چگونه می توانید از مزایای میکرودرم ابریژن در خانه استفاده کنید.


ممکن است درباره درمان میکرودرم ابریژن در مرکز آبگرم یا درام خروجی خود و مزایای جوانسازی آنها برای پوست شما شنیده باشید. یا ممکن است شما پوست فوق العاده صاف یک سلبریتی را می خواهید و آرزو می کنید که به آخرین درمان های پوستی دسترسی داشته باشید. اما بگذارید یک راز کوچک به شما بگوییم: بله ، می توانید میکرودرم ابریژن را در خانه انجام دهید. کاملاً ممکن است نتایج را با روشهای میکرودرم ابریژن حرفه ای بدون تغییر PJs خود تکرار کنید.

برای اطلاع از نحوه عملکرد میکرودرم ابریژن در خانه ، برای چه افرادی مفید است و چگونه می توان از مزایای میکرودرم ابریژن استفاده کرد ، از مشاور شرکت مشاغل دکتر برند اسکینکر ، نستور آنتولین ، مشورت کردیم.

میکرودرم ابریژن چیست؟

ممکن است شما میکرودرم ابریژن را به عنوان نوعی انتشار فیزیکی فوق شارژ تصور کنید.

درمانهای مطب معمولاً شامل یک دستگاه یا اپلیکاتور شبیه مکش است که میکرو کریستالهای اکسید آلومینیوم یا بی کربنات سدیم را اسپری می کند تا لایه بیرونی پوست روشن شود. علیرغم م effectiveثر بودن ، هزینه این درمانها 100الر 100 در هر ویزیت است ، و نتایج عالی پس از چندین جلسه حاصل می شود.

تیم دکتر برند با الهام از مزایای این روش که می توانید در یک محیط حرفه ای به دست آورید ، اولین درمان میکرودرم ابریژن داخلی را ایجاد کردند. همانطور که آنتولین توضیح می دهد ، پرفروش ترین لایه بردار آنها ترکیبی از “کریستال های اکسید آلومینیوم حرفه ای – که در کارهای اداری مورد استفاده قرار می گیرند – و اسید لاکتیک برای از بین بردن سلول های مرده پوست و روشن شدن برای نشان دادن پوست صاف و براق” ، بلافاصله و با هر بار استفاده. “ما دو ترکیب لایه بردار را با هم ترکیب می کنیم بنابراین اسید لاکتیک پوست را برای حداکثر لایه برداری مکانیکی آماده می کند ، سوزش را کاهش می دهد اما عملکرد را بهبود می بخشد.”

کرم پرداخت کننده میکرودرم ابریژن آنها حاوی ترکیبات گیاهی برای تسکین و تغذیه پوست است و آنتی اکسیدان ها در برابر آسیب رادیکال های آزاد محافظت می کنند.

مزایای میکرودرم ابریژن

آیا به فکر آزمایش میکرودرم ابریژن هستید؟ آنتوسیانین ها دارای چندین مزیت کلیدی میکرودرم ابریژن هستند ، از جمله بهبود:

 • علائم زودرس پیری (مانند خطوط ریز و چین و چروک)
 • رنگ و بافت پوست
 • کسل کننده بودن

علاوه بر این ، یک مطالعه کوچک در سال 2014 بهبود “خفیف تا قابل توجهی” در هایپرپیگمانتاسیون پس از درمان مداوم میکرودرم ابریژن را نشان داد. وی همچنین به تحقیقات گذشته در زمینه سنتز کلاژن و ضخامت پوست اشاره کرد که نشان دهنده پتانسیل کلی شفا برای جوانسازی پوست است.

مطالعه دیگری در سال 2016 به طور مشابه افزایش تراکم کلاژن را به عنوان مزیت میکرودرم ابریژن و همچنین بهبود خفیف تا متوسط ​​در شرکت کنندگان با کاهش ملانینزاسیون گزارش کرد:

 • ملاسما
 • علائم آکنه
 • striae distensae (خطوط قرمز قرمز)
 • فیلمبرداری

از آنجایی که میکرودرم ابریژن نوعی لایه برداری است ، از مزایای کلی گردش و تجدید سلول های پوستی نیز برخوردار خواهید شد. آنتولین می گوید: با افزایش سن ، میزان بازسازی سلول های پوستی ما از 28 روز به 50 روز کاهش می یابد. بنابراین ، لایه برداری “مانند بردن پوست ما به ورزشگاه است – و راز بهترین نتایج مراقبت است.”

دکتر برانت درمان میکرودرم ابریژن را انجام می دهد.

آیا میکرودرم ابریژن بی خطر است؟

آنتولین می گوید میکرودرم ابریژن برای اکثر انواع پوست و تن ها بی خطر تلقی می شود.

با این حال ، نمونه هایی وجود دارد که در آن میکرودرم ابریژن برای همه مناسب نیست ، حتی اگر پوست حساس یا واکنشی دارید. وی افزود: ما برای افرادی که دارای آکنه فعال ، روزاسه و رگ های خونی سطحی پوست شکسته هستند ، میکرودرم ابریژن را توصیه نمی کنیم.

وقتی نوبت به آزمایش روش ها و روش های جدید مراقبت از پوست می رسد ، آنتولین یک قانون کلی را نیز ارائه می دهد: بهتر است برای مراقبت های خاص پوست با توجه به نگرانی های پوستی خود با متخصص پوست خود مشورت کنید.

نحوه درمان صحیح میکرودرم ابریژن

اگر می خواهید از مزایای میکرودرم ابریژن – یعنی پوست شاداب ، شاداب و درخشان – استفاده کنید ، نکاتی را که باید در نظر بگیرید هنگام استفاده از این درمان در رژیم مراقبت از پوست خود به خاطر داشته باشید.

 • اگر در مطب آبگرم یا متخصص پوست در حال انجام میکرودرم ابریژن هستید ، مطمئن شوید که توسط یک متخصص مراقبت از پوست مجاز انجام شده است.
 • هنگام استفاده از داروهای خانگی ، ملایم و ثابت باشید (و با برنامه خود نرم و تهاجمی نباشید) تا عملکرد سد پوستی خود را به خطر نیندازید. آنتولین توصیه می کند: “برای بهترین نتایج ، یک یا دو بار در هفته اعمال کنید ، همیشه برنامه ها را حداقل بین سه روز کنار بگذارید.”
 • وقتی در مورد سد پوستی خود صحبت می کنید ، می توانید با استفاده از یک مرطوب کننده با ترمیم سرامیدها ، راه بیشتری را برای تقویت آن طی کنید. آنتولین می گوید: انجام این کار “خطر تحریک را کاهش می دهد و از سلول های کوچک پوست محافظت می کند.”
 • نکته آخر اینکه همیشه از کرم ضد آفتاب با حداقل SPF 30 برای محافظت از پوست تازه برداشته شده خود استفاده کنید. البته ، این آخرین نکته ، که بر محافظت از آفتاب و پوست تأکید دارد ، برای همه صدق می کند – نه فقط برای افرادی که میکرودرم ابریژن را تمرین می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید