کارگران کارخانه غلات برای افزایش مقصد برای همه کارکنان با افزایش فروش مبارزه می کنند


اما گابوچاتا ، 9 ساله ، هفته گذشته به پدرش گفت: “من به سختی به دیدار شما آمده ام.” او یک تابلوی دست نویس با عبارت “کارمند ضروری” با حروف رنگین کمان برداشته و توصیف کرد که او در طول سال زمان کمی را با پدرش می گذراند. “من چیز زیادی نمی بینم ، به همین دلیل می خواستم به اینجا بیایم.” گفت.

اما یکی از بچه های مختلف در هر سنی بود که آخر هفته گذشته با والدینش در خط انتخاب ایستاد. استفانی پرز وارگارا نیز برای حمایت از مادرش بیرون آمد ، که تقریباً یک سال است در این کارخانه کار می کند. او گفت: “من واقعاً مادرم را زیاد نمی بینم.” “سخت است که هر روز مادرت را نبینم.”

مهاجمی که با او صحبت کردم و معمولاً شیفت شب کار می کند ، به من گفت که تعطیلاتش اولین روز اعتصاب او از ماه جولای است. او سه ماه متوالی هر روز کار می کرد.

کارگران کارخانه Omaha Kellogg ، که نماینده نانوایی ، شیرینی پزی ، کارگران دخانیات و آسیاب های غلات است (اتحادیه بین المللی BCTGM) ، در 5 اکتبر با کارگران کارخانه Kellogg در Belt Creek ، میشیگان اعتصاب کردند. لنکستر ، پنسیلوانیا ؛ و ممفیس ، تنسی. آخر هفته گذشته در خط انتخابی Omaha ، کارکنان در مورد کاهش زمان و تعیین زمان مجازات و سیستم مجازات مبتنی بر حضور مجازات که کارکنان را از بیماری منصرف می کند صحبت کردند. کارگران کارخانه Omaha سالانه 3600 ساعت به این کارخانه اضافه کرده اند و هر روز از هفته تا پایان ماه کار می کنند. برای اینکه کارخانه به طور مداوم کار کند ، هفت روز در هفته ، 12-16 ساعت در روز به آنها اختصاص داده می شود ، که اغلب کار اضافی اجباری است. استفانی استرلینگ ، 35 ساله کارگر بهداشت در کارخانه گفت: “برای شما سخت است.” “این در تعادل بین کار و زندگی شما مشکل است ، از نظر جسمی و روحی بر بدن شما سخت است.”

در چند وقت اخیر ، سخنگویان شرکت کلوگ خواستار “حقوق و مزایای پیشرو در صنعت” خود برای “اکثر کارکنان” تحت “قرارداد اصلی” هستند. در بیانیه ای که به رسانه ها در 5 اکتبر منتشر شد ، این شرکت مدعی شد: “اکثر کارکنان RTEC در ساعت 2020 120،000 پوند در ساعت درآمد داشتند.” به نظر می رسد این ارقام به عنوان شواهدی از سخاوت جبرانی و توهین کلوگ به خواسته های اتحادیه برای دریافت دستمزد بیشتر برای تغییر کارگران ارائه شده است. با این حال ، کارکنان Kellogg می خواهند عموم مردم بدانند که ابهام زیادی در پشت این ارقام وجود دارد. اعتصاب کنندگان در کارخانه Omaha روشن کردند که دستمزد فقط به این دلیل امکان پذیر است که آنها ساعت های زیادی را همزمان کار می کردند. یکی از اعتصاب کنندگان که من با او صحبت می کردم و معمولاً شیفت شب کار می کرد ، به من گفت که تعطیلاتش اولین روز اعتصاب او از ماه جولای است. او سه ماه متوالی هر روز کار می کرد.

مشاغل نیز می توانند خطرناک باشند. ماشین آلات این کارخانه در این سالها تعدادی جراحت به کارگران وارد کرده است ، از جمله مصدومیت اخیر که اسلحه هر دو کارگر در یک تسمه نقاله گرفته شد. احتمال جراحت در کارخانه این واقعیت است که بسیاری از کارکنانی که من با آنها صحبت کردم فقط از محل کار آمده اند – این بخشی از کار است. با وجود همه اینها ، آنها هر روز سر کار می آیند و بدون شکایت کار می کنند. نکته ای که در صحبت با کارگران اعتصابی Kellogg کاملاً مشخص بود این است که آنها به کار خود برای کمک به تغذیه خانواده ها در ایالات متحده افتخار می کنند. برای آنها ، این یک تجارت جدی است که آنها آن را جدی می گیرند – آنها با حرفه ای به کار خود نزدیک می شوند و برای تجربه خود ارزش قائل هستند.

دیدگاهتان را بنویسید