چگونه در ۳ مرحله شکمی صاف داشته باشیم

چگونه در ۳ مرحله شکمی صاف داشته باشیم؟ حرکت، حرکت و حرکت بیشتر. اگر به تمرینات بدنی منظم، تمرینات با شدت بالا و تمرینات اینتروال متعهد باشیم، می توانیم شکمی صاف داشته باشیم. این به دلیل وضعیتی به نام بدهی اکسیژن ممکن است که متابولیسم ما را تسریع می کند و ظرفیت چربی سوزی ما را به حداکثر می رساند.

هدف ساخت و توسعه عضلات از طریق ورزش است. هر چه توده بدون چربی بدن ما بیشتر باشد، کالری بیشتری به عنوان انرژی از دریافت غذا و همچنین از چربی اضافی بدن استفاده می شود زیرا ماهیچه ها برای عملکرد به سوخت بیشتری نیاز دارند.

تمرین بدنی منظم برای تشویق بدن ما به حفظ سطوح بالاتری از فعالیت متابولیک برای پاسخگویی به نیازهای بیشتر ناشی از افزایش فعالیت ضروری است. هر چه منضبط تر و فعال تر باشیم، بدن ما میزان متابولیک بالا خود را حفظ می کند.

تمرین شدید با تمرین در ناحیه ضربان قلب هدف تعیین می شود. ورزش با این شدت بهترین نتیجه را به شما می دهد زیرا بدن ما را سخت تر کار می کند و به ما کمک می کند سریعتر شکمی صاف داشته باشیم.

تمرینات اینتروال متابولیسم ما را افزایش می‌دهد و بدن ما را مجبور می‌کند تا با افزایش انرژی مورد نیاز که چالش‌های بیشتری برای بدن ما ایجاد می‌کند، سازگار شود. برای برآورده کردن این نیازها، چربی اضافی بدن برای سوخت رسانی به ماهیچه ها برای عملکرد مورد نیاز برای انجام فعالیت ها ریخته می شود.

ترکیب تمرینات قدرتی با تمرینات اینتروال منجر به مهارت های چربی سوزی بسیار موثر می شود. انجام این نوع تمرینات به صورت پیاپی و سپس اجازه دادن به عضلات برای استراحت و ریکاوری نیز شدت تمرین را متزلزل می کند. این چرخه را چند بار تکرار کنید تا ماهیچه های ما تقویت شود و آنها برای انرژی بیشتر برای گذراندن تمرین تشنه تر شوند.

اساساً شرکت در این نوع تمرین باعث می‌شود که ماهیچه‌ها به چیزی به نام بدهی اکسیژن بروند. این زمانی اتفاق می افتد که دی اکسید کربن و اسید لاکتیک در عضلات انباشته شود. اکنون بدن ما باید سخت‌تر کار کند تا اکسیژن بیشتری به ماهیچه‌ها برساند تا بتواند اسید لاکتیک انباشته شده و سایر مواد زائد را حذف کند. این باعث تغذیه و بازیابی عضلات می شود.

بنابراین، برای داشتن شکم صاف در ۳ مرحله، باید متعهد به تمرینات بدنی منظم، تمرینات با شدت بالا و تمرینات اینتروال باشیم. وقتی این کار را انجام می‌دهید، بدن ما با سوزاندن چربی بسیار موثر و در نهایت شکمی صاف به ما می‌رساند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر