هشدار حاج محمود کریمی اجتناب کرده اند جدا کردن دشمنفیلم |

حاجی محمود کریمی در محیط اقامه نماز حرم امام رضا (علیه السلام) به مبایعه نامه حجت الاسلام اصلانی دانشجوی جهادی حرم رضوی پاسخ داد.

عقیق: حاج محمود کریمی مداح اهل بیت علیهم السلام به مبایعه نامه حجت الاسلام اصلانی دانشجوی جهادگر حرم رضوی صبح در این زمان چهارشنبه ۱۵ فروردین ماه در محیط اقامه نماز در حرم امام رضا (علیه السلام)

وی {در این} خصوص اظهار داشت: {به دلیل} نوستالژی اسلام، تحلیل های مختلفی مبنی بر اختلاف بین کشورهای ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید افغانستان را انتخاب کنید و انتخاب کنید هر دو اختلاف بین شیعه را انتخاب کنید و انتخاب کنید سنی موجود است را انتخاب کنید و انتخاب کنید آنها جستجو در این امتیازات هستند به همان اندازه فتنه انگیزی کنند. ” حتی اختلاف تذکر.» تذکر ممکن است اینجا است که علت این برخوردها آسانسور مسلمین است را انتخاب کنید و انتخاب کنید دشمن قصد تضعیف اسلام را دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید انشاالله اجتناب کرده اند آبروی امیرالمؤمنین علیه السلام محروم می شوند را انتخاب کنید و انتخاب کنید به درخواست شده است های شخصی نمی رسند.

را انتخاب کنید و انتخاب کنید مداحی اهل بیت علیهم السلام : اهل بیتش گفتند که امسال در ضیافت بر اوج مزار حاج قاسم سلیمانی به همه اظهار داشت دعا کنید شهید شود. رزق را انتخاب کنید و انتخاب کنید زمانی ما مبایعه نامه باشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید افرادی که در حرم امام رضا (علیه السلام) پرواز می کنند ما را شاد می کنند.

ویدئویی اجتناب کرده اند این عبارات را همین جا ببینید:

بازدید: ۲