نظر گواردیولا درباره انتقال لواندوفسکی به بارسلونا


به گزارش خبرگزاری فارس، لواندوفسکی پس از ۷ سال بازی در بایرن مونیخ و گلزنی، تابستان امسال این تیم را به مقصد بارسلونا ترک کرد.

مونیخی ها ابتدا علاقه ای به جدایی ستاره لهستانی خود نداشتند، اما با دیدن تصمیم جدی لواندوفسکی و مبلغ بالای پیشنهادی بارسلونا، او را به اسپانیا فرستادند.

گواردیولا پیش از بازی دوستانه در آمریکا با بایرن مونیخ به سوال یکی از خبرنگاران درباره انتقال لواندوفسکی به بارسلونا پاسخ داد.

سرمربی سابق بایرن و بارسلونا گفت: واقعیت فوتبال این است که اگر باشگاهی مانند رئال مادرید، بارسلونا یا بایرن مونیخ با بازیکنی تماس بگیرد، همه بازیکنان واکنش مثبت نشان می دهند. تیم های دیگر باید برای جلوگیری از این اتفاق هزینه بیشتری بپردازند.

گواردیولا معتقد است که رویای بازی در چنین باشگاهی همچنان در اوج است و بازیکنان همچنان می خواهند به چنین تیم هایی بپیوندند.

سرمربی فعلی منچسترسیتی درباره شرایط بایرن هم گفت: لواندوفسکی بازیکن مهمی بود اما بازیکنانی که قلب بایرن مونیخ بودند همچنان هستند. از نویر گرفته تا کیمیش و توماس مولر. این در حالی است که بایرن در تابستان امسال نقل و انتقالات استثنایی داشت.

بایرن مونیخ با جذب سادیو مانه، رایان گراونبورگ، نصیر مزراو و ماتیاس دلیخت فعال ترین تیم تابستانی بوده است.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید