۳ فاکتور مهم در برنامه غذایی بدون عضله سازی

اگر به دنبال منبعی معتبر در تمرینات عضله سازی موثر و تغذیه سالم هستید، برنامه «عضله سازی بی معنی» راه حل های مورد نظر را در اختیار شما قرار می دهد. فصل هفتم این برنامه که تحت عنوان “غذای انبوه” است، به عادات غذایی می پردازد که می تواند برای مردانی که قصد حجیم کردن دارند مفید باشد. از طریق بررسی عضله سازی No-Nonsense در فصل ۷، شما قادر خواهید بود یاد بگیرید. بیشتر در مورد اضافه کردن وزن و حجیم کردن.

۱. درک تعادل انرژی: مصرف کمتر مصرف

اساس افزایش عضله بر مفهوم تعادل انرژی ریشه دارد. با این حال، افراد زیادی قادر به درک این موضوع نیستند. داشتن مقدار مناسب انرژی ناشی از انواع غذاهای پر کالری است که به صورت روزانه مصرف می کنید. انرژی دریافتی شما از غذایی که مصرف می کنید ناشی می شود در حالی که انرژی دریافتی به انرژی ای که در واقع صرف می کنید اشاره دارد. بنابراین، اگر برای رشد ماهیچه‌ها برنامه‌ریزی می‌کنید، باید به الگوهای غذایی، کالری دریافتی و چارچوب زمانی که برای دستیابی به رشد عضلات برنامه‌ریزی می‌کنید، توجه کنید.

۲. تعیین میزان متابولیک در حال استراحت یا RMR

اگرچه ممکن است بلافاصله متوجه آن نشوید، تا ۷۰ درصد از کالری خروجی روزانه شما عمدتاً به وجود ساده نسبت داده می شود. میزان متابولیسم شما زمانی که صرفاً ایستاده، خوابیده، نشسته یا مطالعه و تنفس هستید، کمترین میزان است. وقتی برای ساختن ماهیچه های بدون چربی برنامه ریزی می کنید، باید بدن خود را از تعادل ایستا خارج کنید، مهم نیست چقدر چالش برانگیز است.

۳. نرخ متابولیک در عمل

هزینه فعالیت اصطلاح دیگری است که برای نرخ متابولیک فعال ابداع شده است. فعالیت های روزانه شما به طور منظم میزان متابولیسم فعال شما را تعیین می کند. یک کارگر نسبت به کسی که در دفتر کار می کند و تمام روز می نشیند، هزینه بیشتری برای فعالیت دارد. با ضرب کردن هزینه فعالیت خود در RMR، می توانید از میزان متابولیسم خود و در نتیجه تعداد کالری هایی که باید مصرف کنید مطلع شوید.

با خواندن بررسی های بیشتر در مورد عضله سازی غیر مزخرف، اطلاعات بیشتری در مورد تغذیه مورد نیاز برای ساخت عضلات بدون چربی خواهید فهمید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر