حد انرژی کارآمد است. اگرچه طبق قانون الزامی است، اما شما با محافظت از محیط زیست خود و صرفه جویی در منابع انرژی تجدید ناپذیر، به خودتان لطف بزرگی می کنید.

چه چیزی شامل:

شرکت ها برای تعیین نیازهای انرژی و رفتار مصرف خانوارها نظرسنجی انجام می دهند. آنها در مورد هزینه ارتقاء تجهیزات موجود، دوره بازپرداخت و میزان پس انداز احتمالی به شما مشاوره می دهند.

با استفاده از رتبه بندی BER:

تابستان یا زمستان، همه ما تمایل به مصرف بیش از حد سوخت و برق داریم. بنابراین مسئولیت اجتماعی در قبال محیط زیست اهمیت بیشتری پیدا می کند.

* شرکت‌های درگیر در رتبه‌بندی BER به شما کمک می‌کنند بفهمید کجا می‌توانید هزینه‌های بیهوده برق را کاهش دهید و چگونه می‌توانید صرفه‌جویی در انرژی خود را در خانه افزایش دهید.

* می تواند نشان دهد که کدام دستگاه های ساختمان شما را می توان برای استفاده از واحدهای الکتریکی کمتر ارتقا داد. بازارها مملو از ابزارهای نوآورانه ای است که سازگار با محیط زیست هستند.

* این شرکت ها ممیزی انرژی را نیز انجام می دهند.

* تمام ساخت‌های جدید باید تا زمان تکمیل با گواهی‌های BER مطابقت داشته باشند.

* این یک تکنیک موثر و جدید برای تشویق شرکت‌هایی است که در تولید محصولات سازگار با محیط زیست شرکت دارند.

* این به شما کمک می کند تا هزینه های هنگفتی که در راه اندازی لوازم خانگی شما وجود دارد را شناسایی و تصحیح کنید.

داده های کلیدی در BER:

* گواهینامه ها برای ساختمان های مسکونی و غیر مسکونی موجود است. البته معیارها و استانداردهای سختگیرانه متفاوت خواهد بود. فروشگاه های خرده فروشی باید شرایط سخت تری را رعایت کنند زیرا افراد زیادی را در مناسبت های مختلف در خود جای می دهند.

* اعتبار گواهی ده سال است. بنابراین به یاد داشته باشید که کارایی انرژی خانه خود را توسط یک متخصص ارزیابی خوب تأیید کنید. به همان اندازه مهم کیفیت رتبه بندی است.

* فروش خانه یا کسب و کار دارای گواهی BER آسان تر است. هر چه رتبه بندی بهتر باشد، قیمت ملک شما بهتر خواهد بود. این یک مکانیسم هوشمند است که به شما این حق را می دهد که برای خانه ای با رتبه پایین BER قیمت کمتری بپردازید، زیرا باید پول خرج کنید تا آن خانه را بهینه تر کنید. این عملاً محافظتی است که توسط دولت برای جلوگیری از کلاهبرداری توسط صاحبان خانه ارائه می شود.

*دریافت این گواهینامه کاملاً ضروری است وگرنه احتمالاً بالابرنده یا جریمه خواهید شد. همچنین زمانی که می خواهید خانه خود را بفروشید مانعی برای شما خواهد بود.

* این یک تکنیک مفید است زیرا، در این دوران رکود اقتصادی و بهبود آهسته، به جای استفاده از منابع طبیعی به جای بهره برداری از منابع کمیاب و سنتی، در خدمت اهداف اقتصادی است تا مد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر