نگاه ویژه دولت به استان پروژه های غیر فعال را راه اندازی کرده است – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی استانداری سیستان و بلوچستان رحمدل بامری وی همچنین در جلسه شورای استانداری سیستان و بلوچستان با گرامیداشت روز خبرنگار و بازگشت آزادگان به میهن اسلامی با تسلیت گفت: امروز نگاه دولت به استان نگاه ویژه ای است که در پروژه‌هایی که پس از سال‌ها انتظار اجرایی شده‌اند.» امیدوارم با اطلاع رسانی به مردم طعم خدمات نظام و شیرینی آن را برای آحاد جامعه بچشیم.

وی افزود: در آستانه هفته دولت نباید از نقش مردم غافل شد چرا که هر کاری انجام شده با کمک مردم بوده و در آینده به کمک آنها نیاز است تا بتوانیم به خواسته خود برسیم. سیاست.

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان تصریح کرد: یکی از مهمترین وظایف ما در دولت مردمی امید آفرینی و تبیین جهاد است که باید در هفته دولت این موضوع را شفاف سازی و عینیت بخشیم.

وی با اشاره به رابطه دو سویه مردم و نظام خاطرنشان کرد: ما متولی بیش نیستیم، نیازمند تفاهم واقعی هستیم. غیب گو به امور استان و کشور بپردازیم.

بامری به عنوان یک تمرکز پر شده و با نگاه عینی به داخل استان گفت: باید از ظرفیت های بی نظیر این منطقه استفاده کرد.

وی با تاکید بر تحقق شعار سال افزود: دستگاه های اجرایی باید از ظرفیت پارک های علم و فناوری و مراکز رشد استفاده کنند.

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان تصریح کرد: متولیان اداری کرامتی بالاتر از خدمت به مردم ندارند بنابراین باید تمام تلاش خود را برای خدمت به جامعه به کار گیرند.

وی با اشاره به ظرفیت رسانه ملی و ائمه جمعه گفت: تلاش برای ورود نخبگان به جامعه مهم است، بر این اساس ارتباط دو سویه با نمایندگان رسانه ها مورد تاکید است.

بامری وی ادامه داد: حضور در میدان می تواند بسیاری از مشکلات را حل کند، بنابراین مدیران باید سعی کنند نظارت دقیقی بر اجرای پروژه ها داشته باشند و پیشرفت آن را رصد کنند. مدیران باید مسئولیت پذیر باشند و از بن بست های آشکار دوری کنند که به کسی قول دیرکرد ندهند.

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان تاکید کرد: دستگاه های اجرایی در شهرستان ها نماینده دارند و مجامع استان باید به گونه ای ایجاد شود که به مردم خدمات خوبی داده شود.