پیر غلامان حسینی مهمان مراسم ترحیم کرمانشاه/ بانوان مداحی تجلیل شدند


حجت الاسلام یوسف احمدی مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه پیرغلامان حسینی(ع) را به عنوان رئیس کمیته هیأت های مذهبی نوزدهمین مجمع بین المللی گفت.ما میرویم وی با خبرنگار فارسی در کرمانشاه گفت: کرمانشاه در روزهای ۱-۳ میزبان این دیدار است. سپتامبر

وی ادامه داد: در این جلسه بردگان پیراز شاعران اهل بیت علیهم السلام و خادمان حسینی که دارای شرایط هستند تجلیل می شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه ادامه داد: در این راستا گروه کاری ۶ عضو از مرکز مدودف و شورای هیئات مذهبی، سازمان تبلیغات، مشار و شورای نظامی تشکیل شدند. بردگان پیر تعداد ۱۰ نفر اجرا شده است و بیشترین سهمیه در استان کرمانشاه است.

او ادامه داد: بردگان پیر حسینی در چهارشنبه دوم شهریور در ۷۰ مجلس عزاداری در سطح استان شرکت می کند و در همین روز در ۱۴ مسجد کرمانشاه در نماز مغرب و عشا حضور دارند.

احمدی تصریح کرد: در این دیدار برای اولین بار از بانوان خادم زهرا(س) و خادم امام حسین(ع) که در طول عمر خود در راه احیای سیدالشهداء تلاش کرده اند، تجلیل می شود.

مسئول کمیته هیأت های مذهبی نوزدهمین اجلاس بین المللی پیر بردگان حسینی (ع) یادآور شد: مراسم شعر آیینی با حضور شاعران اهل بیت علیهم السلام از استان های مختلف نیز در دومین روز این دیدار در معاونت برگزار شد. من نگهش داریم

پایان پیام ها
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید