نان تست آووکادوی جدید Dunkin یک جایگزین سالم است


نان تست آووکادوی جدید Dunkin یک جایگزین سالم است

شما نمی توانید آووکادوی خامه ای را روی یک تکه نان تست بزنید. اما دانکین راهی پیدا خواهد کرد. نان تست آووکادو دانکین به یک آیتم محبوب در منو تبدیل شده است. این شامل یک آووکادوی رسیده و خامه ای است که روی یک تکه ضخیم نان خمیر ترش با مقداری از مخلوط چاشنی نان پخش می شود. این دستور پخت آسان است اما بسیار خوشمزه است. این دستور برای صبحانه، ناهار یا یک شام سبک عالی است.

چگونه یک آووکادوی رسیده را انتخاب کنیم

دستور العمل های ساده به بهترین مواد نیاز دارند. آووکادو برای این غذا ضروری است!

خرید آووکادو می تواند به طرز ناامیدکننده ای دشوار باشد. با این حال، کارهایی وجود دارد که می توانید برای افزایش شانس خود برای دریافت آووکادوی با کیفیت انجام دهید. اینها برخی از راه‌های دریافت بهترین آووکادو هستند. بعد از بریدن آووکادو شانس دومی وجود ندارد.

عکس محصول دانکین با ارائه یک تغییر عالی جدید در یک روند خوشمزه و گرم، شروعی روشن برای تابستان را به مهمانان ارائه می دهد. مجموعه تابستانی Dunkin’ شامل یک نان تست بیکن آووکادو جدید است. دانکین همچنین اعلام کرد که کارکنان مراقبت های بهداشتی واجد شرایط دریافت یک فنجان قهوه متوسط ​​یا سرد در ۶ می، که روز ملی پرستار است، خواهند بود. نیازی به خرید نیست.

برای مدت محدودی، رستوران‌های دانکین در سراسر کشور در تابستان امسال آیتم‌های منوی جدیدی را معرفی خواهند کرد.

  • تاپینگ بیکن نان تست آووکادو پس از افزودن نان تست آووکادو به منوی خود و در دسترس قرار دادن آن هر روز برای لذت بردن، دانکین نان تست بیکن را روی آووکادو اضافه کرد. این شامل یک پخش آووکادوی خامه ای است که با چهار ماده ساده – آووکادو، نمک دریایی، فلفل سیاه و آب لیمو درست شده است – لبه به لبه روی نان خمیر ترش اصلی دانکین پخش می شود، روی آن چوب گیلاس دودی خوشمزه، بیکن خرد شده و همه چاشنی های نان شیرینی شیرینی می شود. برای طعم بیشتر

نان تست آووکادو (در هر ۱ عدد)

  1. ۲۴۰ کالری
  2. ۱۱ گرم چربی کل
  3. ۱.۵ گرم روغن اشباع
  4. ۵۳۰ میلی گرم سدیم
  5. ۳۴ گرم کربوهیدرات
  6. ۶ گرم فیبر رژیمی
  7. ۱ گرم کل قند
  8. ۶ گرم پروتئین

دانکین آیتم منوی جدید دانکین را به عنوان یک آووکادوی خامه‌ای و خوشمزه با فقط چهار ماده تشکیل می‌دهد: آووکادو، نمک دریایی، فلفل سیاه، آبلیمو و کمی آبلیمو. دانکین نان تست خمیر ترش را با خمیر مایه شروع واقعی درست کرد. سپس نان تست آووکادو را با ادویه های کامل (کنجد، خشخاش، پیاز، سیر) پر می کنیم. این آیتم منوی جدید فقط ۲.۹۹ دلار قیمت دارد، که به طور قابل توجهی کمتر از مبلغی است که در یک رستوران می پردازید. همچنین در یک جعبه قابل حمل عرضه می شود که یک میان وعده یا وعده غذایی عالی را در حال حرکت می سازد. اممم

  • نان تست آووکادو یک گزینه جدید برای عاشقان پر مشغله برانچ، و همچنین گیاهخواران و وگان ها است. حاوی محصولات حیوانی نیست. چگونه با دیگر غذاهای مورد علاقه دانکین مقایسه می شود؟

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر