چگونه ویندوزی را با رتبه بندی های بهره وری انرژی مناسب برای خود انتخاب کنید

اگر سرمای زمستان را از پنجره‌های خود احساس می‌کنید، یا مجبور هستید پرده‌ها یا پرده‌ها را ببندید تا هنگام تابش خورشید، اتاق گرم نشود، ممکن است پول زیادی را برای گرم کردن و خنک کردن هوا که مستقیماً در شما جریان دارد هدر دهید. بیرون پنجره

صرفه جویی در هزینه با پنجره های کم مصرف

نصب پنجره های کم مصرف می تواند مصرف انرژی را کاهش دهد که به نوبه خود باعث کاهش انتشار CO2 می شود. پنجره های کم مصرف، پنجره های سبز هستند.

نحوه تشخیص رتبه بندی انرژی

  • اگر می‌خواهید پنجره‌های سبز در خانه خود داشته باشید، رتبه‌بندی ENERGY STAR مهم‌ترین چیزی است که باید درست به دست آورید. رتبه بندی ENERGY STAR که شما نیاز دارید بستگی به آب و هوای شما دارد. گواهینامه ENERGY STAR به این معنی است که پنجره ها الزامات نظارتی انرژی برای منطقه شما را برآورده می کنند. وزارت انرژی ایالات متحده گزارش می دهد که ENERGY STAR به صرفه جویی ۶ میلیارد دلاری و صرفه جویی در انرژی کافی برای تامین برق ۱۰ میلیون خانه و جلوگیری از انتشار گازهای گلخانه ای معادل ۱۲ میلیون خودرو در سال گذشته کمک کرد.
  • برچسب شورای رتبه بندی ملی فنستراسیون (NFRC) روی پنجره های شما تمام اطلاعات مورد نیاز در مورد عملکرد انرژی پنجره را در اختیار شما قرار می دهد و انطباق پنجره با مقررات انرژی را تأیید می کند.
  • به ضریب افزایش حرارت خورشیدی (SHGC) و ضریب U پنجره ها نگاه کنید. عدد SHGC روی برچسب NFRC به میزان تابش خورشیدی منتقل شده از پنجره اشاره دارد. عدد کمتر به این معنی است که گرمای کمتری از خورشید منتقل می شود. ضریب U به میزان اتلاف حرارت اشاره دارد. در اینجا نیز مقدار U کمتر به معنای مقدار عایق بالاتر است. پنجره های سبز دارای SHGC و U-factor مناسب برای آب و هوای شما هستند.
  • برچسب NFRC همچنین شماره ای برای انتقال قابل مشاهده (VT)، نشت هوا (AL) و مقاومت در برابر تراکم (CR) می دهد. عدد VT میزان نور مرئی که از طریق پنجره شما منتقل می شود را نشان می دهد. عدد AL به فوت مکعب هوای جاری در هر فوت مربع پنجره اشاره دارد. مقدار CR به میزان مقاومت پنجره در برابر تراکم بستگی دارد: عدد بالاتر نشان دهنده مقاومت تراکم بهتر پنجره است.

Efficient Windows Collaborative برگه های اطلاعاتی را برای کمک به شما در انتخاب پنجره های سبز مناسب برای ایالت شما ارائه می دهد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر