نقش ویژه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در گسترش ارزش های انقلاب – خبرگزاری مهر ایران و جهان نیوزبه گزارش خبرگزاری مهر، عابدین خرم در دیدار با رئیس و کارکنان شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان به مناسبت روز تاسیس این نهاد انقلابی، این مجموعه را یکی از مهمترین جلوه های این سازمان دانست. از آموزه های انقلاب اسلامی دفاع کرد و افزود: پدیده ها شامل شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و سایر نهادهای فرهنگی است که دفاع اصلی از آموزه های انقلاب اسلامی هستند و دولت سیزدهم ارزشی و انقلابی باید کمتر دغدغه حمایت ها را داشته باشد. مسائل این نهادها نسبت به قبل.

وی بیان کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به ابتکار خود در طول سال با مشارکت پرشور مردم برنامه های مختلفی را با هدف تثبیت، رهبری انقلاب و مقابله با توطئه های فرهنگی و هجمه های روانی که موجبات دشمنان را فراهم کرده است، برگزار می کند. . الخطاب.

خرم وضعیت و مخالفت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی را دلیل ناکامی دشمنان در فعالیت های رسانه ای گسترده و فشرده خود علیه انقلاب، ارزش ها و مبانی نظام اسلامی برشمرد و ادامه داد: این شورا دارای نقش سازماندهی، هماهنگی، هدایت و انتقال نهادها و نهادها و مردم، بسیار پذیرای برنامه شورا هستند.

وی نقطه قوت نظام اسلامی در ۴۳ سال گذشته را حضور مردم در صحنه های مختلف عنوان کرد و گفت: حضور مردم در برنامه های مختلف اعلام شده از سوی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ترکیبی تعیین کننده و امیدوارکننده است. از مقامات و مردم

استاندار آذربایجان شرقی یادآور شد: دولت سیزدهم یک دولت ارزشی است و نگاه رئیس جمهور احیای شعارهای انقلاب تعریف شده توسط امام راحل و رهبری انقلاب است.

خرم با تاکید بر حمایت دستگاه های اجرایی در برگزاری برنامه های فرهنگی و ویژه افزود: تمامی دستگاه های استانی باید ۳ درصد از اعتبارات خود را در قالب موضوعات فرهنگی و ویژه استفاده کنند.