چوب پنبه جام واگنر: متوقف کردن عبادی پور آسان نیست/ فقط یک بازی دوستانه بود


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، بارتوش کوراک درباره پیروزی ۳ بر صفر تیم ملی والیبال لهستان مقابل ایران در رقابت های جام واگنر گفت: بازی با ایران همیشه سخت است. خوشحالیم که خودمان را مقابل یکی از بهترین تیم ها و در خانه محک زدیم.

وی ادامه داد: امروز بهتر بودیم. باید بگویم فقط یک بازی دوستانه بود. مسابقات اصلی به زودی برگزار می شود. چیزی به جام جهانی نمانده است. فکر می کنم هر دو تیم از این مسابقات بیشتر برای آماده شدن برای مسابقات جام جهانی استفاده کنند.

کاپیتان تیم ملی والیبال لهستان گفت: طبیعی است که هیچ کدام از این دو تیم در شرایط عادی قرار نگیرند. هر دو تیم این شرایط را دارند. هدف این نیست که بهترین عملکرد را در جام واگنر نشان دهند، بلکه هدف تیم ها بهترین شدن در سری جهانی است. این هدف کادر فنی ایران و لهستان است. خوشحالیم که قهرمان شدیم اما می دانیم که مسابقات جهانی در پیش است.

کورک درباره جام جهانی گفت: در سال های اخیر پیش بینی اینکه کدام تیم قهرمان جام جهانی می شود بسیار سخت بوده است. شاید فرانسه، شاید هم تیمی دیگر. فکر می کنم این تورنمنت سخت خواهد بود و تیم های زیادی از جمله ایران و لهستان برای کسب مدال می جنگند. امیدوارم هواداران بهترین نمایش ممکن را ببینند. برای تیم های ایران و لهستان آرزوی موفقیت دارم.

وی درباره عملکرد بازیکنان ایرانی توضیح داد: به نظرم میلاد بهتر از بقیه است. هر وقت مقابل ایران بازی می کنیم، خود را برای رویارویی با میلاد آماده می کنیم. متوقف کردن چنین بازیکنی اصلا آسان نیست.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید