هشدار پلیس به تیراندازان؛ در صورت تغییر وضعیت خودرو، رسیدگی می کنیم


به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، سردار حیدر سوسنی فرمانده انتظامی استان بوشهر عصر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه با گرامیداشت تاسوعا و عاشورا و تبریک روز خبرنگار اظهار داشت: وظایف اجتماعی و فرهنگی رسانه ها در راستای تحقق است. با نیروی انتظامی استان بوشهر».

سردار سوسنی ادامه داد: پلیس فتا استان بوشهر در بین سایر استان های فتا رتبه سوم کشور را به خود اختصاص داده است و ۹۸ درصد جرایم سایبری کشف شده است اما در جرایم سایبری ۳ درصد افزایش داشته ایم.

استان بوشهر رتبه ۲۹ سرقت و خرابکاری را دارد، به عبارت دیگر ۲۸ استان نسبت به استان بوشهر دارای سرقت و خرابکاری هستند.

فرمانده انتظامی استان بوشهر تصریح کرد: استان بوشهر در سرقت مساجد رتبه ۹ و در مفاسد اخلاقی، عفاف و حجاب رتبه ۲۶ را دارد.

وی گفت: ۹۱ درصد جرایم خشن استان بوشهر کشف شده و افشای سایر جرایم به صورت جدی تحت فرماندهی پلیس قرار دارد.

سردار سوسنی با اشاره به اینکه امنیت استان بوشهر خوب است گفت: ۸۸ درصد سرقت ها در استان بوشهر کشف شده و پرسنل فراجا بیش از ۲ تن مواد مخدر کشف کرده اند.

فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: ۳۱۰ میلیارد تومان کالای قاچاق نسبت به سال قبل ۱۴۲ درصد افزایش یافته است.

سردار سوسنی با اعلام از انهدام ۱۳ باند سارقان در کابل طی چهار ماهه نخست سال جاری گفت: در این رابطه ۹۷ نفر دستگیر و به مراجع قضایی تحویل داده شده اند.

وی گفت: ۳ هزار و ۷۵۰ خودروی شاسی بلند توقیف شده در استان توقیف و پرونده آنها تحویل قانون شد.

فرمانده انتظامی استان بوشهر تصریح کرد: با وجود اینکه استان بوشهر پایتخت انرژی کشور محسوب می شود، متاسفانه وضعیت نظارت تصویری آن ضعیف است.

سردار سوسنی تصریح کرد: چندین بار از طریق شورای حمل و نقل و شهرداری پیگیری کرده ایم که خودرو توسط فرماندهی نیروی انتظامی تامین شود و نصب دوربین نیز توسط شهرداری انجام شود اما تاکنون این امر محقق نشده است.

وی افزود: ۹۹.۵ درصد نزاع ها در این استان انفرادی و تنها نیمی از آن دسته جمعی است.

فرمانده انتظامی استان بوشهر از کشف ۲ هزار و ۶۷۷ کیلوگرم مواد مخدر در سال جاری خبر داد و گفت: ۴۴ خودرو و ۳۶ دستگاه موتورسیکلت توقیف و یک هزار و ۲۷۴ پرونده در این زمینه تشکیل شد.

سردار سوسنی خاطرنشان کرد: با افرادی روبرو هستیم که وضعیت خودروی خود را تغییر می دهند و خودروی آنها برای بار دوم توقیف می شود.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید