4 راه برای زنده ماندن در تمام طول روز بدون کافئین


“برخیز و بوی قهوه را بشنو” یک دلیل است. اگر تنها چیزی که شما را از بلند شدن از رختخواب باز می دارد وعده یک فنجان قوی است ، شما تنها نیستید. با این حال ، برای اکثر مردم ، این بیش از یک بار ریختن است. در واقع ، بسیاری از کسانی که قهوه می نوشند بعد از ظهر چرت مستقیم می زنند ، اما تکیه بر کافئین به منظور آرامش کامل یک روزه می تواند عوارض جانبی داشته باشد. در حالی که ما نمی گوییم باید با قهوه به خوبی از بین بروید ، روش های دیگری نیز وجود دارد که می توانید بدون ریختن یک فنجان دیگر یک پیک من تهیه کنید. بنابراین ، ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم یک سبک زندگی متعادل را در پیش بگیرید و به شما بیاموزیم که چگونه بدون کافئین پر انرژی باشید!

به دلیل رضایت کم

ما درک می کنیم – اگر مخزن گاز شما پر باشد ، کاهش کافئین ممکن است راحت تر از انجام آن باشد. اگر احساس می کنید در حال کشیدن هستید ، آن شخص را در مرحله خود از دست داده اید یا فقط می خواهید به خانه بروید و روی کاناپه خود دراز بکشید ، یک فنجان کافئین اضافی ممکن است نجات شما باشد. با این حال ، اگر به علت اصلی علت خستگی همیشه برسید ، چه می کنید؟

عوامل زیادی می توانند باعث خستگی شوند ، از جمله ملاحظات پزشکی و عادات شیوه زندگی. به طور کلی ، کمبود خواب است. بر این اساس مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری، یک سوم بزرگسالان هفت ساعت یا بیشتر خواب توصیه شده ندارند. به استثنای شبهای بی خوابی ، عوامل دیگر می توانند اراده شما را پایین بکشند. نگرانی های مربوط به سلامت روان (مانند استرس ، افسردگی و اضطراب) ، عوامل سبک زندگی (مانند ورزش بیش از حد و تغذیه ناسالم) و البته شرایط پزشکی (مانند دیابت ، بیماری های قلبی و خود ایمنی) وجود دارد. اختلال).

در اینجا چند فنجان قهوه اضافی قبل از رفتن آورده شده است 10 کاری که باید انجام دهید اگر همیشه خسته هستید

چرا کافئین همیشه جواب نمی دهد؟

بر این اساس سازمان غذا و داروی آمریکامصرف 400 میلی گرم کافئین در روز ، حدود چهار یا پنج فنجان قهوه برای بزرگسالان سالم ، بی خطر است. اما به خاطر داشته باشید که کافئین در سایر غذاها و نوشیدنی ها از جمله چای سیاه و سبز ، شکلات و نوشیدنی های انرژی زا یافت می شود. بنابراین ، شما باید منابع این منابع دیگر را نیز بررسی کنید!

او می گوید: “هر کس محدودیت کافئین خود را دارد که می تواند از عهده آن برآید.” و اگر خود را با بدن خود وفق دهید ، متوجه خواهید شد که دامنه شما بر اساس جایی است که کافئین در شما ایجاد می کند. به عنوان مثال ، اگر عصبی ، اضطراب ، سردرد یا مشکلات دستگاه گوارش را تجربه می کنید ، ممکن است بیش از حد مصرف کنید. اگر در طول روز کافئین مصرف می کنید ، ممکن است در خوابیدن شب مشکل داشته باشید و اختلالات خواب ممکن است روز بعد شما را بیشتر خسته کرده و یک چرخه معیوب ایجاد کند. همانطور که می بینید ، مهم است که یاد بگیرید بدون کافئین پر انرژی باشید!

چگونه در طول روز بدون کافئین سالم بمانیم

H20 دیگر بنوشید

قهوه و نوشابه های انرژی زا از نظر فنی مایع هستند ، اما جایگزین آب نیستند. در واقع ، آنها می توانند آب بدن شما را کم کنند! بنابراین اگر می دانید که در طول روز بدن خود را آبرسانی نمی کنید ، افزایش میزان نوشیدن آب جواب می دهد.

این یک تغییر ساده است نشان داده شده برای کاهش خستگی ، خواب و مشکلات شناختی مانند گیجی ، بنابراین اگر می خواهید هوشیار و هوشیار بمانید ، فشار خود را ادامه دهید!

با این حال ، اگر افزایش مصرف خود برای شما دشوار است ، نگه داشتن یک بطری آب در نزدیکی به شما کمک می کند تا به هدف خود برسید. و این هک هیدراتاسیون ساده به شما کمک می کند تا در هزینه خود صرفه جویی کرده و به طور دائم زندگی کنید – مانند بردن کل هیئت مدیره!

غذاهای آبرسان بخورید

میوه ها و سبزیجات علاوه بر داشتن مقدار زیادی ویتامین و مواد معدنی ، دارای یک فایده جدی هستند: آنها پر از آب هستند! بنابراین در حالی که مواد مغذی مناسب خود را مصرف می کنید ، نیازهای هیدراتاسیون خود را نیز برآورده می کنید. در حقیقت ، 20 درصد شما نیاز روزانه به مایعات می تواند از غذا ناشی شود!

میوه ها و سبزیجات غنی از آب (مانند خربزه ، مرکبات ، انواع توت ها ، گوجه فرنگی ، کدو سبز ، خیار ، زنگوله) فلفل) برای وعده های غذایی و میان وعده های خود تا زمانی که می توانید. جایزه؟ پر کردن رژیم غذایی با محصولات با استرس کمتری همراه است – یکی از آنها دلیل انرژی کمتری بگذارید!

بیا بریم

یکی از بهترین کارهایی که می توانید برای داشتن یک خواب راحت انجام دهید؟ بدن خود را در طول روز حرکت دهید. در یک مطالعه پیر جی.، ورزش با کیفیت بهتر خواب ارتباط دارد – به ویژه در افرادی که با بی خوابی سر و کار دارند. ورزش یک پادزهر عالی برای استرس است و طبق تحقیقات انجام شده ، احساس اضطراب و افسردگی را می توان بهبود بخشید. همچنین ، می تواند به شما در خستگی جسمی کمک کند ، به طوری که وقتی زمان آن فرا رسید آماده خوابیدید.

مطالب مرتبط: رابطه تمرینات قدرتی و خواب بهتر

پنج تا را بیرون بیاورید

کمبود مرخصی انرژی در محل کار؟ بیرون بروید تا کمی هوای تازه داشته باشید. بودن در طبیعت ، به ویژه در حضور نور طبیعی خورشید ، با سلامت روانی بهتر همراه است زیرا یک تقویت کننده طبیعی انرژی است. بر این اساس جستجو کردن، می تواند مغز شما را برای مبارزه با خستگی شناختی بازگرداند!

نمیتونی بری بیرون؟ پنجره ای را باز کنید و یک نفس عمیق بکشید.

کافئین را کنار بگذارید تا وزوز طبیعی ایجاد شود

معمولاً “درمان” هوس های کم انرژی با کافئین معمول است ، اما راه های دیگری نیز وجود دارد که می توانید بی حالی خود را افزایش دهید! برای کمک به افزایش ذخایر طبیعی انرژی خود ، هیدراته شوید ، رژیم غذایی سالم داشته باشید ، ورزش کنید و در طبیعت وقت بگذرانید.

اکنون که می دانید چگونه بدون کافئین زندگی کنید ، وقتی احساس خستگی می کنید ، این محرک های انرژی طبیعی را صدا کنید!

اگر هنوز به انجمن ما ملحق نشده اید ، به صورت رایگان ثبت نام کنید و به تمرینات و مدیتیشن نامحدود رایگان دسترسی پیدا کنید ، همه برای کسانی که به دنبال هیجان طبیعی .Raja هستند ، عالی است.

دیدگاهتان را بنویسید