گواهینامه انرژی EPC برای مالکان در ایرلند شمالی مورد نیاز است

گواهینامه انرژی EPC از اوایل سال ۲۰۰۸ در ایرلند شمالی مورد نیاز خواهد بود. EPC برای تمام ساخت و سازهای تجاری جدید مورد نیاز است. از اواسط سال ۲۰۰۸، ساختمان های موجود در ایرلند شمالی به گواهی عملکرد انرژی EPC نیاز دارند. همچنین از پایان سال ۲۰۰۸، ساختمان های در نظر گرفته شده برای اجاره و DEC نیز در ساختمان های عمومی بزرگ معرفی خواهند شد. فرآیند سفارش آنلاین گواهی عملکرد انرژی EPC نسبتا ساده است. شما فقط باید فرم های ثبت نام را پر کنید تا اطمینان حاصل کنید که اطلاعات تماس خود و آدرس ملک مورد ارزیابی را ارائه می دهید.

یک ارزیاب DEA با شما تماس خواهد گرفت تا یک زمان مناسب برای مشاهده نظرسنجی EPC شما ترتیب دهد. همچنین مطمئن شوید که به هر کسی که در ساختمان زندگی می‌کند یا کار می‌کند اطلاع دهید که نقشه‌بردار ملک را بررسی می‌کند و کسی در آنجا حضور خواهد داشت تا به نقشه‌بر DEA اجازه دسترسی به ساختمان برای تکمیل بررسی را بدهد. فراموش نکنید همچنین از نقشه بردار انرژی برای شناسه DEA خود بخواهید تا مطمئن شوید که آنها DEA های قانونی هستند. و نه هر کلاهبرداری که تلاش می کند به دارایی شما دسترسی پیدا کند.

همچنین باید طی ۴۸ تا ۷۲ ساعت پس از بررسی انرژی خود، گواهی انرژی EPC را از ارزیاب محلی DEA از طریق ایمیل دریافت کنید. اگر ملکی را می فروشید یا اجاره می کنید، مشاور املاک شما نیز یک کپی از آن را درخواست می کند. شما به سادگی می توانید گواهی انرژی خود را به مشاور املاک خود ارسال کنید. اطمینان حاصل کنید که وقتی آن را ارسال می کنید، در صورتی که در فیلتر هرزنامه آنها قرار بگیرد، به نمایندگان املاک خود اطلاع دهید. همچنین می‌توان آن را پرینت و پست کرد، اما ارسال آن از طریق ایمیل بسیار آسان‌تر و سریع‌تر است و به یاد داشته باشید که اگر تصمیم به فروش ملک خود دارید، طبق قانون موظف هستید این گواهی را به خریدار ارائه دهید.

عدم دریافت گواهینامه انرژی EPC برای ملک شما در صورت درخواست ممکن است منجر به اقدامات اجرایی علیه شما بر اساس استانداردهای تجاری شود که منجر به تعقیب کیفری و جریمه در حال حاضر حداقل ۵۰۰ پوند و حداکثر ۵۰۰۰ پوند می شود. . بنابراین اگر ملکی را اجاره می‌کنید یا می‌فروشید، به خودتان لطف کنید، حتماً همین امروز EPC خود را سفارش دهید. برای صرفه جویی در هزینه، باید EPC خود را به صورت آنلاین رزرو کنید، زیرا برخی از مشاوران املاک و مستغلات این خدمات را با نرخ متورم ارائه می دهند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر