چرا این روابط تبدیل به یک بار می شود…؟


چرا این روابط تبدیل به یک بار می شود...؟

تقریباً هر یک از ما هر روز با شکایت “من تغییر کرده ام” سر و کار داریم.

و اگر هم بخواهیم نمی توانستیم عدم پذیرش و درک این تعابیر را توجیه کنیم.


نه تنها این، که این توضیحات به بهانه عادت و روال رد می شود که منجر به افزایش فاصله ها و بیشتر شدن شکاف شده است.


و باز هم این بدان معناست که شما باید برای این عملیات هزینه کنید.


و سپس این زنجیر ظریف گره ها در مدت کوتاهی به هم گره می خورند و حتی اگر خوشبختانه این نخ باز شود و گره از آن باز شود، باز هم اثری از خود بر جای می گذارد.


روابط و روابط امروز در زندگی مکانیکی مثل همیشه سخت است. با ادامه زندگی این روزها، شکاف در روابط از اینجا به وجود می آید.


روابط تبدیل به یک بار می شود. فاصله ها شروع به افزایش می کند. اگر چه راه یکی است، اما ما از آن عقب نمی رویم. این فکر، در واقع، اغلب شکل شک و تردید به خود می گیرد.


اخلاص از هر دو طرف ثابت می ماند، اما با بی اعتمادی که با آن به وجود می آید، حتی اندک کینه ای در دل ها می روید که در نتیجه بذر تردید در نیت فرد شروع به رشد می کند.


عجله و لذت گفتن به همدیگر کم کم بر تعداد آنها افزوده می شود. همان تردید به سرعت از بین رفت و مطمئن شد، همان تردید به پایان می رسد، ناهماهنگی، هیجان، و انعطاف پذیری را در هر مرحله از راه مدفون می کند.


حال این سوال زمانی مطرح می شود که این بی میلی در روابط به وجود می آید.


وقتی بچه ها بزرگتر می شوند، پذیرای والدینشان بیشتر می شود و خواهر و برادر شروع به احساس فاصله می کنند.


کارهای روزمره و حتی گاهی اوقات علایق شخصی بر همه چیز حاکم است. اولویت ها تغییر می کند.


و همه آنها تأثیر مستقیم یا غیرمستقیم بر روابط دارند.


این روند زمانی آغاز می شود که از دادن «فضا» به دیگری دست برداریم و تمام توجه خود را به خودمان معطوف کنیم و تمایلات، نیازها و ترجیحات دیگری را عملاً غیرقابل قبول کنیم.


یکی از شایع ترین علل اختلاف زناشویی این واقعیت است که زن و شوهر سعی می کنند حقوق خود را بر یکدیگر اعمال کنند.


زن، شوهر، چیزهای مرتبط، گفتگو و حتی روابط شروع به تداخل غیر ضروری می کنند.


همسران نیز به عنوان یک شوهر از قافله عقب نمانده اند و با نگرانی از دخالت های بی مورد و رعایت امور روزمره و روزمره همسر، رابطه زیبا و ظریف خود را آزاردهنده می کنند.


در نتیجه، رابطه شروع به از هم پاشیدگی کرد. هر دو طرف ابتدا توضیحاتی می دهند، سپس شروع به پنهان کردن برخی مسائل می کنند و زمانی که مسائل به درستی پنهان شد، به این معنی است که روند روابط نامتعادل آغاز شده است.


واقعیت روابط در زندگی مانند سیاره ای است که در مدار خود حرکت می کند. تا زمانی که یک سری نفس در زندگی وجود دارد، این روابط در دایره های خود با مرکز ثقل در این مدار به حرکت خود ادامه می دهند.


این روابط را نمی توان تغییر داد یا از این مدار خارج کرد. اگر این کار انجام می شد، کل سیستم خراب می شد.


این نظام قدرت است و نمی توان از آن فرار کرد.


پس وقتی صحبت از زندگی با این روابط می شود، چرا این روابط را با صبر، بردباری، بردباری و بردباری به گونه ای پرورش ندهید که این روابط زندگی را شکوفا کند.


در عوض، اجازه دهید این رابطه منبع ناامیدی برای هر دو طرف باشد.


عشق را می توان با ایثار و اعتدال در عشق هدایت کرد. این روابط زندگی زیباست. اما زیبایی این روابط است که آنها را زیبا می کند.


درک و احترام به علایق، ناپسندها، احساسات و عواطف دیگران مهم است.


تغییر بخش زیبایی از کیهان است تا زمانی که مثبت باشد. در زندگی پرشتاب امروزی همه چیز لحظه به لحظه تغییر می کند.


آنچه قبلا بود اکنون نیست، آنچه اکنون هست فردا نخواهد بود. پس عاقلانه است که این تغییر در زندگی را با قلبی باز بپذیریم و با زندگی و روابط همگام باشیم.


ما از ابتدا شنیده ایم که باید به روابط زمان داد، اما در دنیای امروزی که به سرعت در حال تغییر است، دادن فضا یا “فضا” به نزدیکانتان نیز مهم است.


و فاصله گرفتن از این روابط همچنین به این معنی است که همزمان به خودتان زمان بدهید، وگرنه باور کنید، زمان زیادی طول نمی کشد تا این تبدیل به خلاء تبدیل شود.


هرچه این روابط قوی تر باشند، حساس تر هستند. علاوه بر کم توجهی، این روابط نیز تحت تأثیر توجه بیش از حد قرار می گیرند…!


وقتی از فاصله گرفتن از این روابط صحبت می کنیم، لزوماً به معنای ایجاد فاصله یا جدایی در روابط یا روابط بین فردی نیست، بلکه «فضا» دادن به معنای مراقبت از یکدیگر است.


با محبت و مهربانی رفتار کنید. مهم است که این روابط درک شوند و طرفین به خلق و خوی یکدیگر پاسخ دهند.


همچنین درک این نکته مهم است که تعریف «فضا» بر اساس نیازها و ترجیحات هر فرد متفاوت است.


کسی با فضای کمتر خوشحال است، کسی فضای بیشتری می خواهد.


در برخی از زوج ها بعد از این «فضا» که با هم آشنا می شوند، تفاوت محسوسی به وجود می آید، احساس بهتری نسبت به قبل پیدا می کنند، غم و ناامیدی شان فرار می کند و سرشار از نشاط هستند. در کارهای روزمره شرکت کنید. در نتیجه تغییرات مثبتی در زندگی زناشویی ایجاد می شود.


زن و شوهر ۲۴ ساعت شبانه روز، هفت روز هفته، تمام زندگی خود را با هم می گذرانند. در چنین حالتی، اگر زن یا شوهر بخواهند مدتی را با میل خود با آنها زندگی کنند و یا مدتی را به طور جداگانه با اعضای خانواده خود بگذرانند، این حق آنهاست و اصلاً مناسب نیست. پرونده آنها را اصلاح کنند.


به همین ترتیب، اگر شوهر دوست دارد وقت خود را با دوستان یا خانواده خود بگذراند، زن باید با کمال میل همه اینها را بپذیرد، زیرا زمانی که یک تغییر خوشایند در طبیعت اتفاق می افتد، شوهر زمان با کیفیتی را با دوستان خود می گذراند. اگر چنین است، اثرات آن بر زندگی زناشویی نیز مشخص است.


به گفته روانشناسان، شما به عنوان یک شوهر نمی توانید جایگزین کاملی برای تمام دنیا و هر رابطه همسرتان باشید و نمی توانید نقص در همه روابط را جبران کنید، پس این رابطه را کاملا رعایت کنید.


به این ترتیب با دادن تمام انرژی خود به این رابطه به بهترین شکل، می توانید احساس بهتری داشته باشید و پایه محکمی برای رابطه خود فراهم کنید.


به این ترتیب هماهنگی ذهنی و اعتماد متقابل افزایش می یابد.


عشق و فرزندخواندگی شکوفا می شود. احترام گذاشتن به خواسته های یکدیگر و وقت گذاشتن این روابط را تقویت می کند.


روانشناسان زناشویی می گویند اگر شریک زندگی تان از شما می خواهد که با او وقت بگذرانید، به این معنا نیست که او در مورد جدایی یا جدایی از شما صحبت می کند.


این آغاز پایان رابطه است، اما او می خواهد از این یکنواختی یا زانوی موقتی خارج شود، در این امر به او کمک کند و زانویی را که در درونش ایجاد می شود زیاد نکند.


به گفته کارشناسان، فاصله یا زمانی که به یکدیگر داده می شود، با تامین اکسیژن، رابطه را به یکدیگر نزدیک می کند.


جان آیکن روانشناس و نویسنده مشهور می گوید: زن و شوهر آنها به فاصله ای در رابطه خود نیاز دارند تا درگیر یکدیگر نشوند.


این کاملاً سالم است که به تنهایی زمانی را جدا از یکدیگر بگذرانید. این به رابطه آنها طراوت می بخشد.»


اگر شوهرتان می خواهد برای مدتی از شما دور بماند، این به معنای دوری کامل نیست. این فاصله می تواند در موارد خاصی باشد و هر دو می توانند درباره آن صحبت کنند تا مشخص شود این «فضا» در کجا تاثیرگذار خواهد بود.


از نظر روانشناسان این به معنای جدایی از یکدیگر نیست، بلکه در مواردی زندگی بر اساس میل و میل اوست که اعمال طرف مقابل مزاحم نیست و این یک حق طبیعی و مشروع است.


جای نگرانی نیست

با این حال، مشکل زمانی به وجود می‌آید که این تمایل به اشتباه درک شود و به اشتباه ارائه شود، زیرا پاسخ اشتباه نقش اصلی را در کل این موضوع بازی می‌کند. یک پاسخ مثبت و خوب رابطه را تقویت می کند.


بهترین نکته در این مورد این است که همسران اجازه اختلاف در امور روزمره و اساسی خود را نمی دهند و با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند.


صحبت کنید، درباره مسائل مشترک صحبت کنید و صبورانه منتظر بازگشت همسرتان باشید. این در واقع یک آزمایش خلق و خو است.


همینطور اگر اقوام یا دوستان صمیمی به دلیل روتینی که دارند نمی توانند مثل قبل وقت بگذارند، باید در درک این موضوع مثبت اندیش بود و مانع از شادی و برپایی زندگی نشد.


باید سعی کنید تا جایی که می توانید از آن نهایت استفاده را ببرید، نه اینکه با گله کردن، آهسته درهای قلب را ببندید.


گاهی اوقات نارضایتی های جزئی می تواند منجر به رنجش شدید شود. هنگامی که فرد مقابل شما قادر به درک دیدگاه یا تفسیر شما نیست، توقف ممکن است بهترین استراتژی باشد.


لزومی ندارد که همه تصمیمات و شکایت ها همزمان گرفته شود.


گاهی اوقات لازم است هر دو طرف برای چند ساعت یا چند روز از این محیط یا موضوع دور شوند.


روند داشتن “فضا” در این روابط مانند اکسیژن برای آنها عمل می کند، بنابراین اجازه دهید شریک زندگی و روابط نزدیک شما فضای مورد نظر را اشغال کند.


به آنها کمک کنید تا با شرایط خودشان زنده بمانند. روابط و روابط خوب تصادفی به وجود نمی آیند، بلکه نیاز به برنامه ریزی دارند و هر فردی باید مهارت برنامه ریزی این موارد ضروری را در زندگی خود داشته باشد تا روابط قوی باشد.


روابط نزدیک باید درک کنند که مناسب نیست همدیگر را با تجربیات و مشاهدات خود بار کنیم.


شخص مقابل شما همان حقی را دارد که مطابق تجربیات و مشاهدات خود زندگی کند.


در نهایت، درک این نکته مهم است که اگر از نظر خواسته ها، خلق و خوی و تغییرات روتین به شما فضایی داده شود، این نباید حق شما تلقی شود، بلکه باید تلاش کرد تا اطمینان حاصل شود که این روابط نزدیک همان چیزی است که هستند. فکر.


سفر زندگی با در نظر گرفتن سوء تفاهم و نفرت بسیار سخت، طولانی و پر استرس می شود. با عشق، تواضع و صداقت به افکار و خواسته های یکدیگر احترام بگذارید، تا جایی که ممکن است سرگرم کننده و شاد راه بروید.


رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر