4 نکته مهم تناسب اندام برای مبتدیان


تناسب اندام و تناسب اندام برای بسیاری از ما یک هدف مهم است. اگر به تازگی سفر تناسب اندام و ورزش خود را آغاز کرده اید ، نکاتی را باید رعایت کنید:

1. با یک تمرین ساده شروع کنید

اگر با این موضوع تازه کار هستید ، ممکن است نخواهید با یک تمرین شدید شروع کنید. شما باید کار بدن و قلب خود را برای افزایش بدن و استقامت و قدرت خود آسان کنید. می توانید با یک تمرین سبک که شامل تمرینات قلبی و حرکتی بدن است شروع کنید. پیاده روی ، دویدن ، دویدن با سرعت ، لگد ، پرش با جک و … ضربان قلب شما را افزایش می دهد. همچنین می توانید حرکات کششی سبک و یوگا انجام دهید تا بدن شما پس از درد خم شود. احساس خواهید کرد که ماهیچه های شما در حال سوختن هستند و ممکن است در ابتدا احساس درد کنید ، اما وقتی عضلات شما قوی هستند بعد از مدتی از بین می رود. پس از یک یا دو هفته با این روال ، می توانید با افزایش عادت بدن ، شدت آن را افزایش دهید.

2. رژیم غذایی متعادل داشته باشید

مهمترین نکته ای که هنگام کاهش وزن و حفظ سلامتی باید رعایت کنید رعایت رژیم متعادل است. شما نمی توانید بدن خود را از مواد مغذی ضروری و ویتامین ها محروم کنید. در غیر این صورت ، شما بیشتر به بدن خود آسیب می رسانید تا مفید. خوردن رژیم غذایی متعادل به شما احساس انرژی و فعالیت می دهد. خوردن تمام مواد مغذی میوه ، سبزیجات ، گوشت ، لوبیا ، آجیل ، حبوبات ، دانه ها و غیره نتایج بهتری را نسبت به رژیم های تصادفی به شما می دهد.

3. در مورد اهداف خود واقع بین باشید

نکته دیگری که هنگام تناسب اندام و کاهش وزن باید به آن توجه داشته باشید ، طرز فکر شماست. نمی توانید انتظار داشته باشید که در روز اول یک مشت پوند از دست بدهید. این روند به کندی انجام می شود و به زمان و تصمیم زیادی نیاز دارد. شما باید انتظارات خود را تا حد ممکن واقعی نگه دارید. به یاد داشته باشید ، هدف شما در اینجا این است که از ظاهر و احساس بدن خود راضی باشید. اگر نمی توانید زمین مناسب را بدست آورید ، نمی خواهید ناامید شوید ، بنابراین روی یک فرد خوب سرمایه گذاری کنید.

4- نتایج را مدتی در اختیار بگذارید

کاهش وزن با خستگی و خستگی مداوم همراه خواهد بود. شما فقط باید با کمک هایی که نسبت به دیگران انجام می دهید تمایز بیشتری قائل شوید. همه چیز مربوط به زمان و فداکاری است. نمی توان انتظار داشت که جادو یک شبه اتفاق بیفتد. ممکن است ماه ها طول بکشد تا نتایج مورد نظر خود را مشاهده کنید ، اما اگر می خواهید به خط پایان برسید ، باید سخت کار کنید و ایستادگی کنید. سخت کوشی و فداکاری در نهایت شما را به آنجا خواهد رساند.

آنجا شما آن را دارید! این نکات برای شما در روال کلی تناسب اندام شما را آسان تر می کند. به یاد داشته باشید ، این مربوط به پیشرفت شماست ، نه مسابقه شما با زمان. شما باید مراقب باشید که بدن شما چقدر می تواند تحمل کند. اگر برای داشتن تناسب اندام به انگیزه و برنامه مشخص نیاز دارید ، با مراجعه به سایت ما و جستجوی سالن بدنسازی در نزدیکی خود ، Fitness for 10 را بررسی کنید!

www.FitnessFor10.com

دیدگاهتان را بنویسید