پزشکان از مرزها ایالات متحده را به دلیل ارائه واکسن کووید در زمانی که بیشتر مردم جهان در رنج هستند ، محکوم کردند.


این داستان در ابتدا در 11 اکتبر 2021 در رویاهای مشترک ظاهر شد. در اینجا با مجوز تحت مجوز Creative Commons (CC BY-NC-ND 3.0) به اشتراک گذاشته شده است.

گروه بشردوستانه پزشکان بدون مرز روز دوشنبه گزارش جدیدی را منتشر کرد که برآورد می کند ایالات متحده حدود 500 میلیون دوز اضافی واکسن کرونا – در هر کشوری – ذخیره می کند زیرا کشورهای فقیر در سراسر جهان جان مردم را نجات می دهند. بدون دسترسی کافی به دیدگاه ها زندگی کنید.

تا به امروز ، دولت بایدن قول داده است که حدود 1.1 میلیارد دوز اضافی واکسن کرونا به کشورهای کم درآمد اهدا کند … سازمان بهداشت جهانی تخمین می زند که حداقل 70 درصد از جمعیت جهان تا سال آینده واکسینه خواهند شد. 11 میلیارد دوز باید به طور مساوی توزیع شود

“توزیع مجدد سریع این غذاها در کشورهای کم درآمد و متوسط ​​می تواند جان حدود یک میلیون نفر را تا اواسط سال 2022 نجات دهد.”

کارگردان Dr. برنامه های پزشکان بدون مرز ایالات متحده در بیانیه ای استدلال می کند که ذخایر مواد غذایی دولت بایدن سوالاتی را در مورد “ادعای وی برای رهبر جهان در زمینه کووید -19” ایجاد می کند.

این معلم می گوید: “هر جا که افراد ناامن تر باشند ، زندگی بیشتری تلف می شود و احتمال ابتلا به اشکال جدید و بالقوه کشنده بیشتر است.” اگر ایالات متحده واقعاً می خواهد به این همه گیری پایان دهد ، ایالات متحده باید فوراً تعهد عمومی و مشخصی را برای توزیع بیشتر واکسن های کووید -19 در سراسر جهان انجام دهد. “دیدگاهتان را بنویسید