چگونه سال جدید را با تمرین آغاز کنیم


یکی از رایج ترین تصمیمات سال نو برای افراد این است که تناسب اندام داشته باشند ، اما با داشتن یک سبک زندگی شلوغ ، رسیدن به این هدف دشوار است. طبق گزارش UAB Medicine ، “کمتر از 8 people مردم به تصمیمات سال نو خود پایبند هستند.” این یک احساس دشوار است و می تواند برای افرادی که سعی در پیشبرد اهداف سلامتی خود دارند ، ناامید کننده باشد ، اما ما اینجا هستیم تا بهترین نکات را برای حفظ وضوح به شما ارائه دهیم!

بنابراین ، چگونه مطمئن می شوید که امسال به اهداف خود رسیده اید؟

انتظارات واقع بینانه داشته باشید

وقتی می نشینید و لیست اهداف خود را برای 2021 مرور می کنید ، مطمئن شوید که واقع بین هستید. گفتنش راحت تر از انجام دادن است. در حالی که این امکان وجود دارد ، مطمئن شوید که برنامه ، سطح تناسب اندام و شیوه زندگی خود را در نظر بگیرید. همانطور که در مورد رزولوشن خود فکر می کنید ، با مراحل کوچک و قابل اندازه گیری شروع کنید. به جای هدف رسیدن به تناسب اندام ، سعی کنید دقیق تر باشید. یک مثال خوب “کار در 5 مایلی فوریه” است. این نوع اهداف استرس شما را کمتر می کند و هنگامی که به آن هدف رسیدید ، می توانید به اهداف بزرگتر فکر کنید.

سالم خرید کنید

اگر در طول سفر غذای ناسالم در خانه خود دارید ، راحت می توانید از مسیر خارج شوید. وقتی برای خرید مواد غذایی می روید ، حتماً یک لیست از قبل بنویسید. هنگام نوشتن یک لیست ، به احتمال زیاد به موارد موجود در آن لیست پایبند خواهید بود و احتمال خریدهای ناگهانی نیز کمتر است. سعی کنید قبل از خرید رژیم غذایی سالمی داشته باشید. اگر با معده خالی خرید می کنید ، می توانید غذای سالم تری از آنچه انتظار می رود خریداری کنید.

همیشه می توانید راه اندازی مجدد کنید!

طبیعی است که هنگام شروع تمرینات تناسب اندام از واگن خارج شوید ، اما بازگشت به واگن مهمترین قسمت برای رسیدن به اهداف است. اگر یک یا دو بار به هم ریختید ، دوباره شروع کنید و خود را تشویق کنید. این به ایجاد مشارکت پاسخگو در هنگام شروع کمک می کند ، بنابراین می توانید نحوه کار با یکدیگر و تغذیه سالم را بررسی کنید. با وجود اینکه ما در یک بیماری همه گیر هستیم ، هنوز هم می توان یک شریک تمرین داشت. سعی کنید از برنامه ها ، پیام های گروهی و تماس های ویدئویی برای همکاری استفاده کنید.

یک مرکز تناسب اندام محلی برای 10 نفر در منطقه خود پیدا کنید

وقتی کار مبتدی را شروع می کنید ، شروع به عضویت در باشگاه می تواند مفید باشد. سعی کنید یک سالن بدنسازی مقرون به صرفه با کلاسها و تجهیزات خوب پیدا کنید. پرداخت هزینه عضویت برای شما هزینه دارد و شما را تشویق می کند تا هرچه بیشتر ورزش کنید.

آیا برای حفظ تناسب اندام در سال جدید به کمک نیاز دارید؟ https://fitnessfor10.com/ را بررسی کنید تا ببینید آیا سالن بدنسازی در منطقه شما وجود دارد یا خیر!

دیدگاهتان را بنویسید