۵ ویژگی شگفت انگیز بلوتوث که می خواهید درباره آنها بدانید

اسپیکرهای بلوتوث یکی از جدیدترین اختراعات امروزی هستند. برای یک چیز، نیاز فوری به بلندگوهایی وجود دارد که به راحتی متصل شوند و نیازی به کابل نداشته باشند. خوشبختانه امروزه برخی از سخنرانان وجود دارند که به انجام این کار کمک می کنند. در اینجا به برخی از ویژگی های کلیدی که باید در یک اسپیکر بلوتوث جستجو کنید، اشاره می کنیم.

۱. استحکام: با افزایش استفاده از این بلندگوها در خارج از محدوده دیوارها، اکثر سازندگان بلوتوث شروع به توسعه ویژگی هایی برای بلندگوهای خود کرده اند که به آنها اجازه می دهد در برابر خشم عناصر مقاومت کنند. اکنون بلندگوهایی وجود دارند که می توانند قطرات آب تا ارتفاع دو متری را تحمل کنند و حتی می توانند برای راحتی شما روی آب شناور شوند.

۲. مصرف کم انرژی: با توجه به جذاب ترین ویژگی این اسپیکرها رویکرد بی سیم و بی سیم آن ها است، همیشه مهم است که مطمئن شوید دستگاهی که انتخاب می کنید دارای قابلیت ذخیره انرژی است. به همین دلیل است که سازندگان این دستگاه ها اکنون در حال توسعه بلندگوهای کم مصرف هستند که فقط یک بار در روز باید آن ها را شارژ کنید. این بلندگوها در تمام طول روز کار می کنند تا موسیقی مورد علاقه شما را در اختیار شما قرار دهند.

۳. تماس بدون هندز: بلندگوهای بلوتوث اکنون نه تنها برای نیازهای موسیقی شما، بلکه برای تماس نیز قابل استفاده هستند! با پیشرفت های جدید اسپیکرها برای تسهیل مکالمه هندزفری، اکنون می توانید صدای عزیزان خود را بدون هندزفری و با بهترین کیفیت صدا بشنوید. وقتی ویژگی‌هایی مانند این را در بلندگوهای بلوتوث خود پیدا کردید، می‌دانید که مورد مناسب را پیدا کرده‌اید.

۴. اتصال سریع: دستگاه های بلوتوث همه چیز در مورد اتصال هستند. بنابراین، هنگام خرید یکی از این موارد، اولین چیزی که باید بررسی کنید این است که به چه تعداد بلندگو و دستگاه های دیگر می تواند متصل شود. پیشرفت های جدید در فناوری بلوتوث به اندازه کافی پیشرفت کرده است تا اطمینان حاصل شود که همه دستگاه های بلوتوث می توانند به یکدیگر متصل شوند. حتی دستگاه‌های بلوتوث جدید با ویژگی‌های پیشرفته مانند بلوتوث ۴.۰ (مانند آیفون ۴S) به گونه‌ای ساخته شده‌اند که با تمام دستگاه‌های بلوتوث دیگر سازگار باشند.

۵. صدای پررونق: بلندگوهای بلوتوث اکنون یک عنصر جدید به ترفندهای خود اضافه کرده اند – صدای پررونق! با چنین افزودنی، دیگر نیازی به بلندگو، بومر، ووفر یا بوم باکس جداگانه ندارید. بلندگوی بلوتوث جمع و جور شما می تواند تمام صدای فراگیر پررونق مورد نیاز را در اختیار شما قرار دهد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر