میکرو-هیدرو ژنراتور – بینش نسبت به فناوری داخل!

این یک دوره کاملاً جدید است. عصر ایده ها و نوآوری ها. Micro Hydro Generator مثال کاملی است. از آب برای تولید برق استفاده می کند. جای تعجب نیست؟ خوب، آن برق فقط بر حسب وات نیست، به تن وات است. این بدان معناست که شما باید از این ژنراتور پیشرفته برای تامین برق کل خانه خود استفاده کنید. با در دست داشتن این فناوری، شما مجبور نیستید مبالغ هنگفتی پول نقد برای توربین های پرکننده سوخت خود بپردازید و همچنین لازم نیست نگران پرداخت قبوض آب و برق باشید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که به ژنراتور مقداری آب بدهید و شروع به تکان دادن می کند.

Micro Hydro Turbine در واقع یک ژنراتور هیدروالکتریک است. ماشینی که از آب برای تولید برق استفاده می کند. انواع مختلفی از ژنراتورهای برق آبی را کشف خواهید کرد، از ژنراتورهای بزرگ برای مصارف صنعتی تا گزینه های کوچک و فشرده برای مصارف خانگی. اندازه این توربین ها به کاربرد و توان الکتریکی مورد نیاز آنها بستگی دارد. ژنراتورهای برق آبی بزرگ به اندازه کافی کارآمد هستند تا نیازهای برق کل یک شهر را بر دوش خود حمل کنند. این با عیب آن همراه است که فضای زیادی را اشغال می کند و برای نصب آن نیاز به زمین اختصاصی دارد. از طرف دیگر، ژنراتورهای کوچک می توانند در هر جایی از همسایگی خانه جا شوند، اما فقط می توانند یک خانه را تامین کنند.

Micro Hydro Turbine یک ژنراتور کوچک برای مصارف خانگی است. از آن به عنوان یک میکروتوربین یاد می شود. میکروژنراتورها اندازه کوچکی دارند و توان نسبتاً کمی تولید می کنند که برای تولید برق در مقیاس کوچک مناسب است. میکروژنراتورها یک کشف نسبتاً جدید در زمینه تولید برق هستند. تخصص و تحقیقات اخیر اکنون اختراع چنین ژنراتور فشرده ای را ممکن ساخته است. میکرو هیدرومیل ها در واقع جانشین توربوشارژرهای مورد استفاده در کامیون ها و APU های مورد استفاده در هواپیما هستند. خاصیت کاملا ضروری این توربین ها این است که می توان از آنها هم برای تولید برق و هم برای تامین گرما به طور همزمان استفاده کرد.

میکروتوربین ها با توجه به توان الکتریکی خود در اندازه های مختلفی تولید می شوند. “ریز ژنراتورهای صنعتی”، “مینی میکروتوربین” و “ریز ژنراتور” وجود دارد. یک میکروتوربین صنعتی می تواند بیش از ۱۰۰۰ کیلووات برق تولید کند. یک ژنراتور به این قدرت می تواند کل شهر را تامین کند. مینی میکروتوربین ها به محدوده توان خروجی ۵۰۰ کیلووات تا ۱۰۰۰ کیلووات محدود می شوند. اینها نسخه های اقتصادی هستند و برای مناطق کوچک متشکل از چند خانه مناسب هستند. سپس میکروتوربین هایی وجود دارند که فقط می توانند برای نیازهای یک خانه خانوادگی طراحی شوند. اینها می توانند خروجی از ۲۰ کیلووات تا ۵۰۰ کیلووات تولید کنند.

در حالی که ممکن است ضعیف ترین از این سه به نظر برسد، اما مزایای خود را دارد. اندازه جمع و جور و در واقع ارزان است. میکرو هیدروژنراتور یک راه حل ایده آل برای کسانی است که برای روشن کردن خانه های خود به انرژی الکتریکی زیادی نیاز دارند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر