چگونه می توان تولید کننده سویا شد


برخی از باکتری های روده می توانند مزایای غذاهای سویا را بیش از حد افزایش دهند ، در نتیجه باعث افزایش محافظت از استخوان ها ، کنترل بهتر علائم یائسگی و کاهش خطر ابتلا به سرطان پروستات می شوند.، ولی چگونه می توانیم این باکتری های خوب را پرورش دهیم؟

یائسگی امکانات به دلیل کمبود استروژن ، که باعث ایجاد علائم ناخوشایند گرگرفتگی می شود. [also known as hot flashes]، تعریق شبانه ، اختلالات خواب و خشکی واژن. از بین این علائم یائسگی ، گرگرفتگی بسیاری از زنان آزاردهنده ترین است. شاید با خلاصه من آشنا باشید. شواهد مربوط به نقش فیتواستروژن ها در سویا به تسکین این علائم کمک می کند. ارایه شده در من اولین ویدیو سویا غذاها و رجونورتیبه من بحث جدیدترین متاآنالیز در من اخیرا ویدیو، نحوه تغییر به سازنده Ecoleبه اگرچه توازن شواهد. نکته ها به از فواید من هستم، نتایج مطالعات فردی در همه جا وجود دارد. بله ، برخی مطالعات. نمایش 20 ، 30 ، حتی 40. درصد بهتر از کنترل ، اما برخی هیچ تاثیری نشان نداد.، همانطور که در 0:38 مشاهده می کنید my ویدیوبه

این چیزی است که بوده است. توجه داشته باشید از طریق جوامع حرفه ای مانند کالج فناوری آمریکا.متخصص زنان و زایمانs البته ، tاین مکمل ها ممکن است م workثر باشند ، اما شواهد متناقض است. این ممکن است تا حدی به این دلیل باشد که مکمل های مورد استفاده از قسمت های مختلف سویا استخراج شده اند. منتی. شاید اگر بهتر، به جای مکمل ، من غذا دارم. مورد استفاده قرار گرفتبه رژیم غذایی دو وعده غذای سنتی سویا در روز خواهد بود.-مثلا، دو فنجان شیر سویابه در واقع ، آن زنان مسن تر را در ژاپن می بینید. در حال انجام، و آن هات فلش دارای پایین ترین نرخ گزارش شده در جهان است. به هر حال، حتی مطالعاتی در مورد غذاهای سویا در مقایسه با مکمل ها وجود دارد. گزارش شده است نتایج متناقض چرا این همه تناقض؟ این می تواند توسط باکتری های موجود در روده ما ایجاد شود.

افرادی که بخور غذاهای تهیه شده از دانه سویا ، ایزوفلاونها ، ترویج سلامت تمایل به نگه داشتن نرخ پایین انواع بیماریهای مزمن.، مانند “بیماریهای قلبی ، پوکی استخوان و برخی سرطانها مانند سرطان سینه ، پروستات و روده بزرگ” ،یکی ما با خوردن غذاهای سویای بیشتر از این حفاظت برخوردار شوید؟ منt می تواند کمی پیچیده تر از این باشد. برخی از باکتری های روده ای وجود دارند که می توانند ایزوفلاون ها را به ترکیب بالقوه مفیدتری در سویا تبدیل کنند. برابر، اما nهمه می توانند این تغییر را ایجاد کنند.به چرا که نه؟ ب.زیرا همه افراد انواع خاصی از باکتری های خوب را در روده خود ندارند. وجود دارد دو نوع انسان در جهان وجود دارد: تولید کنندگان اکول و غیر تولیدکنندگان اکول به فلور روده خود بستگی دارند. تی.از آن ممکن است کمک محاسبه تغییرات مزایای سلامتی که در مطالعات بالینی مشاهده می کنیم. ممکن است توضیح دهد که چرا برخی از افراد بیشتر از دیگران از سویا سود می برند.

مثلا، ممکن است حافظه داشته باشید مطالعه ای که به آن پرداختم اولین درباره ظاهر شیر سویا توقف آسیب نخاعی زنان یائسه، که در 2: 3 نشان می دهم.2 در من ویدیوبه خوب، اگر توزیع می کنید.شمادر زنان تولیدکنندگان برابر و برابر غیرمولد ، آن را خواهید گرفت سویا در Ecole کار می کرد. غیرتهیه کننده، ولی این به نظر می رسد در زنانی که در روده خود باکتری دارند ، حتی بهتر عمل کند. می توان سویا را به سطح بعدی برسانید.

زنان ژاپنی برابرترند. خلق كردن از سویا که می خورند ، ممکن است علائم یائسگی کمتری داشته باشند.، همانطور که در صفحه 2:55 مشاهده می کنید. ویدیوبه برخی مطالعات. پیشنهاد مردانی که به همان میزان تولید می کنند ، سرطان پروستات کمتری دارند. اگر چنین است ، شاید ما باید چک کردن امکان پذیری بهبود محیط روده. فعال تولید برابر تنها اقلیتی از جمعیت بالغ غرب. می توان تولید هر چند به طور مساوی در باره هر نژاد دیگری از حیوانات قابل مشاهده است. تا بتوانم اونو بساز بدون کسی مشکل در واقع این است پیدا شد نام او زیرا اولین بار کشف شد. برابریبه منجالب اینجاست که اسبها برابر ایجاد کنید در حین از تابستان ، ولی نه از زمستان ، چون تابستان است وقتی آنها در روده خود باکتری دارند.و دسترسی به فیتواستروژن ها در سه گانه.به تی.کلاه اولین حرکت ما بود. که اکول از گیاهان ساخته شده بود.

“سپس این س importantال مهم ، یعنی جیکی ما کسی رو که میبره ببر nاوهt را معادل کرده و آنها را به مساوی تبدیل کنید.تهیه کننده؟ در واقع ، ممکن است آن را وارونه کنیدآ ایاستفاده بیش از حد از آنتی بیوتیک ها، کدام یک محو کردن گیاهان روده ای ، ممکن است این کار را انجام دهید. اشکالات خوب شما ، اما چگونه می توانید؟ گرفتن اشکالات خوب است؟ استراتژی توصیه شده. درگیر در تغییرات رژیم غذایی یا پروبیوتیک ها.

به نظر نمی رسد رژیم های استاندارد پروبیوتیک. کمک، با اينكه، پس تغییرات رژیم چطور؟ آ.نیمی از ژاپنی ها و کره ای ها می توانند. تولید برابر ، اما فقط کمتر. یکی من هفت آمریکایی می توانبه آیا منباش زیرا سویا بیشتر در آسیا مصرف می شود.؟ این بدان معناست که: مناگر بیش از حد سویا بخورید ، می توانید رشد باکتری های موجود در روده خود را که می توانند سویا را هضم کنند ، افزایش دهید. آ. قرار گرفتن در معرض مکمل ایزوفلاون سویا ماه ها طول نکشید. تغییر دادن مساوی باتولیدکنندگان به غیر تولیدکنندگان، با اينكهبه آ.بعد فقط دو هفته برای نوشیدن سه یک لیوان شیر سویا در روز، با این حال، سه از شش زنان بود تغییر دادناد من مساوی باتهیه کننده همانطور که در 4: 4 مشاهده می کنید.5 در من ویدیو، Fیا به عنوان مثال. آ زن آغاز شده به سختی هر کدام را بساز برابر کاملابه پس از دو هفته نوشیدن شیر سویا ، او آن را دریافت کرد. خوشه های معادل خوب چه زمانی محققان او چیز دیگری برای نوشیدن داشت.، اما منبرای همه زنان کار نمی کرد و وقتی که محققان سعی کردم که همان تجربه در مردان ، هیچ اتفاقی نیفتاد. ب.روی تابلوی نقاشی

آیا گروهی در غرب وجود دارد؟ با نرخ تولید عادلانه بالا از جانب سازمان بهداشت جهانیمتر ما ممکن است بتواند بدست آورد یک سرنخ؟ گیاه خواری است با بالاترین نرخ تولید Ecole و هستند بیشتر از چهار احتمالاً زمان بودن تولید کننده برابر به عنوان همتای گیاهی خود. W.آنها؟ محققان. با توجه به داده های بحث برانگیز سویا ، فکر نکنید دلیل آن سویا است.، ولی میتوانست؟ بودن زیرا آنها بیشتر پروبیوتیک مصرف می کنند.، مانند فیبر؟ یا، شاید دمیزان چربی رژیم غذایی کاهش می دهد توانایی یکسان سازی فلور روده ، یا شاید این است مربوط به سطح کلسترول استبه برای تجزیه و تحلیل اجتناب از تولید کننده برابربه نظر می رسد که او هستند به احتمال زیاد اتفاق می افتد وعده غذایی مقدار زیاد از کربوهیدراتهیدراته کردنs ، پروتئین گیاهی و فیبر.به

آر.محققان تلاش کرده اند. دادن مردم مکمل های فیبر را با سویا مصرف می کنند ، اما نتیجه ای نداشت. هر چیزی در مورد خوردن غذاهای گیاهی ، به زودی. بودن تنها اکثریت باقیمانده تولیدکنندگان برابر هستند زیرا آسیایی ها غذای خود را غربی می کنند.

غذاهای آماده کلیدی

 • تعادل شواهد نشان می دهد که سویا در تسکین علائم یائسگی مفید است.
 • خوردن سویا می تواند خطر هزاران بیماری مزمن از جمله بیماری های قلبی ، پوکی استخوان و سرطان سینه ، پروستات و روده را کاهش دهد.
 • برخی از باکتری های روده می توانند ایزوفلاون ها را در سویا به سویا تبدیل کنند ، که احتمالاً مفیدتر است ، اما همه افراد نوع خاصی از باکتری ها را برای انجام این کار ندارند.
 • این تفاوت در گل روده ممکن است به توضیح تغییرات مزایای سویا در مطالعه کمک کند.
 • به عنوان مثال افرادی که باکتری های روده ای آنها قادر به تولید E. coli هستند ممکن است علائم یائسگی کمتری و سرطان پروستات کمتری را تجربه کنند.
 • تنها اقلیتی از بزرگسالان غربی می توانند برابر تولید کنند ، اگرچه تقریباً همه گونه های دیگر حیوانات قادر به انجام این کار هستند.
 • اکول از گیاهان ساخته شده است.
 • گیاهخواران دارای بالاترین میزان تولید عادلانه هستند و چهار برابر بیشتر از گیاه خواران هستند.

کمک به کنترل ایمن پر کردن داغ چگونه بود؟آبه آن نگاه می کنند مال خودم ویدیو فیتواستروژن های سویا برای گرگرفتگی یائسگی.به

غذاهای گیاهی اثرات سالمی بر باکتری های خوب روده ما دارند. برای مثال ببینید.:

 • میکروبیوم: درون داستان.
 • میکروبیوم: ما چیزی هستیم که آنها می خورند.
 • Flashback Friday: Prebiotics – مراقبت از باغ سرپوشیده ما.
 • آن چیست؟ ومیتربیوم روده ما بین نوع؟
 • چطور عوض کنیم ونوع متقابل ما
 • چگونه می توان یک اکوسیستم سالم روده را توسعه داد
 • نحوه تبدیل شدن به یک اهدا کننده فوق العاده پیوند مدفوع
 • چگونه سطح TMAO خود را کاهش دهیم
 • فلش بک جمعه: روده. دیس بیوز – گرسنگی به خود میکروبی ما
 • آیا فیبر یک التهاب مثر است؟
 • فواید دانه کتان برای التهاب.
 • فواید خرما برای سلامت روده بزرگ

در سلامتی ،

مایکل گرگور ، دکتر

PS: اگر هنوز این کار را نکرده اید ، می توانید در ویدیوهای رایگان من مشترک شوید. اینجا و پیشنهادات زنده من را ببینید:

 • 2019: کاهش وزن مبتنی بر شواهد.
 • 2016: چگونه نباید بمیریم: نقش غذا در توقف ، دستگیری و سرنگونی 15 قاتل بزرگ ما
 • 2015: غذا به عنوان دارو: پیشگیری و درمان بیماریهای بسیار خطرناک با غذا.
 • 2014: از جدول: غیرفعال کردن بیماریها با غذا.
 • 2013: بیش از یک سیب در روز
 • 2012: ریشه کن کردن علل اصلی مرگ.

دیدگاهتان را بنویسید