گارد ریکرز در بازداشت با اتهام قاچاق اسلحه روبرو است


دادستانی منطقه برانکس از یک زندانبان به دلیل قاچاق تیغ تیغ به زندانی در جزیره ریکرز متهم شده است.

هفته گذشته ، تراویس سیمز ، 33 ساله ، پس از آن دستگیر شد که معاون سرپرست ادعا می کرد که یک افسر اصلاح طلب با جوکارتان سانچز ، 31 ساله زندانی جورج آر. از جزیره ریکرز دست می دهد. ویرو در مرکز بازداشت شد. به گفته اداره تحقیقات و اصلاحات شهر ، سرپرست زندان پس از مشاهده مبادله ادعایی ، دستور بازداشت زندانی را صادر کرد که در آن یک تیغ مخفی در داخل کلاه قلم مشخص شد.

مارگارت گارنت ، کمیسر دپارتمان تحقیقات ، گفت: “یک معاون سرپرست و سرپرست سریع و تیمش به جلوگیری از ورود ممنوعیت ها به زندان های شهر در مواقع حساس و چالش برانگیز کمک کردند.” “اقدام سریع آنها و مشارکت اختصاصی DOI با DOI ، سیاست عدم تحمل صفر شهر نیویورک را در مورد ممنوعیت زندانهای شهر نشان می دهد.”

پس از دستگیری وی ، مقامات اصلاحی اعلام کردند سیمز را که از دسامبر 2016 در زندان های شهر کار می کرد ، تعلیق کردند. در تقاضای روز پنجشنبه ، یک قاضی مأمور اصلاحی را به دلیل اینکه منتظر محاکمه بود ، آزاد کرد.

در صورت محکومیت سیمز در صورت ارتکاب جرایم جدی تحریک به نقض زندان در درجه اول ، سیمز ممکن است تا هفت سال زندان محکوم شود. وی همچنین به دو مورد تخلف متهم شده است: تحریک به تخلفات دولتی و حبس درجه دو. وکیل وی فوراً به درخواست های شرکت وکالتش برای اظهار نظر پاسخ نداد.

بازداشت این نگهبان در حالی صورت می گیرد که زندان های جزیره رایکرز و شهر نیویورک همچنان با خشونت روبرو هستند ، به ویژه در مراکز پذیرش که استفاده از زور ، ضربات چاقو و ضرب و شتم کارکنان در سال گذشته افزایش چشمگیری داشته است.

علاوه بر خشونت فیزیکی ، زندانیان در زندانهای شهر با افزایش تعداد کووید -19 ، اختلال در خدمات پزشکی و تحویل غذا به دلیل عدم وجود کارکنان و افزایش میزان آسیب به خود دست و پنجه نرم کرده اند. دست کم 12 نفر در زندان های شهر نیویورک در سال 2021 جان خود را از دست داده اند – پنج نفر از آنها خودکشی کرده اند.

در بحبوحه بحران ، وکلای اصلاح طلب از وکلای شهر و قضات خواسته اند تا بازداشت شدگان بیشتری را در انتظار محاکمه آزاد کنند. اتحادیه افسران اصلاحات شهر را به استخدام نگهبانان بیشتر تحت فشار قرار داده و مدعی شده است که کارکنان موجود نمی توانند ادعای کنترل در امکانات خود را داشته باشند.

به گفته اداره اصلاحات ، یک چهارم پرسنل یونیفورم خود بیمار هستند یا در حال حاضر به سر کار نمی آیند – این پیشرفت جزئی نسبت به میزان بالای غیبت در اوایل سال جاری است. مسائل مربوط به کارکنان باعث شده تا بقیه نگهبانان زندان دهها پست خود را ترک کنند و زندانیان را بدون خدمات ضروری رها کنند.

دیدگاهتان را بنویسید