کلیه پروژه های استان ایلام باید دارای پیوست های غیرعملکردی باشند – خبرگزاری مهر ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر حسن بهرام نیا روز سهشنبه در جلسه پدافند غیرعامل استان که با حضور سردار رحیم معاون امور استان های سازمان پدافند غیرعامل کشور و پالایشگاه گاز ایلام برگزار شد، وی خواستار نصب العین ایجاد گرفتن اقدامات اعلام شده ۱۳ گنه مدیر عالی پدافند غیرعامل مورد حمایت همه مسئولان شهرستان قرار گرفت و تصریح کرد: به گفته این مدیر عالی پدافند غیرعامل یک اصل مهم و حیاتی است و به هیچ وجه نباید خدشه ای به آن وارد شود. استدلال و اگر بهانه ای برای توقف است و آن دشمن است، تهدید است، باید به فکر آمادگی و دفاع بود.

استاندار ایلام پدافند غیرعامل را به عنوان یک مقوله جهانی و ایمن ادامه داد ابزار خاطرنشان کرد و گفت: پدافند غیرعامل باید به درستی در بین مردم و مسئولان تبیین شود زیرا جانبازان، قربانیان و مردم از مولفه های مهم قدرت هستند. من هستند.

حرام نیا موضوع پدافند غیرعامل را در استان ایلام مهم و مهم خواند و تصریح کرد: استان ایلام ۸ سال سابقه دفاع مقدس با نمونه های بارز و موفق پدافند عامل و غیر اجرایی روی زمین است.

وی ادامه داد: ایلام در دوران جنگ پیشتاز دفاع بود و نسل آن از بین رفته است ایلامی به عنوان یک نیرو افندی و خانواده هایشان دورند کیلومتر یک سد دفاعی قوی غیر اجرایی بوده است.

وی افزود: ایران اسلامی نیز به دلیل موقعیت جغرافیایی است ژئوپلیتیک خاصه همواره آماج طمع و هجمه دشمنان به ویژه استکبار جهانی بوده و دلیل اصلی آن آماج منابع طبیعی فراوان خدادادی مانند نفت و گاز و غیره بوده است.

در پایان رئیس شورای پدافند غیرعامل استان بر لزوم ورود پدافند غیرعامل در اجرای تمامی پروژه ها تاکید کرد. برجسته شده است و گفت: پدافند غیرعامل یک اصل اساسی است بدون چالش و در این راستا تمامی نهادها و سازمان ها باید پدافند غیرعامل را در اجرای طرح ها و پروژه ها مد نظر قرار دهند. در نظر گرفته شده صاحب