نوشیدنی سبز: راهی عالی برای شروع روز

امروزه همه می توانند از مزایای سالم روند نوشیدنی سبز لذت ببرند. نوشیدنی‌های سبز نه تنها در میان گیاه‌خواران، وگان‌ها، میوه‌خواران یا خام‌خواران محبوب هستند، نوشیدنی‌های سبز نیز در میان گوشت‌خواران نیز محبوب هستند. از آنجایی که بسیاری از مردم نگرش های سالم تری نسبت به غذا اتخاذ می کنند، تغذیه سالم در نگاهی که مردم به تعریف سالم بودن می بینند، چرخش جدیدی پیدا کرده است.

متخصصان موافق هستند که یک رژیم غذایی سالم منجر به زندگی طولانی تر و سالم تر، کمتر گرفتار بیماری های مزمن، حملات قلبی یا چاقی می شود. این متخصصان همچنین اذعان دارند که صبحانه مهم ترین وعده غذایی در روز است و هر چه یک صبحانه سالم تر باشد، فردی که آن را می خورد سالم تر می شود. واقعیت این است که افرادی که اولین وعده غذایی در روز را حذف می کنند تا پایان سال سنگین تر می شوند.

نیاز به یک صبحانه خوب ناشی از واکنش بدن پس از استراحت در طول شب است. سطح گلوکز کاهش می یابد و گلوکز منبع حیاتی انرژی بدن است. همانطور که بدن از غذا برای تبدیل گلوکز استفاده می کند، به نوبه خود به انرژی برای بدن تبدیل می شود.

صبحانه‌ای که با یک اسموتی سبز سالم ساخته شده با سبزیجات سبز برگ شروع می‌شود، نه تنها می‌تواند منبع انرژی برای گلوکز باشد، بلکه منبعی برای شروع یک روز کامل از عادات غذایی سالم است. یک صبحانه سالم پرخوری در طول روز را کاهش می دهد و باعث می شود فرد کمتر تحریک پذیر و خسته شود و مغز را از نظر ذهنی تقویت می کند.

همانطور که اسموتی های میوه ای و اسموتی های سبز در بین افراد آگاه به سلامتی محبوب تر می شوند، این نوشیدنی ها نیز در کنار این نوشیدنی های بهداشتی اولیه جای خود را گرفته اند. نوشیدنی های سبز راهی عالی برای غنی سازی یک صبحانه سالم شده اند. این نوشیدنی های سبز با سبزیجات سبز برگ درست می شوند و با میوه شیرین می شوند تا یک نوشیدنی خوشمزه صبحانه به دست آورند.

با وجود همه گزینه های سالم برای یک صبحانه خوب، هنوز افرادی هستند که تصور اشتباهی در مورد میزان مصرف صبحانه دارند تا سالم تلقی شود. اسموتی های سبز، اسموتی های میوه ای و نوشیدنی های سبز، حدس و گمان را از محاسبه صبحانه های سالم دور می کنند. یک صبحانه سالم هرگز به اندازه استفاده از سبزیجات برگ سبز برای ایجاد نوشیدنی های سبز جذاب و خوشمزه نبوده است.

در حالی که اسموتی های سبز و اسموتی های میوه ای اساساً از همان موادی مانند نوشیدنی های سبز تهیه می شوند، این اسموتی ها در مخلوط کن درست می شوند. از طرف دیگر نوشیدنی های سبز با آبمیوه گیری درست می شوند. اینها نوشیدنی های سبز و سالمی هستند که صبحانه را به آغازی سالم برای روز تبدیل می کنند.

چند برگ سبز برگ مانند کلم پیچ، اسفناج و کاهو، همراه با یک میوه برای شیرین کردن نوشیدنی، مانند گلابی یا سیب، می تواند یک نوشیدنی سبز صبحانه سالم برای شروع روز خوب باشد. استفاده از آبمیوه‌گیری برای فشار دادن هر قطره از سبزیجات و میوه‌های سبز برگ برای ایجاد این نوشیدنی‌های صبحانه سبز، حدس و گمان را از آنچه که یک صبحانه سالم است، دور می‌کند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر