نحوه استفاده از پنل برق خورشیدی برای تولید انرژی خانگی

برخی از ایالت ها امکان اندازه گیری خالص را دارند، به این معنی که می توانید با استفاده از انرژی خورشیدی قبض برق خود را کاهش دهید. اگر منظومه شمسی شما بتواند الکتریسیته اضافی تولید کند، سود زیادی خواهید برد. بنابراین با مصرف انرژی بیشتر از انرژی خورشیدی شما، آن را در مقابل انرژی اضافی که قبلا داشتید تامین می کند. در نهایت، این اندازه گیری خالص منجر به به حداقل رساندن قبض برق در هر ماه می شود.

باید بدانید که یک پنل انرژی خورشیدی زمانی که نور خورشید مستقیماً به پنل برخورد می کند، به خوبی کار می کند. اما اگر سیستم باتری دارید که انرژی خورشیدی کافی را هنگام تابش خورشید جمع آوری می کند، مشکلی ایجاد نمی کند. داشتن یک خرید حرفه ای و راه اندازی پنل برق خورشیدی می تواند هزاران دلار هزینه داشته باشد و ممکن است مدتی طول بکشد تا سیستم این مبلغ را به شما بازپرداخت کند. اما با تخفیف های دولتی برای استفاده از منبع انرژی جایگزین، می توانید این روند را تسریع کنید. علاوه بر این، راهنماها و منابع زیادی برای آموزش به مردم وجود دارد که چگونه پنل برق خورشیدی خود را در خانه راه اندازی کنند.

ابعاد پانل های مختلفی وجود دارد که می تواند نیازهای شما را برآورده کند. سلول های سیلیکونی در پانل ها نور را جذب می کنند که به نوبه خود به انرژی تبدیل می شود. پانل های تک کریستالی وجود دارد که از یک تکه کریستال بزرگ ساخته شده و از شمش بریده شده است. این نوعی است که هزینه بیشتری نسبت به سایرین دارد، اما اگر بخواهید انرژی خورشیدی را برداشت کنید، بهترین کار را دارد. آنها همچنین اگر مکان شما به خوبی مناطق استوایی روشن نباشد، بر خلاف سایر پنل های انرژی خورشیدی، به خوبی کار می کنند. نوع دیگری از پانل های انرژی خورشیدی پلی کریستالی نامیده می شود و حاوی بلوک های سیلیکونی با چند کریستال متفاوت و کوچکتر است. تا به امروز، اینها یکی از رایج ترین انواع پنل های خورشیدی هستند که خریداری می شوند.

آخرین نوع که در اینجا به آن اشاره می کنیم، نوع سحابی است که از یک لایه نازک تشکیل شده است که روی صفحات بزرگی که شبیه فولاد ضد زنگ هستند قرار گرفته است. این مواد فیرینگ نگهداری بالایی دارند و با سایر فیرینگ ها به خوبی کار نمی کنند. مدل دیگری که حدود ۰.۰۵ دلار قیمت دارد و از Vaporware در دسترس است.

اگر قصد خرید پانل ها را دارید، خرید پنل ها بر اساس میزان انرژی مورد نیاز برای تامین انرژی یک فضا برای شما بسیار مهم است. همچنین مهم است که برنامه ریزی کنید که پانل های خورشیدی را در کجا قرار دهید. پانل هایی که انتخاب می کنید باید نیازهای شما را برآورده کنند و هزینه ای بیشتر از بودجه شما نداشته باشند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر