وزارت امور خارجه دیوید فلانچ مدیرعامل و رئیس جمهور را نام برد! – آمادگی جسمانی


انجمن تناسب اندام پزشکی رئیس و مدیرعامل جدید را معرفی کرد

22 ژوئن 2021 – پاینهرست ، NC: انجمن تناسب اندام پزشکی مفتخر است اعلام کند که دیوید فلانچ رئیس و مدیرعامل جدید MBA ، Fitch ، انجمن FMFA است. انجمن تناسب اندام پزشکی (MFA) یک سازمان عضویت حرفه ای است که در سال 1991 ایجاد شد تا به مراکز بهداشتی و درمانی یکپارچه بالینی کمک کند تا از پتانسیل کامل خود استفاده کنند.

Flanch بیش از 20 سال تجربه مدیریتی را در امکانات تناسب اندام پزشکی به ارمغان می آورد. وی دارای مدرک کارشناسی علوم ورزشی از دانشگاه ایالتی اوهایو و MBA از دانشگاه فرانکلین است. وی در 15 سال گذشته در هیئت مدیره وزارت امور خارجه و کمیته های مختلف وزارت امور خارجه خدمت کرده است. فلانچ همچنین دارای وزارت امور خارجه و عضو اجرایی اجرایی کالج آمریکایی مراقبت های بهداشتی است.

جنیفر لاووی ، عضو هیئت مدیره وزارت امور خارجه و مدیر رفاه کارکنان در Piedmont Healthcare گفت: “از طرف هیئت مدیره ، هیئت اجرایی از استقبال رسمی از دیوید خوشحال است.” “دیوید به عنوان اولین مدیرعامل که حرفه خود را از طریق برنامه ها ، گواهینامه ها و منابع انجمن تناسب اندام گذرانده است ، موقعیت ویژه ای دارد. دیوید می داند که این انجمن از کجا آمده و باید به کجا برسد. ما می دانیم که این زمان بحرانی برای صنعت و انجمن ما است و راهی بهتر از این وجود ندارد. ”

به عنوان رئیس و مدیرعامل ، فلانچ با عضویت در وزارت امور خارجه ، شرکای صنعتی و شرکای استراتژیک برای گسترش و تقویت سازمان همکاری خواهد کرد. فلچ گفت: “من مفتخرم که رهبری انجمن ای را که بیش از 20 سال در آن عضویت داشتم ، برعهده دارم.” “در طول دوران حرفه ای خود ، من تأثیرات مثبت آموزش ، شبکه و صدور گواهینامه ارائه شده توسط وزارت امور خارجه را تجربه کرده ام. در حال حاضر ، من هیجان زده هستم که سازمان را به سطح بعدی برسانم. آگاهی از مزایا و اهمیت تناسب اندام پزشکی طی یک سال گذشته افزایش یافته است. ما بسیاری از امکانات تناسب اندام را در سراسر کشور مشاهده کرده ایم که می خواهند با ارائه آمادگی جسمانی به اعضای خود ، خدمات تناسب اندام خود را گسترش دهند. انجمن تناسب اندام پزشکی در یک مقطع حساس در تاریخ خود به عنوان منبع پیشرو در صنعت تناسب اندام پزشکی قرار دارد. رئیس سابق و مدیرعامل انجمن فلانچ ، باب بون ، از زمان بازنشستگی به عنوان رئیس جمهور موقت و مدیرعامل مشغول به کار بوده است.

###

درباره انجمن تناسب اندام پزشکی
انجمن تناسب اندام پزشکی (MFA) یک سازمان غیر انتفاعی ، 501 (c) (6) ، عضویت حرفه ای است که ماموریت آن ارتقاء فرصت های توسعه و موفقیت عملکردی مراکز آمادگی جسمانی یکپارچه پزشکی است. وزارت امور خارجه از صنعت حمایت می کند ، استانداردهای صنعت ، برنامه های آموزشی ، استانداردها ، اندازه گیری نتایج ، توسعه حرفه ای و فرصت های شبکه ای برای صنعت آمادگی پزشکی را ارائه می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید