یک ژاکت ساده را به بهترین شکل تزئین کنید – مفید


تزیین مانتو تزیین مانتو ساده تزیین مانتو با روش های ساده

تزیین پوشک ساده

کت خود را به روش های ساده تزئین کنید

مانتو لباسی است که خانم ها همیشه می پوشند و می خواهند در این نوع لباس ها تغییراتی ایجاد کنند و مانتوهای روی هم نپوشند. خرید مانتو هزینه زیادی برای خانواده دارد، اما می توانید به راحتی مانتوهای قدیمی را با هم عوض کنید و از چند طریق آن ها را مدل های مانتویی زیبا و شیک بسازید.

گلدوزی

گاهی باید ببینیم مادران و مادربزرگ هایمان برای زیباتر شدن لباس هایشان چه کرده اند، مثل گلدوزی. البته می توانید در ابتدا و قبل از انجام این کار برای ژاکت ها از قالب های آماده برای مبتدیان استفاده کنید. و حتما از نخ هایی استفاده کنید که همرنگ باشند و در شستشو گم نشوند.

می توانید در جیب، لبه های آستین و دور یقه بنویسید. سعی کنید رنگ های شاد را انتخاب کنید تا طرح ها بیشتر جلوه کنند. الگوهای گل بیشترین انتخاب را هنگام نوشتن دارند. برای تمیز کردن ژاکت از طرح های سبک تر استفاده کنید.

تزیین مانتو تزیین مانتو ساده طرز تهیه مانتو از روی سادگی

تزیین مانتو

انواع سنگ های تزئینی و مروارید

استفاده از سنگ های تزیینی، منجوق و ملیله یکی از رایج ترین روش های تزیین لباس است که برای شما مقرون به صرفه است، اما استفاده از سنگ های مختلف روی آستین، جیب و یا یقه به لباس شما زیبایی خاصی می بخشد.

تزیین مانتو تزیین مانتو ساده تزیین مانتو با روش های ساده

کت را با روش های ساده تزیین کنید

از گل سینه استفاده کنید

لوازم جانبی قدرت زیادی برای تغییر شکل لباس دارند. افزودن لوازم جانبی به سبک های روزمره، مهمانی و مهمانی می تواند ظاهر شما را ارزان تغییر دهد. گل سینه یکی از این لوازم است. اگر سنجاق را با توجه به سلیقه و شخصیت خود انتخاب می کنید، می توانید ساده ترین ژاکت ها و لباس های خود را تزئین کنید و جلوه خاصی به آنها بدهید.

تزیین مانتو تزیین مانتو ساده تزیین مانتو ساده

عکس مدل تزیین پوشک ساده

کاربرد

همه ما آنقدر تکه های پارچه داریم که دیگر از آنها استفاده نمی کنیم و آنقدر دوستشان داریم که نمی توانیم آنها را دور بیندازیم. پس چه بهتر که یکی از کاپشن های ساده خود را با این تکه های پارچه تزئین کنیم. می توانید اشکال مختلف را از پارچه ها برش بزنید و به هم بدوزید. همچنین می توانید رنگ های مشابه را با هم ترکیب کنید یا به صورت کاملا نامنظم روی پوشک بدوزید.

تزیین مانتو تزیین مانتو ساده تزیین مانتو با روش های ساده

مدل مانتو تزیینی ساده

از کف دست خود استفاده کنید

پامپاها توپ های رنگارنگ و جذابی هستند که مدتی است طرفداران زیادی را جمع کرده اند. این کارهای سرگرم کننده را اغلب می توان در متر و رشته انجام داد. رد پاهای پارچه های نخی و سبک و به طور کلی کت های تابستانی بسیار جذاب و دوست داشتنی هستند و به لطف رنگشان به راحتی تقریبا با هر رنگی از کاپشن ترکیب می شوند. می توانید پاها را در لبه آستین، جلوی کت یا پایین آن بدوزید.

تزیین مانتو تزیین مانتو ساده تزیین مانتو با روش های ساده

چگونه به راحتی یک ژاکت بسازیم

روبان های تزئینی

استفاده از روبان های تزئینی مختلف در کاپشن مشکی جلوه بسیار زیبا و متفاوتی به کاپشن مشکی می دهد. این نوارها در رنگ ها، طرح ها و متریال های متنوعی موجود است که رایج ترین آن ها مشبک، لفاف و مواردی از این دست است.

تزیین مانتو تزیین مانتو ساده تزیین مانتو با روش های ساده

چگونه یک ژاکت ساده را تزئین کنیم

رباندوزی

گلدوزی یکی از هنرهای اصیل ایرانی است. اگر این هنر را بلد باشید و نحوه استفاده از آن را بلد باشید، می توانید با خیال راحت الگوی زیبایی روی لباس های خود داشته باشید. اگر گلدوزی بلد نیستید می توانید از گل های روبانی آماده استفاده کنید.

تزیین مانتو تزیین مانتو ساده تزیین مانتو با روش های ساده

تزیین پوشک ساده

استفاده از گیپور

اگر از آن دسته افرادی هستید که پارچه های سنگین و سنگین مانند گیپور را دوست دارید، گیپور و پنل های باکیفیت گران ترین پارچه هایی هستند که بهترین انتخاب برای مهمانی های شب هستند. یک تکه کوچک از این پارچه ها می تواند پوشک ساده شما را به یک پوشک مجلل و خیره کننده تبدیل کند. اما فراموش نکنید که پارچه پوشک ترجیحاً باید کیفیت بالاتر و جنس عمودی بیشتری داشته باشد تا گیره ها و پنل ها بتوانند زیبایی خود را به طور کامل نشان دهند.

می توانید این پارچه های زیبا را در طرف دیگر کت بدوزید. شما باید رابطه این پارچه ها با ترکیه را زیر نظر داشته باشید. در غیر این صورت پوشک شما شلوغ و ناهماهنگ می شود و زیبایی خود را به کلی از دست می دهد.

تزیین مانتو تزیین مانتو ساده تزیین مانتو با روش های ساده

تزیین مانتو

نقاشی کت

اگر نقاشی شما خوب است، می توانید با رنگ اکریلیک روی کت خود نقش و نگارهای زیبایی بکشید. اما اگر نمی توانید به خوبی طراحی کنید، می توانید از شابلون های موجود در بازار مانند شابلون هویه استفاده کنید یا الگوی مورد نظر خود را چاپ کنید و با نصب آن بر روی مقوای خود، شابلون ایجاد کنید.

تزیین مانتو تزیین مانتو ساده تزیین مانتو با روش های ساده

کت را با روش های ساده تزیین کنید

دارای زیپ و دکمه

زیپ ها و دکمه ها در گذشته وارد صنعت پوشاک شده اند و زمینه بسیار قوی را برای خود ایجاد کرده اند. می توانید با اضافه کردن زیپ یا دکمه، کت های ساده خود را شیک تر کنید. به عنوان مثال افزودن یک زیپ بلند به پشت و سایز کت باعث می شود مانع شما یکدست شود که در فضایی دوستانه انتخاب بسیار خوبی است. همچنین استفاده از دکمه های رنگی در قسمت های مختلف کت می تواند نتایج بسیار خوبی را به همراه داشته باشد. رنگ دکمه ها را می توان به صورت یک رنگ یا در رنگ های مختلف انتخاب کرد.

تزیین مانتو,تزیین مانتو ساده,طرز تزیین مانتو ساده

مدل مانتو تزیینی ساده

مجموعه: اداره بی خانمان ها