Beauty Counter Reviews: محصولات با هدف.


در اینجا نگاهی به برخی از نقدهای ضد زیبایی من می اندازم. از پایداری برنده جایزه گرفته تا حمایت ، Beauty Counter یک شرکت B است که زیبایی را برای همیشه تغییر می دهد.

کیت نظرات شمارنده زیبایی را می خورد: محصولات با هدف.

در چند سال گذشته از زمانی که تصمیم گرفتم مراقبت های شخصی خود را تمیز کنم و در همان زمان بخشی از شرکت باشم ، کمی در مورد پیشخوان زیبایی صحبت کردم.

من به عنوان مشاور تخفیف بدون تلاش برای محصولات متعدد و با قصد نوشتن در مورد آنچه سعی می کنم در سفر انجام دهم ، عضو شدم. همانطور که وعده داده بودم ، در این سالها محصولات زیادی را بررسی کرده ام. همچنین ، از زمانی که ما در این شرکت بودیم ، محصولات جدید زیادی را روانه بازار کرده ایم و هنوز برخی از محصولات وجود دارد که هنوز باید آنها را امتحان کنم. (برخی از خطوط ضد کنترل و برخی از لوازم آرایشی ، از جمله رنگ های مختلف).

من همه چیز را از 10 محصول برتر زیبایی مورد علاقه خود تا نحوه اجرای صحیح محصولات مراقبت از اسکن به اشتراک گذاشته ام.

Beauty Counter فقط یک برند زیبایی دیگر نیست.

دلیلشو بهت نشون میدم!

Beauty Counter Reviews: محصولات با هدف.

بررسی های پیشخوان زیبایی من

نقد و بررسی لوازم آرایشی Beauty Counter: The Basic of a Fresh Face.

در این پست ، من سه محصول آرایشی ضد آرایشی تمیز را به اشتراک می گذارم که از آنها برای یک کرم پایه تازه و یکنواخت استفاده می کنم. حالا تفاوت بین دوقلوهای پوستی و دوقلوهای پوستی چیست؟ من جزئیات و نحوه استفاده از هر دو محصول را در این پست ارسال می کنم.

Beauty Counter Mascara Review: به بزرگترین ریمل فکر کنید.

باید در کیف آرایشی تمیز زیبایی من باشد ، من نظر صادقانه خود را درباره ریمل مژه و ابرو Thinkin All Counter One Beauty Counter به اشتراک می گذارم – چشم نواز است!

سرم ویتامین C + بررسی لایه برداری شبانه.: محصولات برای درخشندگی پوست.

مروری بر “جفت چسب” با سرم All Bright Sea برای AM و لایه برداری مجدد شبانه برای PM. هر دو به درخشندگی و صافی کمک می کنند.

نقد و بررسی Counterson: بهترین ضدآفتاب ایمن.

در این پست توضیح خواهم داد که چرا ما در استفاده از کرم های ضد آفتاب ایمن برای کل خانواده جدی هستیم.

Clean Dave Review: شما بوی تمیز را دوست دارید.

به دنبال دئودورانت تمیز هستید؟ Clean Dave این پیشخوان زیبایی کار می کند ، بوی بسیار خوبی دارد ، فاقد آلومینیوم است و در بسته ای قابل پر شدن عرضه می شود.

مرور زمان شمار: خط ضد پیری Beauty Counter.

این خط مراقبت از پوست است که صبح و شب استفاده می کنم. مجموعه ضد پیری Beauty Counter از یک جایگزین ایمن برای رتینول در هر محصول استفاده می کند – این لوکس و بسیار آبرسان است (مناسب پوستهای خشک و / یا بالغ)!

Beauty Counter Regimen Review: محصولات نوع پوست

این پست نمای کلی مجموعه مراقبت از پوست ما را ارائه می دهد و برای انواع پوست های چرب ، مستعد آکنه ، خشک و حساس توصیه می شود.

محصولات پوست خشک: محصولات ضد آرایشی برای پوست های خشک.

پست مروری سر تا پا مرطوب کننده ترین مجموعه ما.

نقد و بررسی مشاور: چیزی که من در مورد مشاور پیشخوان زیبایی دوست دارم.

کنجکاوی یک مشاور پیشخوان زیبایی چگونه است؟ این چیزی است که من صادقانه از مشاور بودن خوشم می آید و کاری که من هفتگی انجام می دهم!

محصولات با هدف

آیا چیزی بد تلقی می شود؟

شاید برای شما سوال باشد: آیا محصولاتی وجود دارد که من آنها را دوست نداشته باشم؟ به طور طبیعی ، بله. من تمایلی به نوشتن زیاد در مورد آنها ندارم!

پاک کننده آرایش چشم.

پاک کننده آرایش چشم چشمانم را تیز می کند ، بنابراین دیگر از آن استفاده نمی کنم. بسیاری از مردم آن را دوست دارند ، بنابراین شاید من هستم.

کرم دور چشم کانتر کبریت.

من فکر می کنم بستنی کبریت مقداری کمی است. من کرم دور چشم Counter Time Ultra Renewal را ترجیح می دهم.

شامپو روزانه + نرم کننده.

وقتی از شامپوها و نرم کننده های روزانه استفاده می کنم ، عطر مورد علاقه من نیستند. من از روزهای عصاره گیاهی کودکی ام “شامپو بو” را دوست داشتم. من در واقع این شامپو گیاهی پوست درخت توس را به دلیل طبیعی بودن توس و چون دارای گواهینامه EWG است ، امتحان کردم ، اما همچنین برای من قوی است! بعد از انتخاب رنگ سبز تحمل من نسبت به عطرها باید تغییر کند. من تازه به شامپو BC برگشتم.

من یک مداد براکت دارم.

من برلو ژل را ترجیح می دهم (و من دختر مرور نیستم).

ریمل مژه و ابرو

من چند سال از ریمل بلند استفاده کردم و خیلی دوستش داشتم ، اما من اصلاً چوب ریمل حجم دهنده را دوست نداشتم. خوشبختانه ، ریمل جدید کاملاً تازه راه اندازی شده است و بسیار عالی است! می توانید نقد کامل من را اینجا بخوانید.

واقعیت جالب: دوست داشتن یا دوست نداشتن.

وقتی اولین بار آن را امتحان کردم ، Dave Skin (مرطوب کننده رنگی ما با SPF) را دوست نداشتم. من مطمئن نبودم که هیاهو چیست. اما مال من شده است. محصول مورد علاقه، و من می گویم که این جزیره بیابانی انتخاب من است! من هر روز آن را می پوشم حتی اگر بیرون از خانه نباشم.

شمارنده زیبایی Keith Holding به فکر ریمل بزرگ است.

در مورد پیشخوان زیبایی در کل یک شرکت چطور؟

با بیش از دو سال عضویت در شرکت ، چیزهای زیادی برای گفتن ندارم. از تجربیات من ، ارتباط ، آموزش ، مشارکت در اجتماع و خدمات به مشتری همه تجربه های مثبتی بوده اند.

و آیا می دانید مردم چگونه می گویند “این شرکت ها شکارچی هستند”؟ من هرگز برای فروش ، خرید یا انجام کاری که نمی خواستم انجام دهم تحت فشار قرار نگرفتم. همچنین من آن را با همکارانم تجربه نکرده ام. فقط FYI!

در اینجا بیشتر بدانید منظور از Beauty Counter، B Corporation چیست:

آموزش ، حمایت ، شکل گیری.

تحصیلات

من تا آنجا که از علم پشت پیشخوان ها و محصولات زیبایی آگاهی دارم ، تعجب می کنم که چرا آنها را زودتر امتحان نکردم. (من قبلاً بارها آن را نگفتم!) فلسفه شخصی من در مورد غذا و تغذیه (معروف به غذای واقعی) مشابه استانداردهای پیشخوان زیبایی و روند انتخاب مواد شفاف است.

من برچسب های تغذیه را برای تبدیل شدن به RD مطالعه کردم (خوب ، این فقط یک قطعه کوچک از آن بود!) و اکنون می توانم به دیگران کمک کنم تا برچسب ها و محصولات مراقبت شخصی خود را بدون مواد مضر بهتر درک کنند. هماهنگی!

وقتی صحبت از بهزیستی ما می شود ، من فکر می کنم ما می توانیم بیشتر روی آنچه که در بدن خود قرار می دهیم تمرکز کنیم ، و در حالی که من معتقدم که از مواد مغذی محلی ، ارگانیک و با رشد پایدار ، کاهش وزن با خستگی و خستگی مداوم دنبال می شود (+ سالم سبک زندگی). این یکی از تنها مواردی است که باعث می شود در انتخاب هایم احساس خوبی داشته باشم.

هدف از پیشخوان زیبایی آگاهی دادن به مصرف کنندگان است که چگونه و چرا انتخاب محصولات مراقبت شخصی ایمن مهم است.

وکیل

پیشخوان زیبایی نه تنها محصولات بی خطری را که انجام می دهند ایجاد می کند ، بلکه این محصول دارای هدفی است – راهنمایی همه زیبایی ها برای تمیز کردن. مشاوران شمارنده زیبایی از صدای خود در ایالت و در سطح ملی برای حمایت از تغییر قانون در صنعت استفاده می کنند. از سال 2013 ، ما به طور جمعی بیش از 135000 ایمیل ارسال کردیم ، بیش از 10 هزار تماس برقرار کردیم و بیش از 1250 جلسه با قانونگذاران برقرار کردیم.

اینجا در مورد حمایت ما بیشتر بدانید.

شکل دادن

پیشخوان زیبایی به دلیل انتخاب بی نظیر مواد ، منابع و شفافیت در ردیف اول فضای تمیز زیبایی قرار دارد. Beauty Counter بیش از 1800 ماده مضر و مضر را در همه محصولات ممنوع می کند (در حالی که ایالات متحده فقط 30 عدد را محدود می کند).

بسیاری از محصولات توسط گروه کاری محیط زیست تأیید شده اند – استاندارد طلا در زندگی پاک.

Beauty Counter برای به دست آوردن مواد از منابع غیر GMO و پایدار کار می کند ، که بسیاری از آنها ارگانیک هستند و بیش از 80 the مواد تشکیل دهنده از منابع طبیعی یا گیاهی تهیه می شوند. علاوه بر این ، محصولات نه تنها خریداری ، غربال شده و دقیق آزمایش می شوند ، بلکه عملکرد آنها با سایر مارک های لوکس همتراز است.

گزارش مأموریت اجتماعی Beauty Counter 2020 را ملاحظه کنید تا در مورد تلاش های پایداری و حمایت ما + اهداف بزرگ برای آینده بیشتر بدانید!

بررسی های پیشخوان زیبایی در مطبوعات

بسیاری از مطبوعات در مورد تلاش های پیشخوان زیبایی و پیشرفت هایی که در دستیابی محصولات ایمن به دست همه دارند صحبت می کنند. من چند مورد را در اینجا پیوند داده ام:

علاقه مند به یادگیری بیشتر هستید؟

به لیست ایمیل زیبایی VIP من بپیوندید! با عضویت ، ابتدا با فروش و اقلام رایگان آشنا می شوید ، نگاهی دقیق تر به موارد مورد علاقه من در زمینه مراقبت از پوست و آرایش می اندازید و در مورد زیبایی تمیز بیشتر می آموزید.دیدگاهتان را بنویسید