گواهی عملکرد انرژی در ایرلند شمالی طبق قانون مورد نیاز است

ارائه واضح عملکرد انرژی ساختمان با هدف تشویق مردم به بهبود عملکرد انرژی ساختمان هایی که در آن زندگی و کار می کنند، است. فواید آن دوچندان است. بهبودها به کاهش ردپای کربن ایرلند شمالی کمک می کند. با افزایش اخیر در هزینه های سوخت، ساختمان های کارآمدتر انرژی باید ارزان تر و برای مالکان بالقوه جذاب تر باشند.

بخش عمومی نیز در کانون توجه قرار گرفته است، زیرا از پایان سال ۲۰۰۸ ساختمان های عمومی بزرگتر نیز باید گواهینامه انرژی ارائه دهند.

معیارهای تعیین شده توسط دولت برای حذف تدریجی بسته های اطلاعات خانگی (HIPs) از جمله گواهی های انرژی در ۱۱ ژوئن. شصت درصد از بازار در حال حاضر تحت پوشش HIPs است. و معیارهای عرضه به بقیه بازار اکنون برآورده شده است. بنابراین، ما عرضه مرحله به مرحله را با گسترش پوشش به بقیه بازار از ۱۵ می ۲۰۰۹ تکمیل خواهیم کرد.

به ویژه خریدارانی که برای اولین بار آپارتمان های یک و دو خوابه را خریداری می کنند، از این مزیت بهره مند خواهند شد، زیرا اکنون می توانند بسیاری از اطلاعات مهم در مورد خانه جدید خود را رایگان دریافت کنند. اطلاعاتی مانند جستجوهایی که قبلاً باید برای آنها پول پرداخت شود، اکنون در HIP پرداخت شده توسط فروشنده گنجانده شده است و هزینه اولین پله بالا رفتن از نردبان املاک را کاهش می دهد. اما همه خانوارها می توانند از اطلاعات دقیق در مورد بهره وری انرژی خانه خود و اقداماتی برای صرفه جویی در قبض سوخت و کاهش انتشار CO2 بهره مند شوند.

۴۰۰۰۰۰۰۰۰ گواهینامه انرژی از تابستان ارسال شده است. میانگین امتیاز برای یک خانه E بود و می دانیم که حدود یک پنجم خانه ها احتمالاً رتبه F یا G را دریافت می کنند. این بدان معنی است که اقدامات اساسی می تواند به طور قابل توجهی هزینه سوخت و انتشار CO2 را کاهش دهد.

صندوق ذخیره انرژی همچنین تخمین زده است که با اجرای توصیه های نظرسنجی گواهی عملکرد انرژی، صاحبان خانه می توانند حدود ۳۰۰ پوند در سال در قبض های گرمایش صرفه جویی کنند. فروش EPC نسبت به سه ماهه آخر سال ۲۰۰۸ ۵۰ درصد افزایش یافته است.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر