گزینه های سیم بخشش برای رسیدگی به مشکلات آسیب RB


برخی از شما ممکن است به خاطر سن کم خود در صف خرید بلیط فیلم به خاطر نیاورید. نگرانی هایی که پیش می آید: تئاتر چقدر بزرگ است؟ صندلی خواهم داشت؟ چون شاید نه.

این دقیقاً همان چیزی است که بسیاری از مدیران فانتزی در این هفته با ادعای معافیت برای پر کردن بانک های جاری متوجه خواهند شد. تقریباً برای رفت و آمد کافی نیست. برای کسانی که در صف RB هستند ، به جای بلیط های “سلاح های مرگبار” ، باید به “ایشتار” بسنده کنند.

اما بیایید ببینیم آیا می توانیم در استخر عذرخواهی فانتزی 2021 بهتر از باکس آفیس وارن BT 1987 عمل کنیم.

اسکوان در مچ پای بارکلی در “Se 7 in” مچ پای خوش طعمی دارد. به نظر می رسد که ما به تازگی به بارکلی بازگشته ایم ، اما اکنون احتمالاً باید دوباره آن را تغییر دهیم ، حداقل برای مدتی.

کلاید ادواردز-هلر یکشنبه شب با مصدومیت از ناحیه زانو از میادین دور شد و او را به مدت دو تا سه هفته از میادین دور خواهد کرد. او عالی نبود ، بنابراین شاید شما او را در حال حاضر نیمکت کرده اید ، اما اکنون وقت آن است که راه حلی پیدا کنید.

بنابراین مدیران خیالی برای حل هر یک از این مسائل به کجا می روند؟

دوونته بوکر آماده پر کردن بارکلیز است. درست است که او چیز خاصی نیست و صدمات زیادی برای مقابله با این جنایت وجود دارد. دارل ویلیامز از کانزاس سیتی انتخاب بهتری است. او از نظر استعداد CEH به بارکلی نزدیکتر از بوکر است و سران قوه تخیل بهتری نسبت به غول های جنایی ارائه می دهند – به خصوص اگر QB دانیل جونز وقت خود را برای آبی بزرگ هدر دهد.

کلاید ادواردز-هلر
کلاید ادواردز-هلر در خارج از زمین کمک شد.
گتی ایماژ

شیکاگو اخیراً دیوید مونتگومری را برای چند هفته از دست داد ، اما اعتقاد بر این است که صعود دامین ویلیامز انتظارات ما را برآورده نکرد. ویلیامز هنوز کارهای زیادی انجام داد و گل زد ، بنابراین خوب است. اما خلیل هربرت حمل و نقل بیشتری داشت. شاید نسخه فروشگاهی از Montgomery-Herbert Nick Chubb-Cream Hunt یا Ezekiel Elliott-Tony Pollard.

صحبت از پولارد ، پولارد است. پیدا کردن او دشوارتر خواهد بود ، اما او در چهار هفته متوالی دو رقمی است. ای جی دیلون همچنین پشت سر آرون جونز کار سالم انجام می دهد.

علاوه بر این ، مایلز گاسکین این هفته در دلفین جنایت دیده شد. شاید مدیری ناامید زودتر او را در لیگ شما رها کرده است.

کریس کارسون با مشکلات گردن دست و پنجه نرم کرده است. الکس کالینز هفته گذشته استفاده قابل توجهی کرد و اگر کارسون کنار گذاشته شود و جنو اسمیت مسئول QB راسل ویلسون مصدوم باشد ، می تواند در خط بیشتری قرار بگیرد.

دامین هریس یک “meh” شگفت انگیز دارد ، و او مشکل بدی دارد و در حال حاضر ، مشکل دنده دارد. شما می توانید برخی از وسایل نقلیه هریس را با ریسوندر استیونسون متقلب سرقت کنید یا گزینه ایمن تر برندن بولدن را انتخاب کنید تا از نقش جیمز وایت که قبلاً مجروح شده بود ، بگذرد.

آسیب ها هرگز سرگرم کننده نیستند. مثل یک فیلم فانتزی بد هفته گذشته بود. و سیم تخفیف اکنون “میدان جنگ به معنی” جهنم شخصی شما است.

خوب ، ما شما را باور داریم

Courtland Stun WR ، Broncos

این اولین بازی قوی او از هفته 2 بود. برنامه آینده او دارای امنیت ضعیفی در مقابل Kalpana WR و دیگران است که ما فکر نمی کنیم رتبه او به خوبی باشد.

امانوئل سندرز WR ، بیل

ما در ابتدا شک داشتیم ، اما سندرز به طور مداوم اهداف بازل در منطقه قرمز را می دزدد و م moreثرتر بوده است.

کادریوس تونی WR ، دنت

به نظر می رسید یکشنبه در مقابل پسران Ka Stud با همه WR های دیگر مجروح شده اند. اما او یک غول است ، بنابراین مصدومیت یک مسئله است. برای مشکلات احتمالی پا نظارت کنید.

صورت حساب
امانوئل سندرز شکست خود در برابر سران را جشن می گیرد.
AP

دان آرنولد TE ، جگوارس

او چند هفته پیش با آرنولد معامله کرد و روز یکشنبه هشت گل به ثمر رساند – سوم در لیگ. قدرت تخیل بیشتر از ریکی سیلز-جونز واشنگتن دوام می آورد.

ظاهری مبهم دارد

سینی لنس QB ، 49ers

او در هفته پنجم دوشنبه QB18 بود. بله ، به نظر می رسد که BT برای من نیز مناسب نیست. حالا او زانو پیچ خورده است.

چوبا هوبارد آر بی ، پلنگ ها

کریستین مک کافری هفته پنجم را آغاز کرد. مدیران فانتزی باید در انتظار بازگشت او به هفته ششم برگردند ، این بدان معناست که هابارد دوباره روی نیمکت است.

مارکز کالای وی آر ، سانت

این هفته یک بازی فانتزی بزرگ برگزار شد. اما ، مگر اینکه هر هفته یک Hale Mary TD 49 حیاطی ارائه دهید … در غیر این صورت ، او با TD 36 در 36 سالگی بود. در چهار هفته اول در سه PRR به تک امتیاز دست یافت.

دیوید ناجوکو TE ، برنج ناز

فقط در شلیک ظاهر می شود. بهترین برای هفته 6 در مقابل کاردینال ها. پس از آن ، انتظار یک دوره طولانی ناامیدی را داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید