نویدکیا: خوش شانسیم کدام ممکن است در صنعت نفت تفریحی کردیم
سرمربی سپاهان معتقد است دیدار آبادان در آستانه لیگ قهرمانان آسیا به آمادگی تا حد زیادی تیمش {کمک می کند}.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران، نمایندگی صنعت نفت آبادان را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپاهان فردا (جمعه) در چارچوب هفته {بیست و چهارم} لیگ برتر انگلیس به مصاف هم خواهند سر خورد. محرم نویدکیا سرمربی سپاهان در نشست خبری پیش اجتناب کرده اند تفریحی اظهار داشت: قطعا تفریحی فوق العاده سختی خواهیم داشت از تفریحی صنعت نفت را در همه زمان ها واقعاً دوست داشتم. در نظر گرفته شده می کنم سنت فوتبال خوزستان {در این} خدمه محافظت شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید ساختار فوتبال خوزستان را به لطف فوتبال تکنیکی محافظت می کنند.

وی افزود: شاید تعدادی از نفر در ابتدای فصل در نظر گرفته شده می کردند کدام ممکن است آقای منصوریان نتایج خوبی {در این} خدمه کسب می تنبل با این حال خدمه را اصلاح دادند را انتخاب کنید و انتخاب کنید فوتبال خوبی حاضر کردند. این دلیل است می دانیم کدام ممکن است تفریحی سختی جلو داریم. هنگام تفریحی در آبادان ساب. ما باید تمام امتحان شده شخصی را انجام دهیم. در نظر گرفته شده می کنم خوش چشم انداز بودیم کدام ممکن است همراه خود صنعت نفت تفریحی کردیم، چون بعد اجتناب کرده اند آن باید برای لیگ قهرمانان آسیا به عربستان برویم. این به ما {کمک می کند} چون آبادان اجتناب کرده اند تذکر شرایط آب را انتخاب کنید و انتخاب کنید اثیری به عربستان نزدیک است.

سرمربی سپاهان شکسته نشده داد: امیدوارم تفریحی خوبی اجتناب کرده اند آب در بیاید. چون هر ۲ خدمه خوشایند تفریحی می کنند امیدوارم تفریحی خوبی باشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در اطراف اجتناب کرده اند هواداران اجتناب کرده اند نتیجه لذت ببرند. خیلی خوشحالم کدام ممکن است به آبادان آمدم چون دوستان خوبی دارم را انتخاب کنید و انتخاب کنید هر سال به این شهر می آیم.

نویدکیا دانستن درباره بازگشت نورکان پس اجتناب کرده اند تماشای ۲ تفریحی خدمه سراسری مقابل کره جنوبی را انتخاب کنید و انتخاب کنید لبنان اظهار داشت: او دیروز افزایش کشف شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید همین الان به او اجازه دادیم به سختی ورزش تنبل. در نظر گرفته شده {نمی کنم} مشکلی در تفریحی وجود داشته باشد. الان گیمرها ماهر تر را انتخاب کنید و انتخاب کنید کنار هم قرار دادن تر هستند با این حال {به دلیل} پرواز با کیفیت حرفه ای اثیری اگر تخلیه باشد به او آرامش می دهیم.

را انتخاب کنید و انتخاب کنید دانستن درباره اضافه شدن مارتینز سرمربی سابق تاتنهام، زنیت را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسپورتینگ به کادر فنی سپاهان دلیل داد: آقای مرزبان را انتخاب کنید و انتخاب کنید کریمی تولید دیگری در مخلوط من نیستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید در بلند مدت با اشاره به آنها صحبت خواهم کرد. ای کاش آنها جفت من بودند، با این حال نمی توانم. ما به کسی خواستن داشتیم کدام ممکن است به ما کمک تنبل. چیزهای زیادی به من گرفت، با این حال شخص خاص کدام ممکن است محدوده کردم تخصص زیادی دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود تاتنهام، لیسبون، براگا را انتخاب کنید و انتخاب کنید حتی همراه خود خدمه سراسری عربستان کار کرده است. در نظر گرفته شده می کنم تجربیات ممکن است به ما کمک تنبل. او به تازگی به ما پیوسته است را انتخاب کنید و انتخاب کنید باید خدمه را بشناسد، با این حال ممکن است به ما کمک تنبل.

سرمربی سپاهان در طولانی مدت دانستن درباره غیبت تیمش اظهار داشت: غیبت خاصی نداریم. ما ساده جلال علی محمدی را ریسک نکردیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید این دلیل است او همراه خود ما به آبادان نیامد.

انتهای پیام

لینک تأمین

محتوای پیشنهادی


مدیرکل امور دریایی گروه بنادر را انتخاب کنید و انتخاب کنید دریانوردی اجتناب کرده اند فرار رکورد سفرهای دریایی در ایام نوروز…